На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ

24-08-2016 19:30 "Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ"

Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ


Записи телефонних переговорів радника президента РФ Глазьєва, члена Громадської палати РФ Затуліна і їх співрозмовників в Україні з приводу організації в цій країні озброєного заколоту генеральна прокуратура України вирішила оприлюднити 22.08.2016, тобто через два з половиною роки після того, як ці переговори відбулися.


З приводу того, чому так довго чекали, є різні версії, у тому числі самі конспірологічні. Не люблю конспірологію, вважаю за краще виходити з презумпції добрих намірів, тому пропоную вважати, що генпрокуратура України вирішила зробити подарунок Росії на згадку про ДКНС (Державний комітет з надзвичайного стану). Тому приурочила публікацію цього запису до 25-річчя провалу путчу.


Тим паче, що аналогії напрошуються, передусім, відносно кадрового складу диригентів і організаторів заколоту. У Росії 146 мільйонів чоловік. Щодо 86% підтримки Путіна, - це, звичайно, брехня, але декілька мільйонів прибічників у нього, швидше за все, є.


І потрібно ж було примудритися, при такому виборі, доручити підірвати Україну двом персонажам, які усім своїм життям довели, що здатні провалити будь-яку справу. Костянтин Затулін чверть століття займається пострадянською інтеграцією. І вніс чималий особистий вклад в те, що колишні братські республіки шарахаються від Росії, як від чуми.

Глазьєв працює радником Путіна з питань економіки, але при цьому люди, які реально керують економікою Росії, намагаються рад Глазьєва не помічати, оскільки розуміють, що наслідування цих порад приведе до негайного економічного колапсу країни. У СРСР такі кадри "кидали на сільське господарство". І ось цим двом хронічним недотепам Путін доручає організацію "ДКНС - 2 в Україні"...


Після обнародування запису, головні змовники повелися по-різному. Глазьєв заявив РБК: "Я марення нацистських злочинців коментувати не буду". Оскільки його просили прокоментувати запис його розмов із Затуліним, Аксьоновим і іншими змовниками, можна, звичайно припустити, що Глазьєв вважає себе і усіх своїх співрозмовників "нацистськими злочинцями". Втім, моє особисте, хай і нетривале знайомство з Сергієм Юрійовичем, примушує вважати, що він не здатний на таку критичну самооцінку.


Затулин виявився значно балакучіший. Він підтвердив: "Я говорив те, що я говорив, але мої слова підставили до інших". І тут же ще раз підтвердив, що все те, в чому їх з Глазьевым звинувачує генпрокуратура України - правда. Він підтвердив, що з 26.02.2014 був в Криму і заснував там разом з Глазьевым фонд "Ми усі - "Беркут", мета якого "допомога людям, які боролися з переворотом і проти перевороту".

Якщо врахувати, що "переворотом" Глазьєв і Затулін називають діючу українську владу, визнану законною і легітимною всім світом, у тому числі і Росією, то Затулін фактично визнає, що їх з Глазьєвым місце - у в'язниці. А вже в російській або в українській, це як справа піде.


Переговори про організацію ДКНС- 2 по Україні помічник Путіна Сергій Глазьєв вів зі свого службового кабінету. За 10 днів до проведення референдуму в Криму, 6.03.2014 Глазьєв давав Аксьонову керівні вказівки: "Питання по референдуму сформульовані невдало. За формулювання "у складі України голосувати не будуть". Аксьонов виправдовується, мовляв, тут же приїжджали ваші співвітчизники, цілих п'ять груп, привозили формулювання погоджені. Помилуйте, ваше высокоблагородие, та ми ж з вашої волі ні на крок! Вільне волевиявлення народу Криму, ага. Щаз!


Далі дивна розмова про гроші. Затулін: "Ми профінансували Харків, профінансували Одесу. Чалий ще подав заявку на 50 тисяч гривен". Скаржиться Глазьєву, що витрачає на розпалювання війни в Україні свої кровні - помічник Путіна по економіці обіцяє розібратися і вирішити питання.


