На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Олег Романчук. Україна кишить колаборантами

21-01-2017 23:38 "Олег Романчук. Україна кишить колаборантами"

Олег Романчук,

публіцист


Олег Романчук. Україна кишить колаборантами


Україна кишить колаборантами. Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що


11 листопада 2016 року в програмі «Шустер live» Олександр Вілкул, колишній член Партії регіонів, а нині співголова фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді, дав нищівну характеристику Олексію Гончаренку – колишньому «регіоналу», а зараз члену «Блоку Петра Порошенка»: «Ви – колабораціоніст, класичний колабораціоніст. Такі, як ви, євроінтегруються через Гаазький трибунал».


5 грудня російський пропагандист Володимир Соловйов у програмі «Вечір з Володимиром Соловйовим» принизив одіозних екс-нардепів від Партії регіонів Миколу Левченка, Олену Бондаренко і Володимира Олійника, які прибули до нього на ефір. Під час виступу Левченка ведучий перебив гостя: «Я бред ваш долго уже слушаю! Истина в том, что вы оказались мерзкими, ничтожными предателями своей родины».


У програмі «Про політику» на Еспресо TV народний депутат Надія Савченко заявила, що для неї «Захарченко і Плотницький не є терористами». Мовляв, «треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення».


А ще Надія Савченко вважає, що Захарченка і Плотницького треба поважати. Про це вона розповіла під час виступу в «Музеї Берлінської стіни» в Німеччині: «Побачила загнаних, змучених війною людей, які більше не хочуть воювати, розумних, тверезих, які заслуговують на мою повагу». Народному депутату, очевидно, не відома сентенція філософа Рене Декарта: «Правильно визначайте слова, і ви позбавите світ половини непорозумінь». Також Надія Савченко, очевидно, не знайома з висновками історика Ярослава Дашкевича: «Терор – це систематичне застосування засобів сили для збереження чи запровадження певної системи панування у власній або чужій державі. Терористи намагаються захопити голови, мислення людей». Про це саме на початку 1970-х писав воєнний теоретик Євген Месснер, колишній полковник генерального штабу Російської імператорської армії: «Впредь важнейшим будет почитаться завоевание душ во враждующем государстве. Не об уничтожении живой силы надо думать, а о сокрушении психической силы». Сучасна збройна боротьба перейшла від традиційних методів до нових.


Напередодні Різдва Христового за григоріанським календарем на сайті Deutsche Welle з’явився коментар журналіста Сергія Руденка. У ньому автор зазначив: Надія Савченко «відмовляється визнати Плотницького та Захарченка терористами, називаючи їх колабораціоністами».


18 березня 2014 року народний депутат Сергій Соболєв вніс проект закону «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України». У його статті 10 зазначалось: «Колабораційна діяльність, тобто умисне, добровільне співробітництво у будь-якій формі з окупаційною державою або її представниками на шкоду державним інтересам України, вважається державною зрадою і тягне за собою кримінальну відповідальність».


Після ознайомлення із законопроектом головне науково-­експертне управління Верховної Ради зробило висновок: «Поданий законопроект впроваджує нове для законо­давства України поняття – ­колабораційна діяльність. Вона прирівнюється до державної зради. З наведеного припису статті 10 проекту не зрозуміло, хто саме є суб’єктом колабораційної діяльності – лише громадянин України? Крім того, достатньо невизначеним є формулювання «співробітництво у будь-якій формі».


Дивна логіка у фахівців-юристів українського парламенту. Бо навіть із Вікіпедії можна довідатись: «Відповідно до загального національного права діяльність колабораціоністів визнавалась як зрада громадянами інтересів своєї держави. Залежно від ступеня шкоди, що була завдана державі їхньою діяльністю, передбачалася кримінальна відповідальність – довгострокове ув’язнення чи смертна кара».


В ухваленому Верховною Радою законі «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» стаття про колабораційну діяльність відсутня. Не прописана відповідальність за колабораціонізм і в статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.


На жаль, в історії Української держави?XXI століття виявів колаборації більш ніж достатньо. Приміром, 1 липня 2013 року 148 народних депутатів звернулися до Сейму Республіки Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. А ще в цьому документі йшлося, що «в Україні зростають ксенофобські, антисемітські та неонацистські настрої. Їхні представники вже сьогодні є у Верховній Раді».


