На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО"

22-08-2016 23:50 "Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО""

Яковенко Ігор: МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО


Малюнок Васи Ложкина


Старенький жарт про песиміста, що твердить, що гірше бути не може і оптиміста, що радісно йому  заперечує: "може! може!", у історії сучасної Росії постійно наповнюється все новим змістом.


Ви вважали, що гірше за міністра Ливанова, що влаштував геноцид академічної науки, бути не може? А ось чи не завгодно православну шанувальницю Сталіна, Васильєву, у Вольтеры отримати? Вам не подобався чекіст Іванов на чолі адміністрації президента? Бажали потішатися над "околонулевыми" шуканнями Суркова? Подивимося, як ви тепер зацвірінькаєте, відчувши на собі силу "нооскопического протоколу" Головного Адміністратора superкласса Антона Вайно, озброєного "фарном" - "еманацією божественного вогню".


До речі, цікаво, хто з великих наших режисерів першим створить кіно-шедевр "Божественний протокол" за мотивами праць Вайно або поставить в театрі п'єсу "Нооскопом по Америці!". Одним словом, тим скигліям, які понуро пхикають про те, що "вже все", "ми досягли дна", ми з Путіним весело і фальшиво наспіваємо на мотив арії індійського гостя : "не визнати виродків в коридорах вла-а-а-ди"!.


Цьому "ми з Путіним" я навчився у Венедиктова, який, згадуючи на "Ехє" про події 25-річної давності, мимохідь помітив: "І не дарма такі різні люди, з таким різним бэкграундом, як Володимир Путін і я, 20 числа повернулися обоє з Прибалтики - один в Пітер, інший в Москву - і займались тим, чим займались". Єхидний Леонід Гозман вже згадав у своєму ФБ в зв'язку з цим як у фільмі "Три мушкетери" Бонасье після зустрічі з Рішельє вигукує: "Галантерейний і кардинал - це сила"!.


Самоцензура на минулому тижні пробила чергове дно. У "Московському комсомольцеві" 17.08.2016 опубліковано інтерв'ю Бориса Крюка, що веде передачі "Що? Де? Коли"?, у якому Борис Крюк пояснює, чому двократному володареві "Кришталевої сови", Іллі Новікову більше не можна грати в "ЩДК". "При усьому моєму доброму відношенні до Іллі, він повинен був вибрати спочатку, що для нього важливіше - Клуб або політична кар'єра, а потім займатися Савченко", - повідомив провідний знавець. І додав: "Зрозумій, якщо ти захищаєш Савченко і ти гравець "ЩДК", то, значить, "ЩДК" - теж за Савченко".

Ілля Новіков вже написав, що у нього немає претензій до Крюка. Справедливості ради, відмічу, що ті, хто прочитав інтерв'ю ведучого "ЩДК" в "МК" теж навряд чи можуть мати до нього претензії. Борис Крюк пише про своє сприйняття світу так: "Я вже давно живу двома організмами одночасно. І мій другий організм - програма". Ось такий світ собі влаштував Борис Крюк - телепрограма дорівнює життю. Значить, все, що погрожує програмі, повинно зникнути. Тому тут важливе те, що наявність в програмі "ЩДК" адвоката погрожує існуванню програми.


Стало вже звичним те, що зі ЗМІ, особливо з телебачення, зникла журналістика. Наступний етап деградації - зникнення експертів-суспільствознавців - політологів, соціологів, істориків з політичних ток-шоу. І ось - черговий "стук знизу": в розважальній програмі з'явилася заборона на професію адвоката. Оскільки, якщо захист Савченко - це політична діяльність, то політиком стає майже будь-яка людина, що добре робить свою роботу : учитель, що чесно розповідає про Сталіна і Івана Грізного, лікар, що оперує пацієнта, не запитавши політичних поглядів, водій, що везе пасажира невстановленої партійної приналежності. При такому фільтрі в телевізорі повинні залишитися тшльки шарлатани і кон'юнктурники, що, власне, і відбувається.