Глазьєв відчитує недбалих сепаратистів: "Запоріжжя: що мовчить, куди вони усі поділися? Я МАЮ ДОРУЧЕННЯ УСІХ ПІДНІМАТИ, ПІДНІМАТИ НАРОД"!. Я дуже сподіваюся дожити до моменту, коли Глазьєву доведеться відповідати на суді на питання, хто саме йому, помічникові Путіна, давав доручення "піднімати народ" в Україні.


А Глазь'єв продовжує інструктаж і пояснює українському народу, що саме він повинен робити: "Народ повинен зібратися на площі, зажадати звернутися до Росії по допомогу проти бандерівців. Спеціально навчені люди повинні викинути бандерівців з будівлі облради, а потім повинні зібрати облраду і створити органи виконавчої влади".

І знову кивок вгору, на першу особу: "У мене пряме доручення керівництва піднімати людей на Україні там де ми можемо. Президент указ підписав ... Справа серйозна. Йде війна".


А ось вже розмова з Одесою від 1.03.2014. До трагедії 2 травня залишилося трохи більше двох місяців. І ось як формувався один з її витоків. Розмова проросійського активіста Кирила з Глазьєвым. Кирило: "Докладаю - народу багато - ціла площа. Пишіть - 40 (тисяч) ". Глазьєв: "Потрібно забирати облраду. У Харкові - узяли облраду, в Донецьку - узяли облраду". Активіст Кирило просить дозволу привезти лідерів сепаратистів в Москву на інструктаж, Глазьєв вимагає, щоб вони діяли на місці, а не роз'їжджали, збирали облраду і приймали потрібні рішення: "Хто не прийшов, не проголосував - той зрадник, бандерівець, фашист і так далі. Депутатів привезіть, хто коливається, брати за петельку і приводити силою".


Розмова: Сергій Глазьєв - Валерій Кауров, активіст "Куликова поля", "обраний" народним президентом чергової самопроголошеної Одеської народної республіки Новороссіі. Люди один одного добре знають, спілкуються на "ти" і по іменах: "Сергій" - "Валерій". Кауров, перекриваючи шум: "Ми прорвалися на сесію (облради) - потрібна допомога"!. Глазьєв: "Так, так! Звичайно"!.


У організаторів ДКНС- 1 не вийшло нічого і відразу. Провал в три дні, поразка і в'язниця. Продовжувачі їх справи - організатори ДКНС- 2 в Україні були краще підготовлені, їх поразка була не 100%, а в'язниця, звичайно, неминуча, але відкладається. Вони самі не розуміють, як їм повезло, що вони провалилися у більшості своїх затій, що їм не вдалося підірвати усю Україну, як їм марилось в їх божевільних головах.

Тому, що підірвати країну, у якої з Росією більше двох тисяч кілометрів загальної межі, та ще в самій густонаселеній європейській частині країни, це самогубство.


Дурість організаторів ДКНС угробила СРСР, принаймні прискорила його кінець. Дурість організаторів ДКНС- 2 в Україні з великою вірогідністю угробить Росію. Будемо надіятися, що, як і у попередньому випадку, це станеться з мінімальними людськими жертвами.