«В історії Української держави XXI століття виявів колаборації предостатньо», – пише публіцист Олег Романчук. Художник Володимир Казаневський бачить це так


«В історії Української держави XXI століття виявів колаборації предостатньо», – пише публіцист Олег Романчук. Художник Володимир Казаневський бачить це так


Колишній президент Леонід Кравчук зазначив: «Заява 148 депутатів із закликом до польського Сейму визнати події на Волині геноцидом – безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити у найважчому зі злочинів представників свого народу. Цей крок може бути прирівняний до національної зради».


Не менш різко відреагував і екс-прем’єр Євген Марчук: «Звернення українських депутатів до Сейму Польщі – це ганебний крок із боку всіх підписантів. Звертатися до іноземного парламенту чи уряду з тим, щоб твоїй країні зробили щось погане, це мінімум непристойно. Думаю, тут не обійшлося без впливу деяких російських структур».


Народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон скерувала до голови Служби безпеки звернення щодо наявності ознак державної зради у діях депутатів. З висновку СБУ: «Встановлено відсутність у діях народних депутатів України жодної з форм державної зради та прямого умислу, скерованого на заподіяння шкоди суверенітетові, територіальній цілісності й недоторканості, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, що є обов’язковими ознаками злочину «державна зрада». Службу безпеки тоді очолював громадянин Росії Олександр Якименко.


Найвідоміші європейські конфлікти?ХХ століття починались з інформаційної атаки на супротивника – аншлюс Австрії, Судети, напад Німеччини на Польщу, СРСР – на Фінляндію. «Найобразливіше, що в інформаційній війні завжди програє той, хто каже правду. Він обмежений нею, а брехун може плести все, що завгодно». Ця сентенція американського письменника-фантаста Роберта Шеклі неодноразово діставала підтвердження у новітній українській історії.


Дії 148 нардепів, на мій погляд, містять ознаки колаборації.


Не менш скандальна історія, пов’язана з поіменним голосуванням за проект закону про ратифікацію угоди між Україною та Російською Федерацією щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України 27 квітня 2010 року. Тоді його підтримали 236 депутатів. Хоча на момент перебування Віктора Януковича на посаді президента була відсутня конституційна підстава для укладання нової угоди щодо перебування ЧФ РФ на території України.


Суддя Конституційного суду Віктор Шишкін пояснює, що підставою для укладання Леонідом Кучмою 1997 року угоди з Російською ­Федерацією про тимчасове перебування ЧФ РФ на території України був пункт 14 Перехідних положень Конституції України. Він діяв як норма ad hoc – правила, які регулюють діяльність спеціальних місій, посадових осіб, організацій, комітетів або робочих груп тимчасового характеру, створених для виконання спеціальних завдань. Будь-яка норма Перехідних положень за своєю правовою природою має одномоментний і тимчасовий характер. З використанням мети, задля якої така норма призначалась, вона втрачає свою силу.


Після використання Кучмою положення пункту 14 у всіх стосунках щодо іноземних військових баз на нашій території діють положення частини 7 статті 17 Конституції України. Всупереч цій вимозі Основного Закону Янукович підписав із Російською Федерацією нову угоду, яка апріорі не могла бути укладена 2010 року. Однак її народні депутати ратифікували, тобто вчинили антиконституційну дію за ознаками такого злочину як державна зрада.


Підтвердженням такого висновку є інформація від 3 січня 2017 року, що Печерський райсуд Києва дозволив військовій прокуратурі вилучити у Міністерства закордонних справ оригінал Харківських угод про продовження на 25 років базування Чорноморського флоту Росії в Криму. Слідчим управлінням Головної військової прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частиною 1 статті 111 (державна зрада) і частиною 2 статті 364 (­зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу. Досліджуються підстави та обставини підписання 21 квітня 2010 року угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території Криму. «У слідства є достатні підстави вважати, що в зазначених документах містяться відомості, що можуть підтвердити факти порушення процедур підготовки, прий­няття, підписання і ратифікації угоди, а також встановити коло осіб, чиї дії призвели до укладення угоди, що суперечить Конституції України», – сказано в рішенні суду.


