На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Політика. 21 століття. Що нас чекає

16-06-2017 13:29 "Політика. 21 століття. Що нас чекає"

."Гуннар

 

950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон, що передбачив ще на початку століття "велике переселення народів" і якого прозвали "Карлом Марксом 21 століття"


Від цієї заяви мороз по шкірі. Хочеться вигукнути: "Такого не може бути! Ніколи!!"! Напевно, цей професор, кабінетний черв'як, перелякався телерепортажів останніх тижнів про хвилю мігрантів зі сходу і, знявши очки-велосипед, видав в жаху свій фантастичний апокаліпсичний прогноз. На жаль, все набагато серйозніше.


ДЕМОГРАФІЯ ВІЙНИ


По-перше, його стаття "Як багато африканців спрямується в Європу"? була опублікована ще 24 червня, коли тема біженців ще мало мелькала в ЗМІ, по ТБ. Тому її і не помітили.


По-друге, професор - людина зовсім не нервово слабка. Не один десяток років займається серйозною науковою темою - "демографією війни". І викладає не лише в цивільному Університеті Бремена, але і у Федеральній Академії політики безпеки у Берліні, Оборонному Коледжі НАТО в Римі.


По-третє, ще в 2003 році у своїй пророчій книзі Хайнзон не просто передбачив, але за допомогою численних статистичних даних, фактів, історичних посилань обгрунтував і нинішнє вторгнення біженців з Африки і Близького Сходу в Європу,  що мало чимвідрізняється від військового, і хвилю ісламістського терору останніх років. Хоча тоді у близькосхідному регіоні було тихо, а ИГИЛ і зовсім ще не народилося. Сенсаційна книга називалася "Сини і світове панування : роль терору в підйомі і падінні націй".


Модний німецький філософ Петер Слотердайк написав в передмові: "Подібно до того, як "Капітал" був біблією марксизму, книга Хайнзона є засадничою працею в новій області, яку можна з повним правом назвати демографічним реалізмом". Виходить, Гуннар Хайнзон - засновник нової науки.


Втім, застереження професора-реаліста тоді не почули. Книгу не переклали на англійський, російський. Не чують Хайнзона і зараз. Віщих Кассандр не любили в усі віки. Добре ще, нині не спалюють на вогнищах.


МОЛОДІЖНИЙ ПУХИР


Отже, в чому ж суть демографічного "Капіталу" нашого Маркса нового тисячоліття? Ще 12 років тому, на самому початку століття, Хайнзон попереджав: одна з головних загроз для Заходу вже в першій чверті 21 століття - так званий "молодіжний пухир" на Близькому Сході і в Африці на південь від Сахари (коли більше 20 відсотків населення - молодь від 15 до 24 років). На противагу "пухирю працездатного віку" в Східній Азії і Латинській Америці, "старечому пухирю" в Японії і Європі. Як бачимо, саме з цього арабо-африканского "пухиря" і хлинув в останні місяці в Європу потік мігрантів. Усі нині відмічають, до речі, велика кількість молодих людей серед біженців. Що начебто нехарактерно для тих, що біжать від війни. Так що професор виявився правий.


Але це ще квіточки. Повністю "молодіжний пухир" надується в Африці і на Близькому Сході до 2025 року, писав на початку століття Хайнзон. Глобальна загроза, яку він створюватиме впродовж декількох наступних десятиліть, може зробити XXI століття ще кривавішим, ніж століття XX.


"Надлишок молодих людей майже завжди веде до кровопролиття і до створення або руйнування імперій". Професор навіть застосовує термін "злоякісний демографічний пріоритет молоді". Тенденція насильства наростає в тих суспільствах, де молодь 15 - 29 років складає більше 30 відсотків загального населення, пише він. При цьому несуттєво, в ім'я чого твориться насильство: релігія, націоналізм, марксизм, фашизм. Головне, надлишок молоді. Та сама порохова бочка, до якої досить піднести сірник... І її регулярно підносять.


