На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ

10-02-2017 23:30 "Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"

Степан ХмараСтепан Хмара с Rocksolyana Khmara


ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ


Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид.


На останніх я не звертаю уваги, але жертвам їх підлої брехні, хочу пояснити додатково очевидні речі, аби все-таки зняти оманливу полуду з їхніх очей.


"Якщо ми першими оголосимо, що це війна, то згідно міжнародних правил та законів Україна вважатиметься стороною, яка розв'язала війну, тобто агресором, що тягне за собою багато інших проблем (в тому числі неможливість міжнародної допомоги)". Таких людей чимало. Гірко і сумно.


А ось коли подібні речі говорять депутати, державні чиновники, що якщо ми юридично визнаємо війну війною, РФ – державою-окупантом і агресором, а тих наших "громадян", які пішли на співпрацю з російським агресором – колаборантами (що насправді так є), то Росія розв'яже широкомасштабну війну, буде бомбардувати наші міста і захопить всю Україну, а західні партнери залишать нас один на один з ворогом і припинять нам допомагати,або що тоді ми вважатимо такі депутати і чиновники – дебіли-неуки або брехливі гадюки чи переконані вороги України.


По-перше, не може РФ йти відкритою широкомасштабною війною проти України, зокрема застосувати авіацію, бо тоді вона наочно показала б себе агресором і окупантом. Якщо навіть наважилася б на такий божевільний крок, то така окупація була б дуже короткою, а катастрофа РФ наступила б дуже швидко.


Оскільки в Кремлі сидять міжнародні бандити, а не божевільні, то закінчувати самогубством вони не бажають.


Тому Москва хоче знищити Українську державу поетапно, маскуючи свої дії під терористів, яких називають повстанцями. Підла і продажна влада в Україні підіграє московським агресорам, називаючи російсько-українську війну антитерористичною операцією. Війна з локальними бойовими діями, поєднана з комплексом інших підривних заходів: через корупційні дії владної української мафії на фінансовому ринку України (зачистка українських банків і пріоритет російських), контрабандну торгівлю, підривну роботу на інформаційному полі України, політичну підривну роботу "п'ятої колони" (в тому числі в парламенті, правоохоронних органах), намагання змінити внутрішній устрій України на свою користь (дезінтеграцію України через федералізацію), намагання деморалізувати українське суспільство, нав'язуючи комплексне безсилля і безпорадність, капітулянтські настрої, дезінформаційну роботу на міжнародному рівні.


По-друге, нав'язати Україні і міжнародному співтовариству безальтернативність Мінським "домовленостям" вирішення проблеми на Донбасі (насправді припинення російської агресії). З самого початку було зрозуміло, що Мінські домовленості – це план Путіна поетапного демонтажу Української держави.


Як вийти з глухого кута, в який завела Україну зрадницька поведінка Порошенка і його мафіозної кліки?


Насамперед потрібно чітко усвідомити, що мета Росії (не лише Путіна, а російської влади і російського (московитів) народу, знищити українську державу і українську націю! По-друге, РФ не може виграти війну з Україною! Для цього в неї не вистачить ні людських, ні фінансових, ні моральних, ні політико-дипломатичних ресурсів. Для скептиків, які люблять маніпулювати цифрами, мовляв, в Росії бюджет військовий у 40 разів більший, ніж в Україні.


Це дуже цікаво, окрема тема.


Запитаю їх, чи знають вони, яка протяжність кордонів РФ – отож бо?! Чи не забули вони, що так звана Російська Федерація – це конгломерат поневолених народів (і не всі вони такі вже й малі за європейськими мірками). Вони поки що мовчать. Але і народи "республік" СРСР певний час мовчали.


Дурні, які лякають нас російською атомною зброєю, нічого в цьому не тямлять. Росія не може нанести по Україні атомний удар, бо це був би удар і по ній, принаймні по її європейській частині! І найголовніше: ми воюємо на своїй території, за свою землю, за нашу і не тільки нашу свободу. Росія не може нас перемогти, якщо ми не дозволимо нашій злодійській владі мовчати перед РФ.


Перемогти московського агресора може тільки Україна (не перелякана, сита Європа, точніше її політичні керівники). Україна мусить перемогти московську потвору. Мабуть, така наша місія.