Як склалася доля депутатів-­колаборантів? Дехто «в бігах», дехто подався на еміграцію. Однак більшість почуваються незле і в Україні.


Ще два десятиліття тому Олександр Скіпальський, фундатор Головного управління розвідки Міністерства оборони, екс-­заступник голови СБУ, заявив: «Активність російських спецслужб в Україні добре помітна». У контексті теми колаборації симптоматично прозвучала заява журналіста Дмитра Гордона у програмі «Шустер Live» від 11 листопада 2016 року: «Сьогодні серед керівництва країни, серед міністрів, депутатів, просто політиків величезний процент становлять агенти КГБ СССР і ФСБ Росії». Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський слушно запитує, чи хтось бачив на фронті, серед мобілізованих або добровольців, представників «Опозиційного блоку» й комуністів?


17 травня 2012 року грузинський реформатор Каха Бендукідзе поділився враженнями після відвідин Міністерства промисловості: «Там нещодавно призначили міністра, який до цього був директором Харківського авіаційного заводу. Я завітав із моїм давнім приятелем зі Львова, математиком. Той сказав щось українською мовою, і я теж щось на зразок «Здоровенькі були». А міністр російською говорить: «Я на этой собачьей мове на разговариваю». Тобто він вважає, що Україна має бути частиною чогось? Брянської області? Якщо це так, то в країни є проблема. Не всі усвідомлюють себе громадянами України».


Бендукідзе був правий. Україна кишить колаборантами. Президент Литви Даля Грібаускайте на прес-конференції в Києві 14 грудня торік заявила, що корупція у вищих ешелонах влади шкодить Україні більше, ніж війна. Проте, на мій погляд, колаборанти ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що.


З початком російсько-української війни вияви колабораціонізму – воєнного, культурного, економічного, побутового, політичного – трапляються мало не щодня. Надто у сфері інформаційній. «Інформаційний простір держави – це її стратегічний ресурс. Кожна держава дбає, в першу голову, про свою інформаційну незалежність, недоторканність і самодостатність». На жаль, застереження кінорежисера Юрія Іллєнка нинішня влада, по суті, саботує.


На так званих українських телеекранах відбувається реабілітація СССР. За фальшивими совєтськими цінностями ностальгують «Інтер», ТРК «Україна», НТН. Досить переглянути програми останнього, наприклад, за 3 і 4 грудня ­2016-го: «Щит и меч», з анонсу: «Герой фільму – радянський розвідник Олександр Бєлов»; «Одиночное плавание», з анонсу: «Неподалік острова в Індійському океані здійснюють маневри сили ВМФ СРСР і США. Радянське командування передбачає наявність на острові військової бази США і відправляє туди розвідгрупу морської піхоти»; «Кубанские казаки», з анонсу: «Історія кохання голів колгоспів і героїв праці Гордія Ворона і Галини Пересвєтової розгортається на тлі кипучого і радісного колгоспного життя, в якому і праця, і свято виглядають як яскраве, сповнене оптимізму видовище».


Стаття 14.2 німецької конституції стверджує: «Власність зобов’язує… Користування нею має служити благу суспільства».


Електронне декларування статків українських можновладців засвідчило, що вони, на відміну від німецьких бізнесменів, ніяк не пов’язують право вільно розпоряджатися своєю власністю із суспільною відповідальністю. «Поки Україна воює з Росією, чиновники Нацбанку виводять російські фінустанови з-під економічних санкцій. Про лояльність НБУ до діяльності російських банків на території України свідчить той факт, що серед 80 закритих банків немає жодного російського. Журналісти програми «Наші гроші» встановили прямий зв’язок голови НБУ Валерії Гонтаревої та російського банку ВТБ. На сьогодні 40 відсотків банківського капіталу України контролює РФ». Що це, як не економічна колаборація?


Яскравим підтвердженням наявної колаборації серед найбільших багатіїв України стала скандальна стаття Віктора Пінчука у The Wall Street Journal. 29 грудня, акурат перед новим 2017 роком, «український промисловець і філантроп» поділився своїми більш ніж суперечливими думками на шпальтах впливового американського видання. Чого лише варта назва матеріалу – «Україна має піти на болісні компроміси заради миру з Росією». Підзаголовок статті теж доволі провокативний: «Крим не має стати на шляху угоди, що завершить війну».