Зараз планета зіткнулася раптом з хвилею ісламістського терору. Звідки взялися ці войовничі фанатики великої мирної релігії Ісламу, не розуміють політологи і громадськість.


Адже не стикався з ісламістами  в 1916-1918 роках на Сході легендарний британський офіцер Томас Едвард Лоуренс, що прозван Аравійським, а в 1941-43 роках - гітлерівський фельдмаршал Роммель по прізвиську Лис пустелі. А тепер той же ИГИЛ кидає виклик Заходу. На порядку денному - створення антиигиловскої коаліції держав, як колись - антигітлерівської.


Втім, ніщо не ново під місяцем. У нинішніх ісламістів, виявляється, були попередники - христианисты, стверджує Хайнзон. Вихідці з великої мирної релігії Християнства. Як змогли маленькі європейські країни, починаючи з Португалії і Іспанії, завойовувати великі регіони світу, оголошуючи їх своїми колоніями, ставить питання професор. Є помилкова думка, ніби це сталося із-за тодішнього перенаселення в Європі.


Фактично перенаселення не було! У 1350 г в Іспанії жило 9 мільйонів чоловік. У 1493-му, коли почалися великі колоніальні завоювання, тільки 6 мільйонів. Менше на третину! Проте, в цей період в іспанських сім'ях різко підвищився коефіцієнт народжуваності : від 2 - 3 діточок до 6 -7.


Скринечка просто відкривалася. У 1484 році Папа оголосив особливим указом, що штучне обмеження народжуваності каратиметься смертю. На вогнищах стали масово спалювати всіляких чаклунок, відьом. По-нинішньому, повитух, акушерок, що знали методи контрацепції, могли переривати вагітність. Указ був вимушений. Адже "чорна смерть" - чума викосила в 14-15 повіках до третини населення Європи. В результаті прийнятих Папою надзвичайних заходів середній вік, що складав в 1350 г 28 - 30 років, знизився до 15 років в 1493 році. У сім'ях стало надто багато хлопчиків, що не знали, до чого прикласти свої сили. З'явився молодіжний пухир, що загрожує вибухом.


СИНИ ЙДУТЬ У БІЙ!


Цю вибухонебезпечну масу вправно сплавили чимдалі від європейських берегів. На захоплення чужоземних колоній в славу Христа, Папи, Іспанії і Португалії. 95 відсотків завойовників-конкістадорів були дуже молоді. У Іспанії їх навіть називали "secundones" - другі сини! Вони-то і ліквідовували в Південній Америці велику Імперію інків, інші тамтешні народи. І хоча одна з головних заповідей в християнстві - "Не убий"!, молоді конкістадори не вважали за гріх знищувати, утискувати переможені народи. Адже релігійні діячі вселяли юнакам, що вони не вбивці, а борці за справедливість, зобов'язані знищувати язичників і грішників в славу господа і з дозволу влади.


Приклад Португалії, Іспанії пізніше наслідували Англія, Голландія, теж створили свої колонії в Південній і Північній Америці, Індії, Африці, мечем і хрестом поневолюючи тамтешніх язичників.


До речі, в численних хрестових походах, організованих римськими папами проти мусульман, також було багато молоді. У історії відомі навіть дитячий хрестовий похід і "походи пастушків". Цих завойовників-конкістадорів, колонізаторів Хайнзон і назвав "христианистами"("Christianists"). Молодь з готовністю сприймає ідеологію, яка вибачає і звільняє їх від всякої відповідальності : "З цих святих книг, будь то Коран, Біблія, "Mein Kampf", "Комуністичний маніфест" і т. д., береться те, що виправдовує вашу мету.