 

З подій в російських ЗМІ, що викликають почуття істеричного оптимізму, слід зазначити авторську програму Володимира Соловйова "Повний контакт" на радіо "Вести ФМ", коли він підтримав відоме висловлювання прем'єра Медведєва про зарплатню учителів. Прем'єр Медведєв відповідаючи на питання, чому у учителів в Росії така маленька зарплата сказав, що учитель - це покликання, а якщо хто хоче заробляти, нехай йде у бізнес.


Володимир Соловйов підійшов до проблеми з іншого боку. Він приблизно годину пояснював у всеросійському радіоефірі російським учителям, яке вони лайно, і чому не мають права на гідну зарплату. "Частенько педагогічні набиті всяким набродом, який нікуди не може потрапити. І ось вони виходять і йдуть працювати учителями", - розповів учителям про їх суть і генезис популярний телерадіоведучий. І далі популярно пояснив їм їх місце в цьому житті: "З якої п'яної радості учителя повинні отримувати не менше мого? Я заробляю, а не отримую. Моя зарплата - функція реклами". Кінець цитати.

Тут потрібні пояснення. По-перше, бюджет ВДТРК (Всеросійська державна телевізійна та радіомовна компанія), з якої годується Соловйов і значною мірою отримує гроші з того ж джерела, що і учителі, а саме з бюджету країни. Зокрема, в 2016 році ВДТРК отримав з бюджету Росії 22,6 мільярда рублів. Тобто, в певному значенні, Соловйов і такі ж, як він, отримують ті гроші, які недоотримують учителя. А по-друге, зарплата Соловйова була б функціонально пов'язана з рекламою, якби в Росії був ринок ЗМІ. А оскільки в ЗМІ у нас, як і скрізь, монополія, то зв'язок між якістю роботи ведучого і об'ємом реклами приблизно такий, як між якістю роботи Сечина або Міллера і їх прибуткамии, тобто - ніякий.

А за відвертість Володимиру Рудольфовичу велике спасибі. Можливо, коли влада у черговий раз захоче спожити педагогів для фальсифікації виборів або для пропаганди якої-небудь гидоти, хоч якась частина учителів згадає, як про них Медведєв з Соловйовим ноги витирали.


"ШКОДА, ЩО ТОДІ ТАНКАМИ УСІХ НЕ РОЗДАВИЛИ"!


Таке враження, що на політичні ефіри людей підбирають з якихось спеціальних місць. Ось тільки що священик Чаплін на "Ехє" закликав до вбивства великих груп людей за певною ознакою. Ніби, це викликало протест ведучих і послужило причиною, щоб Чапліна більше на "Ехє" не пускати. Абсолютно інакше відреагував Володимир Соловйов коли схожими думками поділився в етерні "России-1" Сергій Кургинян. Це було під час "Недільного вечора" від 21.08.2016, коли згадували 25-у річницю ДКНС (Державний комітет з надзвичайного стану).


Сергій Кургинян з великою теплотою відзивався про членів ДКНС : "це були чесні, благородні люди", "вони проявили одночасно благородство і слабкість". Після чого Сергій Кургинян порівняв дукаенесівців з декабристами і став ділитися своїми роздумами, які, як він пояснив, не дають йому спокою ось вже 25 років.


Виявляється, усі ці чверть століття Сергій Кургинян мріяв, як було б славне, якби тоді, в серпні 1991-го танками роздавили не трьох хлопців, а усіх, хто вийшов захищати Білий дім. "І чим більше років проходить, тим більше думаю, що потрібно було роздавити їх танками", - ділився заповітними думками Сергій Кургинян.