20 січня Віктор Пінчук вкотре організовуватиме український ланч у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму. Цікаво, як реагуватимуть на відвертий колабораціонізм зятя другого президента України присутні на цьому заході? Чи дехто з них не порадить йому «дєйствовать тщатєльнєє»?


Джерело:

universum.lviv.ua

Gazeta.ua


Новини
13-12-2017 23:57
Саакашвілі: моя мета - прибрати з України сарану, яка її з'їдає
Саакашвілі розповів про свою програму наведення порядку в Україні ...
» детальніше
23-10-2017 23:09
Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливим
Суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін назвав заяву першого президента України Леоніда Кравчука про можливу федералізацію нашої держави шкідливою. Про це він повідомив у коментарі i.ua.tv ...
» детальніше
20-10-2017 23:52
Віктор Шишкін. Звернення до суспільства
На передодні запланованого мітингу який відбувся 17 жовтня 2017 року, фахівцями Національної Асамблеї України був розроблений проект закону “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи заарештування народних депутатів України”. Цей законопроект дозволяє народним обранцям виконати свою передвиборчу обіцянку ...
» детальніше
13-10-2017 16:20
Віктор Шишкін: для Європи своя сорочка ближча до тіла
На думку судді Конституційного Суду України у відставці Віктора Шишкіна, у Парламентській асамблеї Ради Європи антиукраїнський фактор став домінуючим ...
» детальніше
07-10-2017 23:29
Віктор Шишкін: Верховна Рада так і не визнала Росію агресором
У проекті закону про реінтеграцію Донбасу забули про Крим, а Росію за фактом не визнали агресором. Весь документ спрямований на включення в українське законодавство мінських угод ...
» детальніше
30-09-2017 12:55
Олександра Дрік: Антикорупційний майдан. Через шахрайство влади Україна може залишитись без грошей і з корупцією
Президент та Уряд звітують до ЄС про запуск НАЗК і е-декларування як свій успіх і досягнення, а тим часом в Україні роблять все для того, щоби ні те, ні інше ніколи по-справжньому не запрацювало ...
» детальніше
16-06-2017 13:29
Політика. 21 століття. Що нас чекає
950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон ...
» детальніше
11-04-2017 20:00
Заява фракції «Самопоміч»: ПРИПИНИТИ ТЕРОР ПРОТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ
Останніми тижнями спостерігається тенденція до непропорційного застосування сили органами правопорядку,  використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліцейських в роботу законодавчого органу влади ...
» детальніше
10-04-2017 22:40
"Нас поглинає кредитне болото. Ситуація катастрофічна" - інтерв'ю з Лановим, Соскіним і Новаком
На сьогодні державний борг України становить близько 72 млрд доларів США. Це борги внутрішні й зовнішні, борги перед МВФ, ЄБРР, ЄІБ. Ми боргуємо ЄС, США, Японії і ще Бог знати кому. Мало це чи багато? Здатна Україна безболісно платити за своїми зобов’язаннями чи ні? І чи не загрожує нам дефолт? ...
» детальніше
03-04-2017 01:00
Ситник: Збитки від зловживання НБУ коштами на рефінансування - мільярди
НАБУ перевіряє законність витрачання коштів на рефінансування  та причетність до цього процесу керівництва Нацбанку України, збитки державі становлять мільярди гривень ...
» детальніше
21-03-2017 20:01
ВЛАДИМИР ГРИЦАЙ: Хто наповнює кишені бандитів з "ЛНР"?
... "Взаємовигідна співпраця" з ОРДЛО триває. Електроенергія туди як поставлялася, так і поставляється, вода теж ...
» детальніше
16-03-2017 23:52
Націоналісти підписали та представили Національний маніфест
16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту ...
» детальніше
15-03-2017 12:01
Константин Иванченко: Порошенко обойдется Украине дороже, чем Янукович
Что показала блокада ОРДЛО. Власть Украины прорвала блокаду «торговли на крови» с ОРДЛО. Эшелоны с грузами для убийц украинцев могут и дальше пересекать линию фронта ...
» детальніше
09-03-2017 21:00
Директор Інституту судових експертиз Рувін спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова – «Схеми»
Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександр Рувін 15 грудня 2016 року надіслав листа до Національного антикорупційного бюро України з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Романа Насірова – висновок судово-економічної експертизи, що своїми діями він завдав держбюджету збитків у сумі понад 2 мільярди гривень ...
