На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?"

22-08-2016 01:00 "Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?""

Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?

 


 

 

Перехід з категорії "привабливість, яка дурна"! у категорію "жах, яка дурна"! досить часто відбувається не з часом, і жодним чином не пов'язаний з гендерною приналежністю. Іноді для цього досить, щоб людина спробувала себе в новій іпостасі і тут же виявляється, що в іпостасі цій він виглядає приблизно так само, як корова на льоду без належної підготовки. Особливо прикро буває, коли в цю другу іпостась людину втягують дорослі і начебто недурні люди.


Ах, яка чудова була років десять назад Олена Исинбаева! І річ не лише в тому, що вона дуже добре стрибала. Вона була неймовірно органічна і своєю радістю від перемог і своєю зосередженістю під час змагань, своєю енергетикою заражала аудиторію навіть через екран телевізора.


Але доворожив же біс журналістів і чиновників від спорту почати використати її в патріотичних цілях. Вона довірливо розкрила ротa.


Щось схоже на наших очах відбувається з іншою молодою і симпатичною пані. Усі, хто брав участь або стежив за протестом 2011-2012 років, не могли не помітити безстрашну активістку, яка завжди була в перших рядах, гостро реагувала на будь-які спроби поліції ущемити права маніфестантів, не боячись вступити в суперечку, а то і у фізичне протистояння з ОМОНом. Марія Баронова стала одним з символів білострічкового руху. Як Навальный і Нємцов, як Каспаров і Удальцов.


Головними достоїнствами Марії Миколаївни були щирість, безстрашність і активність. Вони і сьогодні залишаються її достойностями. Можливо, Михайло Ходорковський вирішив, що цих трьох якостей вистачає, щоб людина стала політиком федерального рівня, можливо, він розгледів в ній якісь ще дивовижні властивості, але тільки Марія Баронова рушила в Держдуму за "списком МБХ".


І ось одно з перших інтерв'ю Марії Бароновой в якості кандидата в депутати, опубліковане Романом Доброхотовым на сайті THE INSIDER. Декілька найяскравіших фрагментів. Баронова про Крим: "Перше, що вони (виборці) говорять: "Ну, ви, напевно, ще і Крим Україні хочете віддати"? Я така: "Ні, я Крим Україні ... мені все одно, загалом. Далі починаю намагатися пояснювати, що, хлопці, тут взагалі значно більше проблем, ніж Крим, у нас окрім Криму і маса інших проблем".


Про Путіна: "Я не думаю цілодобово про Путіна, і Путін на даний момент неактуальний".


Доброхотов: "Що ти думаєш про проблему Криму"?. Баронова: "Моя позиція, що Марія Баронова наодинці не повинна вирішувати проблему Криму".


Доброзичливців: "Але яке рішення ти б підтримала"? Баронова: "Я б підтримала вільну економічну зону, напевно. Я б підтримала позицію, при якій був би проведений всеросійський референдум з питання Криму. Тому, що минулого разу росіян не запитали".


Доброхотов: "Всеросійський"? Баронова: "Всеросійський, безумовно".


Доброхотов: чи "Відповідає "приєднання" Криму міжнародному праву"? Баронова: "Це треба запитати, мені здається, у жителів Криму, в першу чергу. Будь-які питання по Криму потрібно запитувати у жителів Криму".


Знову про Путіна: "Природно, в 16 років я була страшно за Путіна, в 2000 році в лютому, коли його обирали. А також страшно за Путіна була уся нинішня опозиційна журналістська тусовка (?! - И.Я.), яка тоді була віком старше, ніж я".


Доброхотов: "Пам'ятається, кращим правителем Росії ти називала Брежнєва". Баронова: "Мені здається, що так і є. Брежнєв, Олександр 2-й".