Тут важливе зовсім не те, що Сергій Кургинян шкодує про масове вбивство, що не відбулося. І навіть не те, що він це робить у федеральному ефірі, на державному телебаченні, на багатомільйонну аудиторію. Важливо, що його людиноненависницькі роздуми вислуховуються в шанобливому мовчанні і при повному співчутті ведучого, аудиторії і усіх інших "експертів". У тому числі і з боку запрошеного в якості спеціального ліберала режисера Райхельгауза, який саму ідею роздавити усіх танками не цілком схвалив, але особисто Сергію Кургиняну постійно виявляв глибоку повагу, як прекрасному режисерові і чудовій людині. Ну, а те, що погляди фашистські висловлює, але ж плюралізм ...


Люди, подібні Кургиняну, почувають себе на російському телебаченні надзвичайно комфортно, для них там створений режим максимального сприяння. Такий самий персонаж - сталініст Микола Старіков - цілу годину знущався над росіянами, над усіма в студії, над історичними фактами і над здоровим глуздом. Усю цю годину люди в студії у Соловйова намагалися відновити події 25-річної давності і відповісти на питання ведучого, що ж це було. У студії були, у тому числі і ті, хто мали великий об'єм інформації, що називається з перших рук. Наприклад, помічник Горбачова Борис Славин. Чи режисер Карен Шахназаров, який, будучи сином радника Горбачова, Георгія Шахназарова, просто фізично знаходився у Форосі разом зі своїм батьком і з Горбачовим під час його ізоляції. Нарешті, там був Юрій Петров, директор Інституту російської історії РАН.


У кожного з цих людей неоднозначна репутація, але кожен з них, поза сумнівом, є носієм якоїсь частини інформації про ті події, які зумовили хід російської історії і про яких сьогодні багато росіян не знають нічого, а багато хто має неправдиві уявлення. Сталініст Саріков про путч не знав нічого, крім того, що знали у той час усі, хто дивився телевізор. Сталіністові Старікову під час путчу тільки що виповнився 21 рік, він тихо-мирно вчився в Пітері, і цілком імовірно ще не знав, що він стане сталіністом, а припускав, що буде в перспективі інженером-економістом хімічної промисловості. Але доля обернулася так, що ось тепер Микола Старіков - сталініст і в студії "России-1" не дає нікому слова сказати про події, в яких люди брали участь безпосередньо і спостерігали впритул, а сталініст Старіков "дізнався", висмоктавши "інформацію" з якогось пальця.


Варто помічникові Горбачова, Борису Славину, сказати, що Горбачов був заарештований і ізольований, Старіков тут же кричить: "брехня!"!. Старікова перестерігали усією студією. Карен Шахназаров по-батьківськи пояснював йому: "Микола, я особисто там був присутнім, ми з батьком не могли вийти за територію і ніхто, ні Горбачов, ніхто з його оточення не міг нікому подзвонити". Сталініст Старіков стояв, як заговорений, і будь-які слова від нього відскакували, як горошини: "Не було ніякої ізоляції і зв'язок у Горбачова був"!, - знає сталініст Старіков.


І тут цілком виразно виявилася відмінність між двома категоріями брехунів, що постійно мешкають в студії Соловйова. Брехуни першої категорії, яких можна умовно позначити "брехун з прикриттям". До них відноситься сам Соловйов, а також такі "експерти" як сходознавець Сатановський, історик Петров, або, наприклад, політолог Ремізів. "Брехун з прикриттям" на питання, скільки буде двічі два, неодмінно дасть відповідь, мовляв, чотири. Але потім напустить таких інтерпретацій, що у результаті вийде не чотири і навіть не п'ять, а взагалі якийсь зелений слиз і лушпиння від насіння.


Але для зміцнення конструкції Соловйов неодмінно запрошує в студію брехунів другої категорії, яких можна назвати : "брехун твердокамінний", або "брехун-ідіот". Типовий приклад - політолог Марков. Чи ось ще приклад - міністр культури Мединский, який ось тільки що розповів здивованій громадськості про ефект, який дали поїздки Сталіна на фронт під час ВВВ (Велика Вітчизняна Війна). Це при тому, що якби такий подвиг вождь вчинив, радянська пропаганда неодмінно створила б навколо цього епопею.