Для цього Україна повинна перейти в наступ. Це має бути вибрана правильна послідовність наступу:


1) Морально-політична мобілізація всього суспільства на перемогу.

2) Відкинути ілюзії, що з Москвою (на сучасному етапі) можна про щось мирно домовитися. З нею можна домовитися лише про капітуляцію. Для нас це не підходить.

3) Почати наступ потрібно з політико-правового визначення, що відбувається: російська військова агресія проти України.

Визначити статус тимчасово окупованих територій обмеженим російським контингентом, якому допомагають воювати частина колаборантів з числа деяких громадян України, які вчинили державну зраду і разом з російськими окупантами здійснюють терор на окупованих територіях України (на Донбасі і в Криму). Фактів як доказової бази вищесказаному достатньо. Влада мусить їх зібрати в один центр і відповідно оформити.

4) Очолити воєнний стан в районах Донецької і Луганської обл.

5) Розірвати дипломатичні і економічні відносини з державою-агресором – РФ. Денонсувати всі договори і угоди з агресором.

6) визначити статус колишніх мешканців Донбасу і Криму, які покинули ці території, як вимушені втікачі від російського агресора.


Всі перераховані заходи є необхідною умовою для комплексного плану деокупації захоплених територій. Але щоб деокупувати, потрібно визнати, що вони окуповані, і назвати окупанта.


Позиція української влади і її холуїв від брехливої пропаганди: цього робити не потрібно (визначити юридичний стан війни, окупанта і окупованих територій), бо, мовляв, і так всім відомо, що це війна, а Росія – агресор, і таке визнання Україною позбавить політичної підтримки нашої держави західними державами і позбавить нашу країну їхньої допомоги. І перше, і друге – нахабна і дуже небезпечна за наслідками брехня.


По-перше, далеко не всім відомо, що Росія воює з Україною. Це знають керівники держав, але не більшість їхніх громадян, які обробляються російською пропагандою, яка подає її як внутрішньоукраїнський конфлікт, а АТО в українському офіційному визначенні фактично підтверджує російську версію в демократичних правових державах шанується дух і буква закону. Тому така позиція подвійних стандартів української влади шкідлива для України і вигідна для Росії. Якщо в цьому криється причина, що на всіх форумах в різних документах мовиться: "криза в Україні", "криза на Донбасі", "криза на сході України", але майже ніде в документах нема: "війна Росії проти України". Дуже часто наші офіційні держчиновники заявляють, а за ними повторюють наші західні партнери: Росія допомагає терористам або сепаратистам в Україні. Тут є небезпечне зміщення акценту з зовнішнього російського агресора на внутрішніх терористів.


Насправді внутрішній фактор – колаборанти – є допоміжним до зовнішнього і головного – російської воєнної агресії.


"АТО" є головною перешкодою виходу на головний політико-дипломатичний рівень зупинення російської агресії через залучення до процесу держав-членів Будапештського меморандуму, бо вони не є гарантами від внутрішньодержавних конфліктів. З цих причин українська влада досі (!) жодного разу не звернулася з вимогою скликати зустріч країн-членів з питань російської агресії проти України.


Неправда, що визнання агресивної війни РФ проти України позбавляє нас міжнародної допомоги. Навпаки, жертва агресії має право на міжнародну дипломатичну, правову, фінансову та навіть військову (зокрема збройну) допомогу. А ми є очевидною жертвою агресії: не вводили війська на територію РФ і здійснювали там воєнні дії, а навпаки, це робила і робить Росія, порушуючи міжнародне право і договори між нашими двома державами. Зокрема, АТО унеможливлює отримання летальної оборонної зброї, бо в країни, де відбуваються внутрішні конфлікти, зброю, як правило, не постачають.


Невизнання 1,5 млн наших громадян, які стали вимушеними переселенцями (втікачами) внаслідок російської агресії, які наша влада лицемірно називає внутрішньо переміщеними особами, ускладнює їм юридичні можливості домагатися компенсації нанесених збитків російським агресором.


І нарешті визнання російської агресії і статусу тимчасово окупованих нею наших територій зніме в принципі всілякі балачки про вибори на цих територіях до повної деокупації і санації від російської агентури.