Джерело: Блог Ігоря Яковенко


З блогів
06-12-2017 23:17
Сергей Гайдай: Определяющий день для Украины
Политический технолог и предприниматель Сергей Гайдай в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал события в Киеве 5 декабря 2017 года, назвав этот день определяющим для Украины ...
» детальніше
01-12-2017 23:27
Сергей Гайдай: Зачем Порошенко сконцентрировал власть?
Украинский политтехнолог и предприниматель Сергей Гайдай рассказал UKRLIFE.TV о том, зачем Президент Украины Петр Порошенко сосредоточил всю власть в стране в одних руках ...
» детальніше
26-09-2017 20:00
Боровий і Панфілов про ситуацію на Україні
Костянтин Боровий і Олег Панфілов про Саакашвілі, владу, інформаційний простір і суспільно політичну ситуацію на Україні ...
» детальніше
24-08-2017 08:00
Віктор Шишкін. Росія - незаконний член Організації Об’єднаних Націй
Чергова річниця відродження незалежності України і четвертий рік московсько-української війни ...
» детальніше
11-04-2017 14:55
Соскін: Народні депутати та "антикорупціонери" вимагають перетворити Україну на заповідник стукачів 
Низка народних депутатів України та громадських активістів підписали антикорупційну декларацію з п'ятнадцятьма вимогами до влади ...
» детальніше
10-04-2017 16:31
Олег Соскін: Порошенка повинна замінити така людина як Віктор Шишкін
Замість Порошенка президентом України повинен стати Віктор Шишкін, як Воіслав Коштуниця в Югославії змінив Мілошевича ...
» детальніше
05-04-2017 20:02
Соскін: Путін готовий повернути в Лугандонію Азарова або Януковича
У рамках зустрічей – «Діалоги без краваток» відбудбулась розмова з лідером Української Національної Консервативної партії, керівником проекту «Мій вибір НАТО», професором Олегом Соскіним ...
» детальніше
24-03-2017 19:01
Евген Бистріцький:ІСПИТ НА ДЕМОКРАТІЮ ДЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА
Це пост не про маленьку жіночку-безстрашного Гавроша нашої революції. Не про неї, яка плигає через паркан законотворчості у Раді так само беззастережно, як сміливо вона плигала через огорожі Межігір'я ...
» детальніше
21-03-2017 22:01
Сергей Гайдай: С кем воюет наш гарант и его люди?
Жизнь нашего президента и его команды - это постоянно обостряющяяся борьба ...
» детальніше
16-03-2017 23:05
Олег Соскін : Напруга зростає - Порошенко чинить опір
Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о проблемах в Верховной Раде Украины, прокомментировал ситуацию вокруг блокады Донбасса ...
» детальніше
11-03-2017 00:29
Юрій Макаров. Шевченко без башти
Домодерні стереотипи в сприйнятті національного героя і символу гальмують українців ...
» детальніше
02-03-2017 00:45
ВОЛОДИМИР ЛАНОВИЙ. ДОЧЕКАЛИСЯ : УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД НА СЛУЖБІ У ТЕРОРИСТІВ
Кабмін прийняв постанову, яка узаконює фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі. Всі поставки з України, які вимагали відновити російські окупанти та місцеві терористи для продовження функціонування квазіреспублік та ведення війни проти нас, за рішенням Кабміну ніби-то будуть відбуватися ...
» детальніше
01-03-2017 22:17
Михайло Саакашвілі : З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію
З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію, вже в п'ятий раз за останні два роки. Згідно з новими тарифами, середній місячний платіж за електроенергію складе майже 300 грн ...
» детальніше
28-02-2017 23:05
Лев Підлісецький: Блокада вивела на поверхню одну з найбільших афер в сучасній енергетиці
Працює/непрацює, заробили/зекономили, блокувати/не блокувати, бути чи не бути. Питання, які останніми днями штормлять мозок чи не кожного українця. Давайте спробуємо розібратись у цих питаннях ...
» детальніше
25-02-2017 10:00
Евгений Шевченко: "... Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо! ..."
Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю ...
» детальніше
24-02-2017 22:54