Доброхотов: "Зрозуміло з Олександром, але Брежнєв-то чому"? Баронова: "Давай говоритимемо логічно, з точки зору онтології (?! - И.Я.). Ми можемо обговорювати якесь більш-менш взагалі уявлення про життя тільки з часів Декарта, і з часів невдалої англійської революції, з часів 18 століття Франції, з часів уявлень про природнє право, Бенджамина Франкліна і його співтоваришів, створення американської держави, тільки з цих часів є взагалі сенс обговорювати якесь життя людин".


Тут я вимушений нагадати, що увесь цей дивовижний екскурс у всесвітню історію і "логічний" огляд філософської думки "з точки зору онтології" Баронова зробила, намагаючись відповісти на питання, чому Брежнєв кращий правитель Росії.


Втім, далі "онтологія" стала абсолютно "логічною", чисто сльоза. "А для жінок, а я є жінкою", - передбачливо попередила Баронова свого співрозмовника, - "нормальне життя розпочинається з появи антибіотиків і появи протизаплідних пігулок".


Роман Доброхотов, все-таки рідкісний зануда. Ні, щоб підтримати "логічну розмову" з дівчиною "з точки зору онтології". Він все намагався добитися від Бароновой виразної відповіді хоч на одне своє питання, ну, хоч, чому їй так придивився Брежнєв. Адже при нім, ніби, з протизаплідними пігулками було якось... І тут Баронова пояснила, що Брежнєв - кращий, тому що при нім дозволили аборти.


Потім вона ще сказала, що Медведєв міг бути самим кращим правителем в історії Росії, оскільки "він же давав надію". "Я, наприклад, страшно вірила в Медведєва в цей період", - повідомила Баронова.


Активність, щирість, безстрашність. Усі ці властивості Марії Бароновой залишилися при ній. А ще з'ясувалося, що у неї дивовижні уявлення про міжнародне право, дуже екзотичні погляди на світову історію, а також дуже химерні особливості мислення, що перетворюють будь-кого, хто спробує пройтися за її думкою - в консервну банку, яку хуліган прив'язав до хвоста дикої кози.


До Марії Бароновой питань так само мало, як і до Олени Исинбаевой. Ні та, ні інша не в змозі зрозуміти, наскільки мало кожна з них готова до обговорення проблем федеральної і світової політики. До людей, які використали Исинбаеву, питань теж немає. А до МБХ є. Репутація людини, яка свого часу підтримувала розумні, благородні і ефективні проекти "Відкритої Росії", людини, яка гідно, нікого не зрадивши, відсиділа десять років в російському таборі, - ця репутація не в'яжеться ні з легковажністю, ні з авантюризмом.


Звідси і деякий подив. Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович? А головне, навіщо ви так з Марією Бароновой? Вона-то чим провинилася?