Україна повинна провести наступ на дипломатичному фронті з вимогою до держав-гарантів виконати свої зобов'язання одночасно з інформаційною атакою з висвітлення доказової бази російської агресії, а також з переконливими аргументами значення України як форпосту проти російської імперської експансії і за її загрози цивілізованому світу. Але всі ці аргументи будуть переконливими після розриву дипломатичних відносин з РФ і дотримання всеосяжних економічних санкцій проти неї.


Деокупація обов'язково передбачає і силові воєнні заходи, як симетричні, так і асиметричні.


Але цей аспект не підлягає публічному обговоренню.


Завдання суспільства змусити баригу Порошенка нарешті виконувати функції президента України, а не її мародера.


Джерело: facebook.com


Новини
13-12-2017 23:57
Саакашвілі: моя мета - прибрати з України сарану, яка її з'їдає
Саакашвілі розповів про свою програму наведення порядку в Україні ...
» детальніше
23-10-2017 23:09
Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливим
Суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін назвав заяву першого президента України Леоніда Кравчука про можливу федералізацію нашої держави шкідливою. Про це він повідомив у коментарі i.ua.tv ...
» детальніше
20-10-2017 23:52
Віктор Шишкін. Звернення до суспільства
На передодні запланованого мітингу який відбувся 17 жовтня 2017 року, фахівцями Національної Асамблеї України був розроблений проект закону “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи заарештування народних депутатів України”. Цей законопроект дозволяє народним обранцям виконати свою передвиборчу обіцянку ...
» детальніше
13-10-2017 16:20
Віктор Шишкін: для Європи своя сорочка ближча до тіла
На думку судді Конституційного Суду України у відставці Віктора Шишкіна, у Парламентській асамблеї Ради Європи антиукраїнський фактор став домінуючим ...
» детальніше
07-10-2017 23:29
Віктор Шишкін: Верховна Рада так і не визнала Росію агресором
У проекті закону про реінтеграцію Донбасу забули про Крим, а Росію за фактом не визнали агресором. Весь документ спрямований на включення в українське законодавство мінських угод ...
» детальніше
30-09-2017 12:55
Олександра Дрік: Антикорупційний майдан. Через шахрайство влади Україна може залишитись без грошей і з корупцією
Президент та Уряд звітують до ЄС про запуск НАЗК і е-декларування як свій успіх і досягнення, а тим часом в Україні роблять все для того, щоби ні те, ні інше ніколи по-справжньому не запрацювало ...
» детальніше
16-06-2017 13:29
Політика. 21 століття. Що нас чекає
950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон ...
» детальніше
11-04-2017 20:00
Заява фракції «Самопоміч»: ПРИПИНИТИ ТЕРОР ПРОТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ
Останніми тижнями спостерігається тенденція до непропорційного застосування сили органами правопорядку,  використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліцейських в роботу законодавчого органу влади ...
» детальніше
10-04-2017 22:40
"Нас поглинає кредитне болото. Ситуація катастрофічна" - інтерв'ю з Лановим, Соскіним і Новаком
На сьогодні державний борг України становить близько 72 млрд доларів США. Це борги внутрішні й зовнішні, борги перед МВФ, ЄБРР, ЄІБ. Ми боргуємо ЄС, США, Японії і ще Бог знати кому. Мало це чи багато? Здатна Україна безболісно платити за своїми зобов’язаннями чи ні? І чи не загрожує нам дефолт? ...
» детальніше
03-04-2017 01:00
Ситник: Збитки від зловживання НБУ коштами на рефінансування - мільярди
НАБУ перевіряє законність витрачання коштів на рефінансування  та причетність до цього процесу керівництва Нацбанку України, збитки державі становлять мільярди гривень ...
» детальніше
21-03-2017 20:01
ВЛАДИМИР ГРИЦАЙ: Хто наповнює кишені бандитів з "ЛНР"?
... "Взаємовигідна співпраця" з ОРДЛО триває. Електроенергія туди як поставлялася, так і поставляється, вода теж ...
» детальніше
16-03-2017 23:52
Націоналісти підписали та представили Національний маніфест
16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту ...
» детальніше
15-03-2017 12:01
Константин Иванченко: Порошенко обойдется Украине дороже, чем Янукович
Что показала блокада ОРДЛО. Власть Украины прорвала блокаду «торговли на крови» с ОРДЛО. Эшелоны с грузами для убийц украинцев могут и дальше пересекать линию фронта ...
» детальніше
09-03-2017 21:00
Директор Інституту судових експертиз Рувін спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова – «Схеми»
Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександр Рувін 15 грудня 2016 року надіслав листа до Національного антикорупційного бюро України з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Романа Насірова – висновок судово-економічної експертизи, що своїми діями він завдав держбюджету збитків у сумі понад 2 мільярди гривень ...
» детальніше
28-02-2017 18:00
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс ...
» детальніше
24-02-2017 14:26
Майже "розвели як кошенят", або як провалилась спроба приборкати НАБУ
"Розвели як кошенят" – так сказали б за часів Чечетова і Януковича про те, що відбулося вдень 23 лютого в залі Ради. Тепер це називають "боротьбою з корупцією" ...
» детальніше
23-02-2017 23:01
Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця
Торгівельна блокада Донбасу перетворилась з тимчасової акції у справжнє ідеологічне протистояння, відлуння якого чути вже і в столиці ...
» детальніше
23-02-2017 16:00
Как российская мафия грабит украинцев через тарифы облэнерго
В последние несколько месяцев только ленивый не вменял местным властям повышение тарифов на все коммунальные услуги, не задумываясь, что любая такая услуга наполовину, а в некоторых отраслях и более, состоит из затрат на электроэнергию ...
» детальніше
22-02-2017 16:00
"Свобода", ПС и "Национальный корпус" выдвинули ультиматум власти
"У нас хватит смелости, сил и решимости самораспустить эту Верховную Раду" ...
» детальніше
18-02-2017 06:00
Оксана Сироїд: СКАЛЬПЕЛЬ
Те, що з державним організмом коїться щось недобре, люди відчувають, і вже досить тривалий час ...
» детальніше
17-02-2017 22:44
Від цього плавиться мозок та закипа Лють. Або що таке алігархопаханат?
Від цього плавиться мозок та закипає… Перш ніж читати – сядьте та візьміть валідол. Або автомат! Та перестаньте взагалі платити мафії податки та комуналку! Бо вони не платять нічого! Що таке алігархопаханат ? ...
» детальніше
16-02-2017 23:26
Андрій Ильенко : Наша армія на російську агресію відповіла, а український політикум - ні
Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам ...
» детальніше
16-02-2017 15:53
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 2.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
11-02-2017 22:00
Степан Хмара: Доповнення до моєї статті - "ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"
Хочеться щоб українці більше думали. То був би найкращий імунітет від маніпулювання ними ...
» детальніше
10-02-2017 23:30
Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид ...
» детальніше
10-02-2017 15:47
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 1.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
04-02-2017 23:41
Пионтковский: Теперь по-тихому замочить Лукашенко в сортире уже не получится
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил перед всем миром, что суверенитету страны угрожает путинская Россия, и что он будет этот суверенитет отстаивать, считает российский политолог и публицист Андрей Пионтковский ...
» детальніше
04-02-2017 21:11
Россия: «Смерть» как товар на экспорт
Ирану достаточно было испытать баллистическую ракету для того, чтобы Трамп ввел санкции, приправив их гневным комментарием о том, что "Иран играет с огнем". Вопрос: сколько России надо убить украинцев под замерзающей Авдеевкой, чтобы "лучший президент, которого бог когда-либо посылал Америке" нашел в себе силы хотя бы публично возмутиться тому, что с 29 января дня не проходит без гибели украинских военных и мирных жителей в районе эскалации? ...
» детальніше
03-02-2017 23:30
Российский активист сражен загадочной болезнью, и США не должны молчать
"Через день после того, как президент Трамп и Владимир Путин провели первую телефонную беседу, поддерживаемые Россией силы начали самое массированное наступление в Восточной Украине за последние месяцы, - говорится в редакционной статье The Washington Post ...
» детальніше
03-02-2017 20:20
Майкл Вейсс: Путин отравил еще одного противника?
"Владимир Кара-Мурза почувствовал недомогание в поезде, когда возвращался из Твери, где только что показал фильм в память об убитом российском диссиденте, бывшем вице-премьере Борисе Немцове", - пишет журналист The Daily Beast Майкл Вейсс ...
» детальніше
02-02-2017 23:00
Степан Хмара: ПОРА ОТЯМИТИСЯ !!!