Елена Трибушная: Ждун. Всеукраинский ждун. Вот так это называется.
Знаете, в чем главная причина того, что мы как страна все время скатываемся в задницу? В том, что большинству людей лень разбираться в происходящем вокруг и копаться в сортах говна. В стране, не в фейсбуке. Хотя и тут...
» детальніше
24-02-2017 21:16
Проповідь Дмитра Корчинського 24.02.2017
Про те, що мають робити націоналісти ...
» детальніше
14-02-2017 23:47
Віктор Шишкин: Виключення кримінальної відповідальності осіб за перешкоджання пересування вантажів до окупованих рериторій України
EM>Віктор Шишкін: "... Шановні Друзі, виконав завдання небайдужих ..."
» детальніше
09-02-2017 22:48
ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ
Чергова "раптова" смерть чергового ватажка терористів "ЛДНР" розділила російські ЗМІ на дві нерівні частини ...
» детальніше
31-01-2017 23:45
Олег Соскин: Победа Трампа стала шоком для двадцатки семей глобалистов, которые контролировали США
Победа Трампа на выборах президента США стала шоком для мировых финансовых и политических элит, для геополитических элит, которые контролируют ментально-информационное поле. Для них Трамп просто неприемлем ...
» детальніше
30-01-2017 20:19
Сергій Лещенко: Медіа-холдинг для Банкової. План захоплення каналу 112
Бажання Петра Порошенко продовжити своє перебування на посаді вступило в заключну стадію – формування сприятливих умов для переобрання на другий термін ...
» детальніше
27-01-2017 23:45
Виктор Небоженко: КРЕМЛЬ ОЗАДАЧЕН.
Неожиданно для себя, путинская Россия оказалась между двух огней. Впереди замелькали маленькие украинские ракеты. Сзади появились большие китайские ракеты. Казалось бы, и то и другое мелочь ...
» детальніше
27-01-2017 22:01
ІГОР ЯКОВЕНКО: ЦИНІЗМ VS ЛИЦЕМІРСТВО, А СВЯТЕННИЦТВО ПОТИРАЄ РУКИ
За новими трендами у світовій політиці стоїть глобальне зіткнення різних етичних систем. Йде світова війна етик ...
» детальніше
27-01-2017 21:00
ИГОРЬ ЯКОВЕНКО: ТОЛСТОЙ СОЖАЛЕЕТ О ВИНЕ ЖУРНАЛИСТОВ
В России большая радость. Между нацистом Петром Толстым, который по совместительству служит вице-спикером России и Александром Бородой, который служит президентом Федерации еврейских общин России, 26.01. 2017 случилось рукопожатие ...
» детальніше
21-12-2016 20:11
Анатолій Гриценко : Ми торкнемося дна, могутньо від нього відштовхнемося і підемо вгору
Незважаючи на непросту ситуацію в країні, колишній міністр оборони України і екс-народний депутат Анатолій Гриценко відмічає, що Україна переживала і складніші моменти ...
» детальніше
16-12-2016 23:22
Інтерв'ю Остапа Дроздова
15 грудня у Золочів завітав відомий журналіст Остап Дроздов в рамках презентації книжки роман-вибух «№1» ...
» детальніше
15-12-2016 17:20
Узурпація під виглядом децентралізації
Через появу нових витрат місцева влада змушена буде закрити дірки шляхом спустошення бюджетів розвитку ...
» детальніше
11-11-2016 00:20
Геннадій Балашов : АМЕРИКАНЦІ ЗАХОТІЛИ ЗМІН
У громадян США більше надій на мільярдера Трампа, який усе життя будував свою бізнес-імперію, чим на політика з багатим досвідом Клінтон ...
» детальніше
04-11-2016 23:38
Балашов: ЧЕСТЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ
Дорогие сограждане! Мы можем и должны научиться бороться за свои права! Государство ведёт незаконную деятельность, уничтожая и отнимая чужую собственность. Власть вытирает ноги о самый продуктивный класс населения — предпринимателей ...
» детальніше
03-11-2016 21:11
Балашов: Страсть к воле формировалась здесь веками, а власть не устраивает нас хронически.
Интересно, что каждый раз по самому названию Майдана понятно, чего ожидать в итоге. Оранжевая революция — "оранжевые" пришли к власти, украинцы разошлись по домам гордиться собой и слушать, как стабильна гривна и что "эти руки ничего не крали" ...
» детальніше
01-11-2016 12:30
Анатолій Амелін: Економічні підсумки України: як і чому ми втратили 25 років