» детальніше
28-02-2017 18:00
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс ...
» детальніше
24-02-2017 14:26
Майже "розвели як кошенят", або як провалилась спроба приборкати НАБУ
"Розвели як кошенят" – так сказали б за часів Чечетова і Януковича про те, що відбулося вдень 23 лютого в залі Ради. Тепер це називають "боротьбою з корупцією" ...
» детальніше
23-02-2017 23:01
Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця
Торгівельна блокада Донбасу перетворилась з тимчасової акції у справжнє ідеологічне протистояння, відлуння якого чути вже і в столиці ...
» детальніше
23-02-2017 16:00
Как российская мафия грабит украинцев через тарифы облэнерго
В последние несколько месяцев только ленивый не вменял местным властям повышение тарифов на все коммунальные услуги, не задумываясь, что любая такая услуга наполовину, а в некоторых отраслях и более, состоит из затрат на электроэнергию ...
» детальніше
22-02-2017 16:00
"Свобода", ПС и "Национальный корпус" выдвинули ультиматум власти
"У нас хватит смелости, сил и решимости самораспустить эту Верховную Раду" ...
» детальніше
18-02-2017 06:00
Оксана Сироїд: СКАЛЬПЕЛЬ
Те, що з державним організмом коїться щось недобре, люди відчувають, і вже досить тривалий час ...
» детальніше
17-02-2017 22:44
Від цього плавиться мозок та закипа Лють. Або що таке алігархопаханат?
Від цього плавиться мозок та закипає… Перш ніж читати – сядьте та візьміть валідол. Або автомат! Та перестаньте взагалі платити мафії податки та комуналку! Бо вони не платять нічого! Що таке алігархопаханат ? ...
» детальніше
16-02-2017 23:26
Андрій Ильенко : Наша армія на російську агресію відповіла, а український політикум - ні
Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам ...
» детальніше
16-02-2017 15:53
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 2.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
11-02-2017 22:00
Степан Хмара: Доповнення до моєї статті - "ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"
Хочеться щоб українці більше думали. То був би найкращий імунітет від маніпулювання ними ...
» детальніше
10-02-2017 23:30
Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид ...
» детальніше
10-02-2017 15:47
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 1.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
04-02-2017 23:41
Пионтковский: Теперь по-тихому замочить Лукашенко в сортире уже не получится
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил перед всем миром, что суверенитету страны угрожает путинская Россия, и что он будет этот суверенитет отстаивать, считает российский политолог и публицист Андрей Пионтковский ...
» детальніше
04-02-2017 21:11
Россия: «Смерть» как товар на экспорт
Ирану достаточно было испытать баллистическую ракету для того, чтобы Трамп ввел санкции, приправив их гневным комментарием о том, что "Иран играет с огнем". Вопрос: сколько России надо убить украинцев под замерзающей Авдеевкой, чтобы "лучший президент, которого бог когда-либо посылал Америке" нашел в себе силы хотя бы публично возмутиться тому, что с 29 января дня не проходит без гибели украинских военных и мирных жителей в районе эскалации? ...
» детальніше
03-02-2017 23:30
Российский активист сражен загадочной болезнью, и США не должны молчать
"Через день после того, как президент Трамп и Владимир Путин провели первую телефонную беседу, поддерживаемые Россией силы начали самое массированное наступление в Восточной Украине за последние месяцы, - говорится в редакционной статье The Washington Post ...
» детальніше
03-02-2017 20:20
Майкл Вейсс: Путин отравил еще одного противника?
"Владимир Кара-Мурза почувствовал недомогание в поезде, когда возвращался из Твери, где только что показал фильм в память об убитом российском диссиденте, бывшем вице-премьере Борисе Немцове", - пишет журналист The Daily Beast Майкл Вейсс ...
» детальніше
02-02-2017 23:00
Степан Хмара: ПОРА ОТЯМИТИСЯ !!!
На Донбасі - АТО (антитерористична операція!), яку ніхто не проводить... СБУ, яка мала б здійснювати антитерористичні заходи, нічого не робить. Натомість на Донбасі є лінія фронту, яку називають "лінія розмежування". На "лінії розмежування" стоять війська ЗСУ, але не СБУ ...