Ви знаєте, що творитимете насильство, але хочете, щоб при цьому совість вас не мучила. Ви вбиваєте на благо ідеї, а тому ви - праведник. Але коли молодь перестає бути в демографічній перевазі, то до цих книг, надрукованих в мільйонах екземплярів, інтерес повністю втрачається: усі вже знають, що, окрім ідеологічного сміття, там нічого немає".


І ЛЕНІН, ТАКИЙ МОЛОДИЙ.


Цікаво поглянути з точки зору науки Хайнзона на недавню історію нашої батьківщини. Російську імперію в 1917 році зруйнували більшовики - марксисти. Серед перших наших марксистів, хай і плутаних, був син дійсного статського радника, студент престижного Петербурзького університету Олександр Ульянов. Разом із студентом Шевыревым, сином багатого купця, він створив "Терористичну фракцію" партії "Народна воля". Ульянов продав свою золоту гімназичну медаль. На ці гроші терористи придбали вибухівку, щоб підірвати імператора Олександра III. Заради святих принципів свободи, рівності, братерства, зрозуміло. Змову розкрили. П'ять терористів-революціонерів повісили. Старшому із страчених було всього 26. Ульянову - 21. Шевыреву- 23. Молодший брат Ульянова Володимир(майбутній вождь світового пролетаріату Ленін) залучився до революційних справ в 17 років.


Як і син багатих землевласників Троцький - майбутній ідеолог названого його ім'ям відгалуження світового марксизму. Сталін - в 16.


Більшість радянських вождів прийшли до марксизму в юності. Тоді в Росії був демографічний бум. Прийшовши ж до влади, ці ідейні борці за народне щастя тут же організували в Росії масовий Червоний терор. Пустили кровиночку! Перша світова, революція, громадянська війна, червоний терор, колективізація, Гулаг, Велика Вітчизняна погубили десятки і десятки мільйонів наших співвітчизників. Народжуваність впала. В кінці 20 століття розпався СРСР, оплот марксизму-ленінізму, розвалився блок соціалістичних держав. Ідеї марксизму наказали довго жити. Мільйонні наклади творів Маркса-Енгельса-Леніна-Сталіна стали макулатурою. Ще раніше була розгромлена найжахливіша ідеологія ХХ століття - нацизм, що сповідував концтабори, газові камери, знищення "неповноцінних народів". А його біблія - "Майн кампф" заборонена.


І - нате вам! Як біс з умивальника перед заспокоївшимся після падіння Берлінської стіни світом вискакує ісламізм. Нові терористи, у більшості своїй молоді, юні. Вони творять свої чорні справи знову ж таки заради "святої справи". Цього разу - священної боротьби з "невірними". Як таке могло статися в освіченому гуманістично-демократичному 21 столітті з ООН, іншими міжнародними контролюючими організаціями, під крилом великої мирної релігії Ісламу, народженого ще в 7 столітті?


Відповідь проста. Її дав все той же професор Хайнзон ще до народження ИГИЛа. Впродовж всього лише п'яти поколінь (1900 - 2000 рр.) населення у мусульманському світі виросло з 150 до 1200 мільйонів чоловік, т. е. на 800 відсотків.  В наявності демографічний вибух ХХ століття з велетенським пріоритетом молоді. Молоді мусульмани і придумали ісламізм, вважає Хайнзон.


ПОРУБАЛИ ДІТКИ В КИТАЇ БАГАТЬОХ НА КОТЛЕТКИ


До речі, населення Китаю виросло в ХХ повіці всього на 300 відсотків: з 400 мільйонів до 1200 мільйонів чоловік. У Індії - на 400 відсотків: з 250 мільйонів до 1000 мільйонів. Адже ще нещодавно світ старанно лякали жовтою китайською небезпекою. Прогавивши мусульманську. Цікаво, що товариш Мао в роки "культурної революції" 1966-76 років зміцнював особисту владу, розправлявся зі своїми політичними супротивниками якраз руками мільйонів хунвейбинов (школярі, студенти) і цзаофаней (молоді робітники).