Джерело: блог Ігоря Яковенко
З блогів
06-12-2017 23:17
Сергей Гайдай: Определяющий день для Украины
Политический технолог и предприниматель Сергей Гайдай в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал события в Киеве 5 декабря 2017 года, назвав этот день определяющим для Украины ...
» детальніше
01-12-2017 23:27
Сергей Гайдай: Зачем Порошенко сконцентрировал власть?
Украинский политтехнолог и предприниматель Сергей Гайдай рассказал UKRLIFE.TV о том, зачем Президент Украины Петр Порошенко сосредоточил всю власть в стране в одних руках ...
» детальніше
26-09-2017 20:00
Боровий і Панфілов про ситуацію на Україні
Костянтин Боровий і Олег Панфілов про Саакашвілі, владу, інформаційний простір і суспільно політичну ситуацію на Україні ...
» детальніше
24-08-2017 08:00
Віктор Шишкін. Росія - незаконний член Організації Об’єднаних Націй
Чергова річниця відродження незалежності України і четвертий рік московсько-української війни ...
» детальніше
11-04-2017 14:55
Соскін: Народні депутати та "антикорупціонери" вимагають перетворити Україну на заповідник стукачів 
Низка народних депутатів України та громадських активістів підписали антикорупційну декларацію з п'ятнадцятьма вимогами до влади ...
» детальніше
10-04-2017 16:31
Олег Соскін: Порошенка повинна замінити така людина як Віктор Шишкін
Замість Порошенка президентом України повинен стати Віктор Шишкін, як Воіслав Коштуниця в Югославії змінив Мілошевича ...
» детальніше
05-04-2017 20:02
Соскін: Путін готовий повернути в Лугандонію Азарова або Януковича
У рамках зустрічей – «Діалоги без краваток» відбудбулась розмова з лідером Української Національної Консервативної партії, керівником проекту «Мій вибір НАТО», професором Олегом Соскіним ...
» детальніше
24-03-2017 19:01
Евген Бистріцький:ІСПИТ НА ДЕМОКРАТІЮ ДЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА
Це пост не про маленьку жіночку-безстрашного Гавроша нашої революції. Не про неї, яка плигає через паркан законотворчості у Раді так само беззастережно, як сміливо вона плигала через огорожі Межігір'я ...
» детальніше
21-03-2017 22:01
Сергей Гайдай: С кем воюет наш гарант и его люди?
Жизнь нашего президента и его команды - это постоянно обостряющяяся борьба ...
» детальніше
16-03-2017 23:05
Олег Соскін : Напруга зростає - Порошенко чинить опір
Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о проблемах в Верховной Раде Украины, прокомментировал ситуацию вокруг блокады Донбасса ...
» детальніше
11-03-2017 00:29
Юрій Макаров. Шевченко без башти
Домодерні стереотипи в сприйнятті національного героя і символу гальмують українців ...
» детальніше
02-03-2017 00:45
ВОЛОДИМИР ЛАНОВИЙ. ДОЧЕКАЛИСЯ : УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД НА СЛУЖБІ У ТЕРОРИСТІВ
Кабмін прийняв постанову, яка узаконює фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі. Всі поставки з України, які вимагали відновити російські окупанти та місцеві терористи для продовження функціонування квазіреспублік та ведення війни проти нас, за рішенням Кабміну ніби-то будуть відбуватися ...
» детальніше
01-03-2017 22:17
Михайло Саакашвілі : З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію
З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію, вже в п'ятий раз за останні два роки. Згідно з новими тарифами, середній місячний платіж за електроенергію складе майже 300 грн ...
» детальніше
28-02-2017 23:05
Лев Підлісецький: Блокада вивела на поверхню одну з найбільших афер в сучасній енергетиці
Працює/непрацює, заробили/зекономили, блокувати/не блокувати, бути чи не бути. Питання, які останніми днями штормлять мозок чи не кожного українця. Давайте спробуємо розібратись у цих питаннях ...
» детальніше
25-02-2017 10:00
Евгений Шевченко: "... Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо! ..."
Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю ...
» детальніше
24-02-2017 22:54