Так от, для підвищення міцності під час обговорення путчу Соловйов запросив у свою студію цілих трьох "брехунів-ідіотів". По-перше, вже згаданого Кургиняна, який, як і Старіков переконував усіх, що ніякого арешту Горбачова не було, а зв'язок у нього, навпаки, був. По-друге, звичайно, сталініст Старіков, який за цю годину розповів масу цікавих речей, у тому числі пояснив, що путчисти, виявляється, послали танки до Білого дому з метою захисту Білого дому і його мешканців. На спроби Соловйова з'ясувати, від кого ж члени ДКНС хотіли захистити Єльцина, сталініст Старіков відповіді не дав, але мовчки вирячував очі так виразно, що було ясно, що він знає якусь страшну таємницю, про яку доки не час повідомити населення.


Ударну трійку "брехунів-ідіотів" в студії Соловйова завершував політолог Куликів, який розкрив таємницю, чому Єльцин не став президентом СРСР, хоча, як було завжди відомо політологові Куликову, дуже цього хотів. Коли уся студія застигла в нетерпінні, чекаючи від політолога Куликова пояснення цього історичного курйозу, політолог Куликів відкрив таємницю: "Ярлик на велике князювання йому дали тільки на Росію, а на СРСР - не дали". На питання допитливого ведучого, хто ж у нас роздає такі ярлики, Куликів почав загадково кивати головою кудись назад, причому, так і залишилося неясним, що там знаходиться і де саме видають ярлики на велике князювання в країнах колишнього СРСР, чи то все ще в ставці Золотої Орди, чи то в Держдепі, чи то вже в Китаї.


"КОЖНА МЕДАЛЬ - ЦЕ РАКЕТА, ВИПУЩЕНА ПО РУСОФОБАХ"


Навіть дивно - Олімпіада в Рио закінчилася, а ми так і не почали третю світову війну і навіть не знищили головне джерело світової русофобії - WADA. Правда нам вдалося цю WADA осоромити і зайняти четверте місце в загальному заліку. Але під завісу вороги змогли узяти в полон нашого вірного союзника, члена МОК Патріка Хикки, якого бразильська поліція заарештувала за звинуваченням у спекуляції квитками.


Усі російські державні ЗМІ представили цю подію так, як ніби це зробили американці, хоча у Бразилії, ніби, діє своя поліція. Але головне, звичайно, те, що ніяких інших версій у російських ЗМІ немає, хоча сам Патрік Хикки начебто вже почав співпрацювати із слідством.


Те, що головним змістом і головною метою Олімпіади в Рио було приниження Росії, не викликало ніяких сумнівів у "експертів", що зібралися в студії "Недільного вечора", щоб обговорити підсумки цієї події.


"Спорт - ніщо поза політикою! Кожна ваша медаль - це ваша участь в політиці! Ви берете участь не в спорті"!, - пояснював олімпійським чемпіонам фехтувальниці Софье Великої і борцеві Давиту Чакветадзе політолог Дмитро Куликов. Ті дещо розгублено посміхалися, оскільки не цілком розуміли, як в цій студії потрібно реагувати, коли немолодий пристойно одягнений чоловік несе повну ахінею.


А політолог Куликів продовжував надсадно хрипіти: "Нас через WADA карають за Крим, за Сирію. У них не виходить розбити нас на полях битв, і вони придумали WADA. Американці сховалися за WADA".


"Кожна завойована вами медаль - це ракета, випущена проти русофобів", - вторив Куликову провідний Соловйов.