Ці молодіжні банди пафосно охрестили "небесними воїнами революції", дали повний карт-бланш по виявленню "демонів і монстрів" буржуазії, ревізіонізму, аж до фізичного знищення. Біблією для них були цитатники товариша Мао. В ході культурної революції загинули мільйони китайців. Як співав Висоцький в пісеньці про хунвэйбинов: "Порубали ці дітки дуже багатьох на котлетки". Потім самих хунвейбинов притиснули. А в 1979-му, після смерті вождя Мао, китайська влада і зовсім ввели політику обмеження народжуваності : "Одна сім'я - одна дитина". А в мусульманських країнах народжуваність ніхто не обмежував. І ось результат ...


МЕЧЕТЬ ПАРИЗЬКОЇ БОГОМАТЕРІ


А що ж Європа? За науковим визначенням Хайнзона, це зона "старечого пухиря". Населення старіє. Християнство втрачає позиції рік від року. І, схоже, до середини століття стане реальністю фентезі Олени Чудиновой "Мечеть Паризької богоматері", написане в 2005 році. Пізніше за науковий бестселер професора Хайнзона. Події в книзі відбуваються в 2048 м. Європа перетворилася на Еврабию. Тут встановлені закони шаріату, місячний календар. На місці папського Ватикану - звалище, знаменитий собор Паризької Богоматері став мечеттю Аль-Франкони.


Хайнзон також вважає, що перспективи Старого Світу сумні. До середини століття Європу хоронитиме хвиля біженців зі сходу. Але професор оперує сухими цифрами. У 2012 році в Німеччину переселилося 1,1 млн. чоловік, в 2013 -1,2 млн. Залишили країну за 2 роки 1.5 млн. В Німеччині нині мешкає 82 мільйони. Якщо розповсюдити ці пропорції на увесь Євросоюз із загальним населенням в 507 млн, то в найближчі 35 років в Європу теоретично може перебратися 250 млн економічних мігрантів. Саме стільки "переварить" Старий Світ до середини століття. Але, судячи з опитувань інституту Гэллапа, до 2050 року аж 950 мільйонів чоловік з Африки і арабських держав захочуть влаштуватися в Європі.


Вчетверо більше! Такого напливу вона не перенесе. Втім, хто запитуватиме стареньку Європу?! До середини століття населення Африки збільшиться удвічі: з нинішніх 1,2 мільярда чоловік до 2,4 мільярдів. Вже до 2040 г, за прогнозами демографів, половина населення Землі у віці до 25 років складатиметься з африканців. На батьківщині їм хороше життя не світить. Представляєте, яка хвиля хлине в ситу нині Європу за кращим життям, посібниками з чорного континенту і Близького Сходу?!


Старий Світ без єдиного пострілу здасться цій велетенській армії під зеленим прапором Пророка. Для доказу неминучої капітуляції Хайнзон використовує термін "демографічний збій". Цей збій настає, коли на кожних 100 чоловіків у віці 40 - 44 років в країні доводиться менше 80 хлопчиків у віці від 0 до 4 років. У Німеччині це співвідношення дорівнює 100/50, а в секторі Гази, населеному палестинцями (арабами) - 100/464! У Афганістані - 100 чоловіків/403 хлопчики, в Іраку - 100/351, в Сомалі - 100 /364... Так що Німеччина, на думку професора, буде не здатна чинити опір "пріоритету молоді" з мусульманських країн. Адже ця країна - локомотив Євросоюзу. Що вже говорити про інших членів ЄС! Хайнзон приводить і інші докази прийдешньої капітуляції Європи перед мусульманами.


Нині на 100 літніх людей (55-59 років) в Німеччині і Австрії доводиться 70-80 підлітків-пацифістів. А в найближчому майбутньому на кожну сотню ветеранів-аборигенів припаде вже 300-700 розлючених африканців без освіти, перспектив і ясних цілей в житті. У романі Чудиновой діє осередок опору. "Християнські партизани", якими керує росіянка Софія Севазмиу-Гринберг.