Елена Трибушная: Ждун. Всеукраинский ждун. Вот так это называется.
Знаете, в чем главная причина того, что мы как страна все время скатываемся в задницу? В том, что большинству людей лень разбираться в происходящем вокруг и копаться в сортах говна. В стране, не в фейсбуке. Хотя и тут...
» детальніше
24-02-2017 21:16
Проповідь Дмитра Корчинського 24.02.2017
Про те, що мають робити націоналісти ...
» детальніше
14-02-2017 23:47
Віктор Шишкин: Виключення кримінальної відповідальності осіб за перешкоджання пересування вантажів до окупованих рериторій України
EM>Віктор Шишкін: "... Шановні Друзі, виконав завдання небайдужих ..."
» детальніше
09-02-2017 22:48
ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ
Чергова "раптова" смерть чергового ватажка терористів "ЛДНР" розділила російські ЗМІ на дві нерівні частини ...
» детальніше
31-01-2017 23:45
Олег Соскин: Победа Трампа стала шоком для двадцатки семей глобалистов, которые контролировали США
Победа Трампа на выборах президента США стала шоком для мировых финансовых и политических элит, для геополитических элит, которые контролируют ментально-информационное поле. Для них Трамп просто неприемлем ...
» детальніше
30-01-2017 20:19
Сергій Лещенко: Медіа-холдинг для Банкової. План захоплення каналу 112
Бажання Петра Порошенко продовжити своє перебування на посаді вступило в заключну стадію – формування сприятливих умов для переобрання на другий термін ...
» детальніше
27-01-2017 23:45
Виктор Небоженко: КРЕМЛЬ ОЗАДАЧЕН.
Неожиданно для себя, путинская Россия оказалась между двух огней. Впереди замелькали маленькие украинские ракеты. Сзади появились большие китайские ракеты. Казалось бы, и то и другое мелочь ...
» детальніше
27-01-2017 22:01
ІГОР ЯКОВЕНКО: ЦИНІЗМ VS ЛИЦЕМІРСТВО, А СВЯТЕННИЦТВО ПОТИРАЄ РУКИ
За новими трендами у світовій політиці стоїть глобальне зіткнення різних етичних систем. Йде світова війна етик ...
» детальніше
27-01-2017 21:00
ИГОРЬ ЯКОВЕНКО: ТОЛСТОЙ СОЖАЛЕЕТ О ВИНЕ ЖУРНАЛИСТОВ
В России большая радость. Между нацистом Петром Толстым, который по совместительству служит вице-спикером России и Александром Бородой, который служит президентом Федерации еврейских общин России, 26.01. 2017 случилось рукопожатие ...
» детальніше
21-12-2016 20:11
Анатолій Гриценко : Ми торкнемося дна, могутньо від нього відштовхнемося і підемо вгору
Незважаючи на непросту ситуацію в країні, колишній міністр оборони України і екс-народний депутат Анатолій Гриценко відмічає, що Україна переживала і складніші моменти ...
» детальніше
16-12-2016 23:22
Інтерв'ю Остапа Дроздова
15 грудня у Золочів завітав відомий журналіст Остап Дроздов в рамках презентації книжки роман-вибух «№1» ...
» детальніше
15-12-2016 17:20
Узурпація під виглядом децентралізації
Через появу нових витрат місцева влада змушена буде закрити дірки шляхом спустошення бюджетів розвитку ...
» детальніше
11-11-2016 00:20
Геннадій Балашов : АМЕРИКАНЦІ ЗАХОТІЛИ ЗМІН
У громадян США більше надій на мільярдера Трампа, який усе життя будував свою бізнес-імперію, чим на політика з багатим досвідом Клінтон ...
» детальніше
04-11-2016 23:38
Балашов: ЧЕСТЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ
Дорогие сограждане! Мы можем и должны научиться бороться за свои права! Государство ведёт незаконную деятельность, уничтожая и отнимая чужую собственность. Власть вытирает ноги о самый продуктивный класс населения — предпринимателей ...
» детальніше
03-11-2016 21:11
Балашов: Страсть к воле формировалась здесь веками, а власть не устраивает нас хронически.
Интересно, что каждый раз по самому названию Майдана понятно, чего ожидать в итоге. Оранжевая революция — "оранжевые" пришли к власти, украинцы разошлись по домам гордиться собой и слушать, как стабильна гривна и что "эти руки ничего не крали" ...
» детальніше
01-11-2016 12:30
Анатолій Амелін: Економічні підсумки України: як і чому ми втратили 25 років