Можливо, не усі продюсери з команди "Недільного вечора" вийшли з відпустки і їх функції цього разу виконували якісь стажисти. Інакше неможливо пояснити, чому на передачу була запрошена спортивний психолог Ольга Володимирівна Тиунова. Вона виглядала на тлі усіх інших мешканців студії, як істота іншого біологічного виду. У це неможливо повірити, але вона намагалася в студії Соловйова - роздумувати! Мало того, вона запрошувала цим зайнятися і інших мешканців студії, включаючи самого Соловйова. Природно, такого стерпіти не міг ніхто.

Спочатку Ольга Тиунова сказала, що нам потрібно розібратися у своєму спортивному домі. Це коли Соловйов сказав про те, що медалі - це ракети проти русофобів. А тут спортивний психолог Тиунова говорить, що в нашому спорті - є допінг! Ви представляєте? У нас - і раптом допінг!


Кричали усі. Спочатку усі відразу, потім по черзі. Більше і голосніше за усіх кричала двократна олімпійська чемпіонка, нині член "Єдиної Росії", Світлана Мастеркова. Якщо прибрати повтори і вигуки, то декілька її виступів проти Тиуновой зведуться до тези: "а ти доведи!"!.


Політолог Куликів негайно угледів в словах психолога Тиуновой політичну провокацію, ознаки зради і запропонував перевірити психолога на предмет корупції.


А психолог Тиунова все не угамовувалася. Вона запропонувала обговорити скандальний епізод, коли президент федерації боротьби Мамиашвили облаяв і ударив спортсменку. Це викликало шквал обурення. Мастеркова стала кричати, що тренери і спортсмени це одна сім'я, а в сім'ї всяке буває. Фехтувальниця Софья Велика, трохи бентежачись, повідомила, що її тренер іноді їй таке говорить, що вона ніколи не зможе це повторити на людях. Її підтримав режисер Карен Шахназаров, який пояснив, що і сам на репетиціях може звернутися до актора по-всякому, і нічого.

Спроби психолога Тиуновой пояснити, що в результаті хамства Мамиашвили спортсменка отримала моральну травму і це коштувало їй золотої медалі, почуті не були. А коли спортивний психолог Тиунова запропонувала все-таки обговорити, що ж нам варто змінити в нашому спортивному господарстві, Соловйов тут же оголосив рекламу, а після перерви спортивного психолога Тиуновой в студії вже не було.

І Соловйова можна зрозуміти. Залишилося менше місяця до думських виборів. У цих умовах кожна хвилина ефірного часу - це магічний снаряд, що випускається в голови виборців. І будь-які спроби посіяти в їх головах сумніви, або не дай бог, запропонувати думати самостійно, розглядаються як шкідництво і караються за законами військового часу - відлученням від ефіру.