» детальніше
02-02-2017 18:46
МИХЕИЛ СААКАШВИЛИ: "ПОРОШЕНКО УПРАВЛЯЕТ ПОТОКАМИ, НО ОН НЕ УПРАВЛЯЕТ СТРАНОЙ. УКРАИНОЙ УПРАВЛЯЕТ КРИЗИС"
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили стал оппозиционным политиком в Украине. После отставки он покинул власть, и делает свой политический проект, крайне редко попадая в поле зрения украинских СМИ ...
» детальніше
01-02-2017 12:23
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение украинских сил
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение Миссия Соединенных Штатов Америки при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе выпустила специальное заявление в связи с агрессией РФ в Авдеевке, в котором она призвала Москву и подконтрольные ей оккупационные силы прекратить попытки захватить новые территории, отвести силы от линии соприкосновения и обеспечить проведения ремонта городской инфраструктуры, критически важной для выживания тысяч горожан, которые остаются без света и тепла в сильный мороз ...
» детальніше
30-01-2017 23:01
Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України
Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України ...
» детальніше
26-01-2017 22:09
Новоженець: Патріоти - не терористи !
26.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
24-01-2017 22:40
Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»
Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна ...
» детальніше
21-01-2017 23:38
Олег Романчук. Україна кишить колаборантами
Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що ...
» детальніше
19-01-2017 23:57
Новоженець : Христос хрещався ! - В ріці Дніпрі !
19.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
12-01-2017 23:21
Новоженець : Обрізання - нам чуже !
12.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
05-01-2017 22:37
Новоженець : Дідух, коляда - щасливого Різдва !
05.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
30-12-2016 21:18
Ростислав Новоженець: Вітання з Новим 7525 роком!
Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній» ...
» детальніше
26-12-2016 20:00
Дипломатичний скандал з Ізраїлем: чому Київ не міг проголосувати інакше
Минулі вихідні пройшли під знаком загострення відносин між Ізраїлем та Україною
» детальніше
24-10-2016 05:57
Українців зобов’яжуть заплатити за аудит квартир і платити пеню
В Україні вже в наступному році має запрацювати Фонд енергоефективності, інвесторами якого фактично стануть самі українці ...
» детальніше
21-10-2016 22:38
Партія 5.10 анонсувала З'їзд підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
Вже два роки в Києві твориться беззаконня. Зносяться десятки тисяч квадратних метрів дозволених ще учора торгових площ. Рушаться прибудови. Розбиваються фасади ...
» детальніше
21-10-2016 07:00
Заява Партії 5.10: Затримання Геннадія Балашова на Банковій
Сьогодні на вулиці Банкової прямо під адміністрацією президента, сталося те, що можна вважати апогеєм розквіту поліцейської держави - напад на Політичну Партію 5.10 і арешт лідера Партії Геннадія Балашова ...
» детальніше
14-10-2016 22:47
Білецький та «азовці» створили партію «Національний корпус»
Цивільний корпус «Азов» створив політичну партію «Національний корпус» ...
» детальніше
06-10-2016 23:00
Прямим текстом: Кого фінансує українець, сплачуючи за газ?
Квитанції за газ – гроші в кишеню сепаратистів. Кого фінансує українець, сплачуючи за блакитне паливо? І звідки ці космічні ціни?...
» детальніше
27-09-2016 23:27
Анатолій Амелін: 25 років Незалежності: економічні підсумки
Анатолій Амелін, директор економічних програм УІМ, колишній член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, підводить економічні підсумки 25 років незалежності України: мовою цифр ...
» детальніше
08-08-2016 22:02
Віктор Шишкін в студії НАРОД і ВЛАДА на кухні у дядечка Богдана
Віктор Шишкін в студії Народ і Влада на кухні у Дядечка Богдана про злочинні спроби руйнування конституційного ладу України ...
» детальніше
08-07-2016 21:55
Пам'яті філософа Елвіна Тоффлера
Американський філософ, соціолог і футуролог, один з авторів концепції постіндустріального суспільства ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 12-03-2018 00:45