Хайнзон - песиміст: "А хто ж залишиться, щоб боротися? Уся молодь на той час поїде". Куди? У важкодоступні для арабо-африканских мігрантів англосакські країни - крепости Австралію, Канаду, Нову Зеландію. І цей процес вже пішов, пише Хайнзон. Німці, голландці, французи емігрують зі своїх країн як ніколи. Тільки з Німеччини щорічно від'їжджають 150 000 чоловік, причому, більшість - в англо-саксонские країни. Щороку Канада, Австралія і Нова Зеландія з готовністю приймають 1,5 мільйона освічених іммігрантів і роблять усе можливе, щоб полегшити їх в'їзд до своїх країн.


Від'їжджають, як правило, найталановитіші, високопрофесійніші фахівці.


Професор Хайнзон їх не засуджує: "недивно, що молоді працелюбні люди у Франції і Німеччині вважають за краще емігрувати. І не лише тому, що на їх плечі лягає обов'язок "годувати" старіюче корінне населення власної країни. Якщо ми візьмемо 100 20-летних французів і німців, то 70 з них повинні забеспечити соціальними посібниками 30 іммігрантів їх власного віку, а також їх нащадків. Для багатьох це просто неприйнятно, особливо у Франції, Німеччині і Нідерландах. Саме тому вони біжать"


Біжать, хоча в самій Німеччині два мільйони доступних вакансій, які ніким заповнити. І в той же час на програмах соцдопомог сидять 6 мільйонів утриманців. Тут 35 відсотків усіх новонароджених не є німцями, 90  відсотків тяжких злочинів здійснюється не німцями. У Франції на кожну жінку доводиться двоє дітей, проте з кожних п'яти новонароджених дві дитини народжені арабськими або африканськими жінками.


У Європі все пішло по неправильному шляху десь на початку 1980-х, вважає Хайнзон. Між 1990 і 2002 роками в Німеччину в'їхали 13 мільйонів іммігрантів, з яких більшість некваліфіковані робітники. Те ж саме сталося і у Франції. На думку професора, щоб призупинити бурхливий потік біженців, треба терміново зняти з державного бюджету тяжкий тягар загального благоденствування мігрантів на посібниках. "Потрібно ухвалити закон, згідно з яким діти, народжені після обумовленої дати, мають бути на утриманні не у держави, а у своїх батьків. Це буде революція. Але такий революційний шлях в Європі навіть не обговорюється". Тому і бродить сьогодні по Європі примара Мечеті Паризької Богоматері. І росте число молодих мігрантів з Африки і Близького Сходу. До середини століття вони перетворять фентезі про цю мечеть в реальність.ДОСЬЄ


Гуннар Хайнзон - 72 роки. Німецький соціолог, економіст, демограф, вільний публіцист. Професор Університету Бремена. Створив і багато років очолював Інститут Рафаеля Лемкина, що досліджує проблеми геноциду. Автор 700 наукових статей, книг. У сфері наукових інтересів - історія зльотів і заходів світових цивілізацій, починаючи із Стародавнього світу.Джерело:  newrezume.org