Джерело: Блог Ігоря Яковенкео


З блогів
06-12-2017 23:17
Сергей Гайдай: Определяющий день для Украины
Политический технолог и предприниматель Сергей Гайдай в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал события в Киеве 5 декабря 2017 года, назвав этот день определяющим для Украины ...
» детальніше
01-12-2017 23:27
Сергей Гайдай: Зачем Порошенко сконцентрировал власть?
Украинский политтехнолог и предприниматель Сергей Гайдай рассказал UKRLIFE.TV о том, зачем Президент Украины Петр Порошенко сосредоточил всю власть в стране в одних руках ...
» детальніше
26-09-2017 20:00
Боровий і Панфілов про ситуацію на Україні
Костянтин Боровий і Олег Панфілов про Саакашвілі, владу, інформаційний простір і суспільно політичну ситуацію на Україні ...
» детальніше
24-08-2017 08:00
Віктор Шишкін. Росія - незаконний член Організації Об’єднаних Націй
Чергова річниця відродження незалежності України і четвертий рік московсько-української війни ...
» детальніше
11-04-2017 14:55
Соскін: Народні депутати та "антикорупціонери" вимагають перетворити Україну на заповідник стукачів 
Низка народних депутатів України та громадських активістів підписали антикорупційну декларацію з п'ятнадцятьма вимогами до влади ...
» детальніше
10-04-2017 16:31
Олег Соскін: Порошенка повинна замінити така людина як Віктор Шишкін
Замість Порошенка президентом України повинен стати Віктор Шишкін, як Воіслав Коштуниця в Югославії змінив Мілошевича ...
» детальніше
05-04-2017 20:02
Соскін: Путін готовий повернути в Лугандонію Азарова або Януковича
У рамках зустрічей – «Діалоги без краваток» відбудбулась розмова з лідером Української Національної Консервативної партії, керівником проекту «Мій вибір НАТО», професором Олегом Соскіним ...
» детальніше
24-03-2017 19:01
Евген Бистріцький:ІСПИТ НА ДЕМОКРАТІЮ ДЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА
Це пост не про маленьку жіночку-безстрашного Гавроша нашої революції. Не про неї, яка плигає через паркан законотворчості у Раді так само беззастережно, як сміливо вона плигала через огорожі Межігір'я ...
» детальніше
21-03-2017 22:01
Сергей Гайдай: С кем воюет наш гарант и его люди?
Жизнь нашего президента и его команды - это постоянно обостряющяяся борьба ...
» детальніше
16-03-2017 23:05
Олег Соскін : Напруга зростає - Порошенко чинить опір
Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о проблемах в Верховной Раде Украины, прокомментировал ситуацию вокруг блокады Донбасса ...
» детальніше
11-03-2017 00:29
Юрій Макаров. Шевченко без башти
Домодерні стереотипи в сприйнятті національного героя і символу гальмують українців ...
» детальніше
02-03-2017 00:45
ВОЛОДИМИР ЛАНОВИЙ. ДОЧЕКАЛИСЯ : УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД НА СЛУЖБІ У ТЕРОРИСТІВ
Кабмін прийняв постанову, яка узаконює фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі. Всі поставки з України, які вимагали відновити російські окупанти та місцеві терористи для продовження функціонування квазіреспублік та ведення війни проти нас, за рішенням Кабміну ніби-то будуть відбуватися ...
» детальніше
01-03-2017 22:17
Михайло Саакашвілі : З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію
З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію, вже в п'ятий раз за останні два роки. Згідно з новими тарифами, середній місячний платіж за електроенергію складе майже 300 грн ...
» детальніше
28-02-2017 23:05
Лев Підлісецький: Блокада вивела на поверхню одну з найбільших афер в сучасній енергетиці
Працює/непрацює, заробили/зекономили, блокувати/не блокувати, бути чи не бути. Питання, які останніми днями штормлять мозок чи не кожного українця. Давайте спробуємо розібратись у цих питаннях ...
» детальніше
25-02-2017 10:00
Евгений Шевченко: "... Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо! ..."
Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю ...
» детальніше
24-02-2017 22:54