На Донбасі - АТО (антитерористична операція!), яку ніхто не проводить... СБУ, яка мала б здійснювати антитерористичні заходи, нічого не робить. Натомість на Донбасі є лінія фронту, яку називають "лінія розмежування". На "лінії розмежування" стоять війська ЗСУ, але не СБУ ...
» детальніше
02-02-2017 18:46
МИХЕИЛ СААКАШВИЛИ: "ПОРОШЕНКО УПРАВЛЯЕТ ПОТОКАМИ, НО ОН НЕ УПРАВЛЯЕТ СТРАНОЙ. УКРАИНОЙ УПРАВЛЯЕТ КРИЗИС"
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили стал оппозиционным политиком в Украине. После отставки он покинул власть, и делает свой политический проект, крайне редко попадая в поле зрения украинских СМИ ...
» детальніше
01-02-2017 12:23
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение украинских сил
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение Миссия Соединенных Штатов Америки при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе выпустила специальное заявление в связи с агрессией РФ в Авдеевке, в котором она призвала Москву и подконтрольные ей оккупационные силы прекратить попытки захватить новые территории, отвести силы от линии соприкосновения и обеспечить проведения ремонта городской инфраструктуры, критически важной для выживания тысяч горожан, которые остаются без света и тепла в сильный мороз ...
» детальніше
30-01-2017 23:01
Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України
Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України ...
» детальніше
26-01-2017 22:09
Новоженець: Патріоти - не терористи !
26.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
24-01-2017 22:40
Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»
Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна ...
» детальніше
21-01-2017 23:38
Олег Романчук. Україна кишить колаборантами
Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що ...
» детальніше
19-01-2017 23:57
Новоженець : Христос хрещався ! - В ріці Дніпрі !
19.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
12-01-2017 23:21
Новоженець : Обрізання - нам чуже !
12.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
05-01-2017 22:37
Новоженець : Дідух, коляда - щасливого Різдва !
05.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
30-12-2016 21:18
Ростислав Новоженець: Вітання з Новим 7525 роком!
Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній» ...
» детальніше
26-12-2016 20:00
Дипломатичний скандал з Ізраїлем: чому Київ не міг проголосувати інакше
Минулі вихідні пройшли під знаком загострення відносин між Ізраїлем та Україною
» детальніше
24-10-2016 05:57
Українців зобов’яжуть заплатити за аудит квартир і платити пеню
В Україні вже в наступному році має запрацювати Фонд енергоефективності, інвесторами якого фактично стануть самі українці ...
» детальніше
21-10-2016 22:38
Партія 5.10 анонсувала З'їзд підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
Вже два роки в Києві твориться беззаконня. Зносяться десятки тисяч квадратних метрів дозволених ще учора торгових площ. Рушаться прибудови. Розбиваються фасади ...
» детальніше
21-10-2016 07:00
Заява Партії 5.10: Затримання Геннадія Балашова на Банковій
Сьогодні на вулиці Банкової прямо під адміністрацією президента, сталося те, що можна вважати апогеєм розквіту поліцейської держави - напад на Політичну Партію 5.10 і арешт лідера Партії Геннадія Балашова ...
» детальніше
14-10-2016 22:47
Білецький та «азовці» створили партію «Національний корпус»
Цивільний корпус «Азов» створив політичну партію «Національний корпус» ...
» детальніше
06-10-2016 23:00
Прямим текстом: Кого фінансує українець, сплачуючи за газ?
Квитанції за газ – гроші в кишеню сепаратистів. Кого фінансує українець, сплачуючи за блакитне паливо? І звідки ці космічні ціни?...
» детальніше
27-09-2016 23:27
Анатолій Амелін: 25 років Незалежності: економічні підсумки
Анатолій Амелін, директор економічних програм УІМ, колишній член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, підводить економічні підсумки 25 років незалежності України: мовою цифр ...
» детальніше
08-08-2016 22:02
Віктор Шишкін в студії НАРОД і ВЛАДА на кухні у дядечка Богдана
Віктор Шишкін в студії Народ і Влада на кухні у Дядечка Богдана про злочинні спроби руйнування конституційного ладу України ...
» детальніше
08-07-2016 21:55
Пам'яті філософа Елвіна Тоффлера
Американський філософ, соціолог і футуролог, один з авторів концепції постіндустріального суспільства ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 12-03-2018 00:45