Новини
13-12-2017 23:57
Саакашвілі: моя мета - прибрати з України сарану, яка її з'їдає
Саакашвілі розповів про свою програму наведення порядку в Україні ...
» детальніше
23-10-2017 23:09
Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливим
Суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін назвав заяву першого президента України Леоніда Кравчука про можливу федералізацію нашої держави шкідливою. Про це він повідомив у коментарі i.ua.tv ...
» детальніше
20-10-2017 23:52
Віктор Шишкін. Звернення до суспільства
На передодні запланованого мітингу який відбувся 17 жовтня 2017 року, фахівцями Національної Асамблеї України був розроблений проект закону “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи заарештування народних депутатів України”. Цей законопроект дозволяє народним обранцям виконати свою передвиборчу обіцянку ...
» детальніше
13-10-2017 16:20
Віктор Шишкін: для Європи своя сорочка ближча до тіла
На думку судді Конституційного Суду України у відставці Віктора Шишкіна, у Парламентській асамблеї Ради Європи антиукраїнський фактор став домінуючим ...
» детальніше
07-10-2017 23:29
Віктор Шишкін: Верховна Рада так і не визнала Росію агресором
У проекті закону про реінтеграцію Донбасу забули про Крим, а Росію за фактом не визнали агресором. Весь документ спрямований на включення в українське законодавство мінських угод ...
» детальніше
30-09-2017 12:55
Олександра Дрік: Антикорупційний майдан. Через шахрайство влади Україна може залишитись без грошей і з корупцією
Президент та Уряд звітують до ЄС про запуск НАЗК і е-декларування як свій успіх і досягнення, а тим часом в Україні роблять все для того, щоби ні те, ні інше ніколи по-справжньому не запрацювало ...
» детальніше
16-06-2017 13:29
Політика. 21 століття. Що нас чекає
950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон ...
» детальніше
11-04-2017 20:00
Заява фракції «Самопоміч»: ПРИПИНИТИ ТЕРОР ПРОТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ
Останніми тижнями спостерігається тенденція до непропорційного застосування сили органами правопорядку,  використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліцейських в роботу законодавчого органу влади ...
» детальніше
10-04-2017 22:40
"Нас поглинає кредитне болото. Ситуація катастрофічна" - інтерв'ю з Лановим, Соскіним і Новаком
На сьогодні державний борг України становить близько 72 млрд доларів США. Це борги внутрішні й зовнішні, борги перед МВФ, ЄБРР, ЄІБ. Ми боргуємо ЄС, США, Японії і ще Бог знати кому. Мало це чи багато? Здатна Україна безболісно платити за своїми зобов’язаннями чи ні? І чи не загрожує нам дефолт? ...
» детальніше
03-04-2017 01:00
Ситник: Збитки від зловживання НБУ коштами на рефінансування - мільярди
НАБУ перевіряє законність витрачання коштів на рефінансування  та причетність до цього процесу керівництва Нацбанку України, збитки державі становлять мільярди гривень ...
» детальніше
21-03-2017 20:01
ВЛАДИМИР ГРИЦАЙ: Хто наповнює кишені бандитів з "ЛНР"?
... "Взаємовигідна співпраця" з ОРДЛО триває. Електроенергія туди як поставлялася, так і поставляється, вода теж ...
» детальніше
16-03-2017 23:52
Націоналісти підписали та представили Національний маніфест
16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту ...
» детальніше
15-03-2017 12:01
Константин Иванченко: Порошенко обойдется Украине дороже, чем Янукович
Что показала блокада ОРДЛО. Власть Украины прорвала блокаду «торговли на крови» с ОРДЛО. Эшелоны с грузами для убийц украинцев могут и дальше пересекать линию фронта ...
» детальніше
09-03-2017 21:00
Директор Інституту судових експертиз Рувін спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова – «Схеми»
Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександр Рувін 15 грудня 2016 року надіслав листа до Національного антикорупційного бюро України з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Романа Насірова – висновок судово-економічної експертизи, що своїми діями він завдав держбюджету збитків у сумі понад 2 мільярди гривень ...
» детальніше
28-02-2017 18:00
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс ...
» детальніше
24-02-2017 14:26