Елена Трибушная: Ждун. Всеукраинский ждун. Вот так это называется.
Знаете, в чем главная причина того, что мы как страна все время скатываемся в задницу? В том, что большинству людей лень разбираться в происходящем вокруг и копаться в сортах говна. В стране, не в фейсбуке. Хотя и тут...
» детальніше
24-02-2017 21:16
Проповідь Дмитра Корчинського 24.02.2017
Про те, що мають робити націоналісти ...
» детальніше
14-02-2017 23:47
Віктор Шишкин: Виключення кримінальної відповідальності осіб за перешкоджання пересування вантажів до окупованих рериторій України
EM>Віктор Шишкін: "... Шановні Друзі, виконав завдання небайдужих ..."
» детальніше
09-02-2017 22:48
ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ
Чергова "раптова" смерть чергового ватажка терористів "ЛДНР" розділила російські ЗМІ на дві нерівні частини ...
» детальніше
31-01-2017 23:45
Олег Соскин: Победа Трампа стала шоком для двадцатки семей глобалистов, которые контролировали США
Победа Трампа на выборах президента США стала шоком для мировых финансовых и политических элит, для геополитических элит, которые контролируют ментально-информационное поле. Для них Трамп просто неприемлем ...
» детальніше
30-01-2017 20:19
Сергій Лещенко: Медіа-холдинг для Банкової. План захоплення каналу 112
Бажання Петра Порошенко продовжити своє перебування на посаді вступило в заключну стадію – формування сприятливих умов для переобрання на другий термін ...
» детальніше
27-01-2017 23:45
Виктор Небоженко: КРЕМЛЬ ОЗАДАЧЕН.
Неожиданно для себя, путинская Россия оказалась между двух огней. Впереди замелькали маленькие украинские ракеты. Сзади появились большие китайские ракеты. Казалось бы, и то и другое мелочь ...
» детальніше
27-01-2017 22:01
ІГОР ЯКОВЕНКО: ЦИНІЗМ VS ЛИЦЕМІРСТВО, А СВЯТЕННИЦТВО ПОТИРАЄ РУКИ
За новими трендами у світовій політиці стоїть глобальне зіткнення різних етичних систем. Йде світова війна етик ...
» детальніше
27-01-2017 21:00
ИГОРЬ ЯКОВЕНКО: ТОЛСТОЙ СОЖАЛЕЕТ О ВИНЕ ЖУРНАЛИСТОВ
В России большая радость. Между нацистом Петром Толстым, который по совместительству служит вице-спикером России и Александром Бородой, который служит президентом Федерации еврейских общин России, 26.01. 2017 случилось рукопожатие ...
» детальніше
21-12-2016 20:11
Анатолій Гриценко : Ми торкнемося дна, могутньо від нього відштовхнемося і підемо вгору
Незважаючи на непросту ситуацію в країні, колишній міністр оборони України і екс-народний депутат Анатолій Гриценко відмічає, що Україна переживала і складніші моменти ...
» детальніше
16-12-2016 23:22
Інтерв'ю Остапа Дроздова
15 грудня у Золочів завітав відомий журналіст Остап Дроздов в рамках презентації книжки роман-вибух «№1» ...
» детальніше
15-12-2016 17:20
Узурпація під виглядом децентралізації
Через появу нових витрат місцева влада змушена буде закрити дірки шляхом спустошення бюджетів розвитку ...
» детальніше
11-11-2016 00:20
Геннадій Балашов : АМЕРИКАНЦІ ЗАХОТІЛИ ЗМІН
У громадян США більше надій на мільярдера Трампа, який усе життя будував свою бізнес-імперію, чим на політика з багатим досвідом Клінтон ...
» детальніше
04-11-2016 23:38
Балашов: ЧЕСТЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ
Дорогие сограждане! Мы можем и должны научиться бороться за свои права! Государство ведёт незаконную деятельность, уничтожая и отнимая чужую собственность. Власть вытирает ноги о самый продуктивный класс населения — предпринимателей ...
» детальніше
03-11-2016 21:11
Балашов: Страсть к воле формировалась здесь веками, а власть не устраивает нас хронически.
Интересно, что каждый раз по самому названию Майдана понятно, чего ожидать в итоге. Оранжевая революция — "оранжевые" пришли к власти, украинцы разошлись по домам гордиться собой и слушать, как стабильна гривна и что "эти руки ничего не крали" ...
» детальніше
01-11-2016 12:30
Анатолій Амелін: Економічні підсумки України: як і чому ми втратили 25 років