Кілька разів в тиждень наші політики виступають на ТБ, перекладаючи твоє невдоволення на попередню владу, хоча вони і є попередня влада ...
» детальніше
29-10-2016 03:12
ИГОРЬ ЯКОВЕКО: КАК ЖИТЬ В ОКУПАЦИИ
Россия – оккупированная страна. Для того, чтобы это понять, надо взять в руки Конституцию РФ и сверить с реальностью каждую из 9 глав, а лучше каждую из 137 статей ...
» детальніше
25-10-2016 23:00
ГЕННАДІЙ БАЛАШОВ : КЛИЧКО ВТРАЧАЄ НА БАНДІ БЕЛОЦЕРКОВЦА
Київ - складне місто. Важкий на підйом, але нестримний у гніві. Його дух відчуває кожного, хто приїжджає сюди. Тисячолітня історія, багатий культурний бэкграунд, політичне життя, все сконцентровано тут. З Києвом жарти погані ...
» детальніше
24-10-2016 18:19
Геннадій Балашов анонсував проведення З'їзду підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
З'їзд підприємців Києва, вул. Хрещатик 7/11 з 13.00. Усі підприємці Києва зберуться у суботу 29 жовтня на З'їзд із метою організувати штаб національного опору ...
» детальніше
24-10-2016 05:28
Тимофей Иванов об "интервью" Балашова Скрыпину и Ко
Выводы от передачи: 1) Когда обсуждают идею, то надо придерживаться рамок обсуждения идеи. Скакание от идеи до текущей ситуации в Украине не принесло ничего хорошего в разговор. Сорвали разговор, и у всех "стали нервы". От того что кто-то не видит как реализовать идею, это не означает что идея плохая ...
» детальніше
21-10-2016 23:45
Ігор Яковенко : ПОСИДЕНЬКИ НА КРОВІ
За даними ООН російська інтервенція в Україні забрала життя 10 тисяч чоловік. На мій погляд, це істотна преамбула до коментаря про саміт "нормандської четвірки" у Берліні, який почався 19.10.16, а закінчився вже в ніч на 20.10.16 ...
» детальніше
21-10-2016 14:00
Геннадій Балашов : ПІДПРИЄМЦЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПАЛИТИ УСІ ЕВАКУАТОРИ
Рано чи пізно це доведеться зробити. Коли влада залишається глухою до народу, суспільство радикализируется. Вже два роки в Києві твориться #беззаконня ...
» детальніше
11-10-2016 23:00
Олексій Арестович: щодо стану справ у Державі у цілому.
Дуже показова ситуація щодо стану справ у державі у цілому. Державний апарат, якій хоче бути усюди і управляти усім, не може врегулювати просте (хотя й комплексне питання) вірної інформаційної політики на різних функціональних рівнях ...
» детальніше
25-08-2016 12:00
Тарас Березовець: 25 років України з "дивним російським братом"
Відносини Києва і Москви ніколи не стануть нормальними ...
» детальніше
24-08-2016 19:30
Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ
Записи телефонних переговорів радника президента РФ Глазьєва, члена Громадської палати РФ Затуліна і їх співрозмовників в Україні з приводу організації в цій країні озброєного заколоту ...
» детальніше
22-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО"
Старенький жарт про песиміста, що твердить, що гірше бути не може і оптиміста, що радісно йому  заперечує: "може! може!", у історії сучасної Росії постійно наповнюється все новим змістом ...
» детальніше
22-08-2016 01:00
Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?"
Перехід з категорії "привабливість, яка дурна"! у категорію "жах, яка дурна"! досить часто відбувається не з часом, і жодним чином не пов'язаний з гендерною приналежністю ...
» детальніше
19-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "НЕ-ВОЛЯ плюс НЕ-ДОВІРА"
Ідея, що якщо 40 років тягати народ по пустелі, то до землі обітованої увійдуть вільні люди, у випадку з Росією явно не спрацювала ...
» детальніше
24-06-2016 23:06
Буковский: Едва избавившись от ярма СССР, Украина тут же начала проситься в Евросоюз. Это дико и глупо!
Евросоюз – огромная и безумно дорогая бюрократическая структура, напоминающая Советский Союз. Великобритания наконец это поняла и проголосовала за выход из ЕС, который обречен на развал, убежден писатель и публицист Владимир Буковский ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 14-02-2018 09:00