Майже "розвели як кошенят", або як провалилась спроба приборкати НАБУ
"Розвели як кошенят" – так сказали б за часів Чечетова і Януковича про те, що відбулося вдень 23 лютого в залі Ради. Тепер це називають "боротьбою з корупцією" ...
» детальніше
23-02-2017 23:01
Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця
Торгівельна блокада Донбасу перетворилась з тимчасової акції у справжнє ідеологічне протистояння, відлуння якого чути вже і в столиці ...
» детальніше
23-02-2017 16:00
Как российская мафия грабит украинцев через тарифы облэнерго
В последние несколько месяцев только ленивый не вменял местным властям повышение тарифов на все коммунальные услуги, не задумываясь, что любая такая услуга наполовину, а в некоторых отраслях и более, состоит из затрат на электроэнергию ...
» детальніше
22-02-2017 16:00
"Свобода", ПС и "Национальный корпус" выдвинули ультиматум власти
"У нас хватит смелости, сил и решимости самораспустить эту Верховную Раду" ...
» детальніше
18-02-2017 06:00
Оксана Сироїд: СКАЛЬПЕЛЬ
Те, що з державним організмом коїться щось недобре, люди відчувають, і вже досить тривалий час ...
» детальніше
17-02-2017 22:44
Від цього плавиться мозок та закипа Лють. Або що таке алігархопаханат?
Від цього плавиться мозок та закипає… Перш ніж читати – сядьте та візьміть валідол. Або автомат! Та перестаньте взагалі платити мафії податки та комуналку! Бо вони не платять нічого! Що таке алігархопаханат ? ...
» детальніше
16-02-2017 23:26
Андрій Ильенко : Наша армія на російську агресію відповіла, а український політикум - ні
Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам ...
» детальніше
16-02-2017 15:53
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 2.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
11-02-2017 22:00
Степан Хмара: Доповнення до моєї статті - "ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"
Хочеться щоб українці більше думали. То був би найкращий імунітет від маніпулювання ними ...
» детальніше
10-02-2017 23:30
Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид ...
» детальніше
10-02-2017 15:47
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 1.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
04-02-2017 23:41
Пионтковский: Теперь по-тихому замочить Лукашенко в сортире уже не получится
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил перед всем миром, что суверенитету страны угрожает путинская Россия, и что он будет этот суверенитет отстаивать, считает российский политолог и публицист Андрей Пионтковский ...
» детальніше
04-02-2017 21:11
Россия: «Смерть» как товар на экспорт
Ирану достаточно было испытать баллистическую ракету для того, чтобы Трамп ввел санкции, приправив их гневным комментарием о том, что "Иран играет с огнем". Вопрос: сколько России надо убить украинцев под замерзающей Авдеевкой, чтобы "лучший президент, которого бог когда-либо посылал Америке" нашел в себе силы хотя бы публично возмутиться тому, что с 29 января дня не проходит без гибели украинских военных и мирных жителей в районе эскалации? ...
» детальніше
03-02-2017 23:30
Российский активист сражен загадочной болезнью, и США не должны молчать
"Через день после того, как президент Трамп и Владимир Путин провели первую телефонную беседу, поддерживаемые Россией силы начали самое массированное наступление в Восточной Украине за последние месяцы, - говорится в редакционной статье The Washington Post ...
» детальніше
03-02-2017 20:20
Майкл Вейсс: Путин отравил еще одного противника?
"Владимир Кара-Мурза почувствовал недомогание в поезде, когда возвращался из Твери, где только что показал фильм в память об убитом российском диссиденте, бывшем вице-премьере Борисе Немцове", - пишет журналист The Daily Beast Майкл Вейсс ...
» детальніше
02-02-2017 23:00
Степан Хмара: ПОРА ОТЯМИТИСЯ !!!
На Донбасі - АТО (антитерористична операція!), яку ніхто не проводить... СБУ, яка мала б здійснювати антитерористичні заходи, нічого не робить. Натомість на Донбасі є лінія фронту, яку називають "лінія розмежування". На "лінії розмежування" стоять війська ЗСУ, але не СБУ ...
» детальніше
02-02-2017 18:46