Кілька разів в тиждень наші політики виступають на ТБ, перекладаючи твоє невдоволення на попередню владу, хоча вони і є попередня влада ...
» детальніше
29-10-2016 03:12
ИГОРЬ ЯКОВЕКО: КАК ЖИТЬ В ОКУПАЦИИ
Россия – оккупированная страна. Для того, чтобы это понять, надо взять в руки Конституцию РФ и сверить с реальностью каждую из 9 глав, а лучше каждую из 137 статей ...
» детальніше
25-10-2016 23:00
ГЕННАДІЙ БАЛАШОВ : КЛИЧКО ВТРАЧАЄ НА БАНДІ БЕЛОЦЕРКОВЦА
Київ - складне місто. Важкий на підйом, але нестримний у гніві. Його дух відчуває кожного, хто приїжджає сюди. Тисячолітня історія, багатий культурний бэкграунд, політичне життя, все сконцентровано тут. З Києвом жарти погані ...
» детальніше
24-10-2016 18:19
Геннадій Балашов анонсував проведення З'їзду підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
З'їзд підприємців Києва, вул. Хрещатик 7/11 з 13.00. Усі підприємці Києва зберуться у суботу 29 жовтня на З'їзд із метою організувати штаб національного опору ...
» детальніше
24-10-2016 05:28
Тимофей Иванов об "интервью" Балашова Скрыпину и Ко
Выводы от передачи: 1) Когда обсуждают идею, то надо придерживаться рамок обсуждения идеи. Скакание от идеи до текущей ситуации в Украине не принесло ничего хорошего в разговор. Сорвали разговор, и у всех "стали нервы". От того что кто-то не видит как реализовать идею, это не означает что идея плохая ...
» детальніше
21-10-2016 23:45
Ігор Яковенко : ПОСИДЕНЬКИ НА КРОВІ
За даними ООН російська інтервенція в Україні забрала життя 10 тисяч чоловік. На мій погляд, це істотна преамбула до коментаря про саміт "нормандської четвірки" у Берліні, який почався 19.10.16, а закінчився вже в ніч на 20.10.16 ...
» детальніше
21-10-2016 14:00
Геннадій Балашов : ПІДПРИЄМЦЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПАЛИТИ УСІ ЕВАКУАТОРИ
Рано чи пізно це доведеться зробити. Коли влада залишається глухою до народу, суспільство радикализируется. Вже два роки в Києві твориться #беззаконня ...
» детальніше
11-10-2016 23:00
Олексій Арестович: щодо стану справ у Державі у цілому.
Дуже показова ситуація щодо стану справ у державі у цілому. Державний апарат, якій хоче бути усюди і управляти усім, не може врегулювати просте (хотя й комплексне питання) вірної інформаційної політики на різних функціональних рівнях ...
» детальніше
25-08-2016 12:00
Тарас Березовець: 25 років України з "дивним російським братом"
Відносини Києва і Москви ніколи не стануть нормальними ...
» детальніше
24-08-2016 19:30
Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ
Записи телефонних переговорів радника президента РФ Глазьєва, члена Громадської палати РФ Затуліна і їх співрозмовників в Україні з приводу організації в цій країні озброєного заколоту ...
» детальніше
22-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО"
Старенький жарт про песиміста, що твердить, що гірше бути не може і оптиміста, що радісно йому  заперечує: "може! може!", у історії сучасної Росії постійно наповнюється все новим змістом ...
» детальніше
22-08-2016 01:00
Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?"
Перехід з категорії "привабливість, яка дурна"! у категорію "жах, яка дурна"! досить часто відбувається не з часом, і жодним чином не пов'язаний з гендерною приналежністю ...
» детальніше
19-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "НЕ-ВОЛЯ плюс НЕ-ДОВІРА"
Ідея, що якщо 40 років тягати народ по пустелі, то до землі обітованої увійдуть вільні люди, у випадку з Росією явно не спрацювала ...
» детальніше
24-06-2016 23:06
Буковский: Едва избавившись от ярма СССР, Украина тут же начала проситься в Евросоюз. Это дико и глупо!
Евросоюз – огромная и безумно дорогая бюрократическая структура, напоминающая Советский Союз. Великобритания наконец это поняла и проголосовала за выход из ЕС, который обречен на развал, убежден писатель и публицист Владимир Буковский ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 14-02-2018 09:00