Кілька разів в тиждень наші політики виступають на ТБ, перекладаючи твоє невдоволення на попередню владу, хоча вони і є попередня влада ...
» детальніше
29-10-2016 03:12
ИГОРЬ ЯКОВЕКО: КАК ЖИТЬ В ОКУПАЦИИ
Россия – оккупированная страна. Для того, чтобы это понять, надо взять в руки Конституцию РФ и сверить с реальностью каждую из 9 глав, а лучше каждую из 137 статей ...
» детальніше
25-10-2016 23:00
ГЕННАДІЙ БАЛАШОВ : КЛИЧКО ВТРАЧАЄ НА БАНДІ БЕЛОЦЕРКОВЦА
Київ - складне місто. Важкий на підйом, але нестримний у гніві. Його дух відчуває кожного, хто приїжджає сюди. Тисячолітня історія, багатий культурний бэкграунд, політичне життя, все сконцентровано тут. З Києвом жарти погані ...
» детальніше
24-10-2016 18:19
Геннадій Балашов анонсував проведення З'їзду підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
З'їзд підприємців Києва, вул. Хрещатик 7/11 з 13.00. Усі підприємці Києва зберуться у суботу 29 жовтня на З'їзд із метою організувати штаб національного опору ...
» детальніше
24-10-2016 05:28
Тимофей Иванов об "интервью" Балашова Скрыпину и Ко
Выводы от передачи: 1) Когда обсуждают идею, то надо придерживаться рамок обсуждения идеи. Скакание от идеи до текущей ситуации в Украине не принесло ничего хорошего в разговор. Сорвали разговор, и у всех "стали нервы". От того что кто-то не видит как реализовать идею, это не означает что идея плохая ...
» детальніше
21-10-2016 23:45
Ігор Яковенко : ПОСИДЕНЬКИ НА КРОВІ
За даними ООН російська інтервенція в Україні забрала життя 10 тисяч чоловік. На мій погляд, це істотна преамбула до коментаря про саміт "нормандської четвірки" у Берліні, який почався 19.10.16, а закінчився вже в ніч на 20.10.16 ...
» детальніше
21-10-2016 14:00
Геннадій Балашов : ПІДПРИЄМЦЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПАЛИТИ УСІ ЕВАКУАТОРИ
Рано чи пізно це доведеться зробити. Коли влада залишається глухою до народу, суспільство радикализируется. Вже два роки в Києві твориться #беззаконня ...
» детальніше
11-10-2016 23:00
Олексій Арестович: щодо стану справ у Державі у цілому.
Дуже показова ситуація щодо стану справ у державі у цілому. Державний апарат, якій хоче бути усюди і управляти усім, не може врегулювати просте (хотя й комплексне питання) вірної інформаційної політики на різних функціональних рівнях ...
» детальніше
25-08-2016 12:00
Тарас Березовець: 25 років України з "дивним російським братом"
Відносини Києва і Москви ніколи не стануть нормальними ...
» детальніше
24-08-2016 19:30
Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ
Записи телефонних переговорів радника президента РФ Глазьєва, члена Громадської палати РФ Затуліна і їх співрозмовників в Україні з приводу організації в цій країні озброєного заколоту ...
» детальніше
22-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО"
Старенький жарт про песиміста, що твердить, що гірше бути не може і оптиміста, що радісно йому  заперечує: "може! може!", у історії сучасної Росії постійно наповнюється все новим змістом ...
» детальніше
22-08-2016 01:00
Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?"
Перехід з категорії "привабливість, яка дурна"! у категорію "жах, яка дурна"! досить часто відбувається не з часом, і жодним чином не пов'язаний з гендерною приналежністю ...
» детальніше
19-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "НЕ-ВОЛЯ плюс НЕ-ДОВІРА"
Ідея, що якщо 40 років тягати народ по пустелі, то до землі обітованої увійдуть вільні люди, у випадку з Росією явно не спрацювала ...
» детальніше
24-06-2016 23:06
Буковский: Едва избавившись от ярма СССР, Украина тут же начала проситься в Евросоюз. Это дико и глупо!
Евросоюз – огромная и безумно дорогая бюрократическая структура, напоминающая Советский Союз. Великобритания наконец это поняла и проголосовала за выход из ЕС, который обречен на развал, убежден писатель и публицист Владимир Буковский ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 14-02-2018 09:00