МИХЕИЛ СААКАШВИЛИ: "ПОРОШЕНКО УПРАВЛЯЕТ ПОТОКАМИ, НО ОН НЕ УПРАВЛЯЕТ СТРАНОЙ. УКРАИНОЙ УПРАВЛЯЕТ КРИЗИС"
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили стал оппозиционным политиком в Украине. После отставки он покинул власть, и делает свой политический проект, крайне редко попадая в поле зрения украинских СМИ ...
» детальніше
01-02-2017 12:23
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение украинских сил
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение Миссия Соединенных Штатов Америки при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе выпустила специальное заявление в связи с агрессией РФ в Авдеевке, в котором она призвала Москву и подконтрольные ей оккупационные силы прекратить попытки захватить новые территории, отвести силы от линии соприкосновения и обеспечить проведения ремонта городской инфраструктуры, критически важной для выживания тысяч горожан, которые остаются без света и тепла в сильный мороз ...
» детальніше
30-01-2017 23:01
Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України
Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України ...
» детальніше
26-01-2017 22:09
Новоженець: Патріоти - не терористи !
26.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
24-01-2017 22:40
Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»
Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна ...
» детальніше
21-01-2017 23:38
Олег Романчук. Україна кишить колаборантами
Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що ...
» детальніше
19-01-2017 23:57
Новоженець : Христос хрещався ! - В ріці Дніпрі !
19.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
12-01-2017 23:21
Новоженець : Обрізання - нам чуже !
12.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
05-01-2017 22:37
Новоженець : Дідух, коляда - щасливого Різдва !
05.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
30-12-2016 21:18
Ростислав Новоженець: Вітання з Новим 7525 роком!
Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній» ...
» детальніше
26-12-2016 20:00
Дипломатичний скандал з Ізраїлем: чому Київ не міг проголосувати інакше
Минулі вихідні пройшли під знаком загострення відносин між Ізраїлем та Україною
» детальніше
24-10-2016 05:57
Українців зобов’яжуть заплатити за аудит квартир і платити пеню
В Україні вже в наступному році має запрацювати Фонд енергоефективності, інвесторами якого фактично стануть самі українці ...
» детальніше
21-10-2016 22:38
Партія 5.10 анонсувала З'їзд підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
Вже два роки в Києві твориться беззаконня. Зносяться десятки тисяч квадратних метрів дозволених ще учора торгових площ. Рушаться прибудови. Розбиваються фасади ...
» детальніше
21-10-2016 07:00
Заява Партії 5.10: Затримання Геннадія Балашова на Банковій
Сьогодні на вулиці Банкової прямо під адміністрацією президента, сталося те, що можна вважати апогеєм розквіту поліцейської держави - напад на Політичну Партію 5.10 і арешт лідера Партії Геннадія Балашова ...
» детальніше
14-10-2016 22:47
Білецький та «азовці» створили партію «Національний корпус»
Цивільний корпус «Азов» створив політичну партію «Національний корпус» ...
» детальніше
06-10-2016 23:00
Прямим текстом: Кого фінансує українець, сплачуючи за газ?
Квитанції за газ – гроші в кишеню сепаратистів. Кого фінансує українець, сплачуючи за блакитне паливо? І звідки ці космічні ціни?...
» детальніше
27-09-2016 23:27
Анатолій Амелін: 25 років Незалежності: економічні підсумки
Анатолій Амелін, директор економічних програм УІМ, колишній член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, підводить економічні підсумки 25 років незалежності України: мовою цифр ...
» детальніше
08-08-2016 22:02
Віктор Шишкін в студії НАРОД і ВЛАДА на кухні у дядечка Богдана
Віктор Шишкін в студії Народ і Влада на кухні у Дядечка Богдана про злочинні спроби руйнування конституційного ладу України ...
» детальніше
08-07-2016 21:55
Пам'яті філософа Елвіна Тоффлера
Американський філософ, соціолог і футуролог, один з авторів концепції постіндустріального суспільства ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 12-03-2018 00:45