На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ

09-02-2017 22:48 "ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ"

Ігор Яковенко.

ВІЙНА СЛІВ - 138. "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ


Ігор Яковенко: ЧЕ ГЕВАРИ російського світу


Чергова "раптова" смерть чергового ватажка терористів "ЛДНР" розділила російські ЗМІ на дві нерівні частини. Одна, досить невелика, така, що складається з тих, в ефірі і на сторінках яких прийнято повідомляти новини і роздумувати над причинами подій, публікувала довгий список убитих останнім часом терористів і версії їх загибелі.


Найбільш популярними гіпотезами в таких ЗМІ були версії, що усіх цих "бетменів", "малюків", "циганів", мозкових, болотових, "моторіл" і "гіві" знищили або російські спецслужби в ході тотальної зачистки території "російського миру" від небажаних свідків злочинів на неминуче прийдешньому процесі, або їх загибель стала результатом внутрішніх розбирань.


Реакція основної маси російського медійного офіціозу, в якому така опція як думка не передбачена, полягала в надяганні скорботних облич і вимовленні чергових фраз про черговий злочин кривавого київського режиму, що убив ще одного героїчного борця за свободу народу Донбасу. А, оскільки опція думки, як вже було сказано, конструкцією федеральних телеканалів не передбачена, то мешканці російського телевізора повторювали рівно те, що вони говорили тиждень і місяць тому.


Але в той же час за виступами пікейних жилетів в телевізорі видимі ті розбіжності, які цілком очевидно існують і в Кремлі. У соловйовськом "Вечері" від 8.02.2017 були позначені дві позиції. Обоє вони, природно, виходили з того, що героїчного "Гіві" убив Київ, але розходилися в тому, яка має бути реакція Росії.


Одну з позицій представляв сам Володимир Соловйов і його улюблені експерти Семен Багдасаров і Євгеній Сатановский. Суть цієї позиції в тому, що у відповідь на смерть "Гіві" потрібно почати терор на українській території, а в принципі повинно йтися про повномасштабну війну з Україною.


Для обгрунтування цієї позиції її прибічникам потрібний був відповідний емоційний настрій. Що зрозуміло, оскільки для того, щоб розв'язати велику війну посеред Європи з відмінними від нуля шансами переростання її в третю світову війну, потрібно заздалегідь ввести себе в стан істерики. Для цього Соловйов почав пояснювати, хто такі "Моторола" і "Гіві", яких ми втратили. Виявляється, це ті самі романтики, яких оспівував Хемингуэй. "Це - Че Гевари"!, - оголосив Соловйов.


Зрозуміло, що Соловйов вважає росіян повними ідіотами. В усякому разі, ту їх чималу частину, яка дивиться його передачі. Але в даному випадку він все-таки перебрав, зробивши ставку на повну неосвіченість своєї аудиторії. Оскільки внутрішній світ "Мотороли" і "Гіві" непогано знаком усім зацікавленим завдяки інтернету, в якому є велика кількість відео з їх участю. Тут нічого коментувати.

Що ж до Че Гевари, то, оскільки в СРСР був його культ, то навіть в аудиторії Соловйова є немало тих, хто щось знають про цього "універсального солдата революції". Че, як і донецькі терористи був по верхівку в людській крові. Але це, мабуть, все, що їх об'єднує.


Словник "Гіві" і "Мотороли" поступався словнику Элочки людоїда і складався з декількох матюків. Че Гевара був дипломованим лікарем, працював в лікарні, читав в університеті лекції з медицини. Він жив у світі книг, у світі поезії і філософії, сам багато писав, залишивши після себе 9 томів творів. У мріях стати лікарем в лепрозорії він бачив себе рятівником людей, що жертвує собою в ім'я їх щастя, подібно до свого кумира, Альберта Швейцеру.

Численним жертвам його численних "революцій на експорт", який цей романтик насильства поширював по усій планеті, було від цього, звичайно, не легше, але порівняння з "Гіві" і "Моторолою" він точно не заслужив. А щоб уявити собі Хемингуея, що оспівує донецьких братків, потрібно мати безсоромність Соловйова.


А ведучий нескінченного "Вечора" тим часом, позначивши масштаб понесеної втрати, заговорив про помсту. "Де санкції проти України"?, - гнівно запитував Соловйов. І тут же зажадав негайно розірвати дипломатичні відносини з Києвом, назвати Україну нацистською терористичною державою і почати продавати газ Європі безпосередньо.


Крім того, Соловйов повідомив, що "ми маємо право увійти (на територію України) і створити 30-кілометрову буферну зону". Це, як з'ясував Соловйов, міжнародне право дозволяє. У якому саме міжнародному договорі записано право Росії вторгатися на територію іншої держави і створювати там які-небудь зони, а також чи є симетричне право у інших країн вторгатися на територію Росії, Соловйов не уточнив.


Зате обрушився на місію ОБСЄ, заявивши, що за його відомостями, машини ОБСЄ використовуються для провезення терористів, а крім того, під час другої світової війни ніякого ОБСЄ не було, ніхто постріли з того і іншого боку не рахував, і все було прекрасно.


Те, що Соловйов лише позначив як напрям, експерт Багдасаров довів до логічного кінця. Він оголосив, що "повинно йтися про повний демонтаж державної і військової структури України". Повідомив, що "для нас нинішня Україна представляє набагато більшу небезпеку, ніж Ісламська держава".

Після чого розповів, що "в Донецьку і Луганську живуть наші громадяни", а тому виразив своє обурення російським начальникам, які досі не спромоглися роздати їм російські паспорти і заявив, що давно пора об'єднати "ДНР" з "ЛНР" і створити єдину Донецьку республіку.


Природно, що експерт Багдасаров не міг з'явитися в телевізорі без того, щоб оголосити свою улюблену ідею : створити диверсійно-розвідувальні сили і розгорнути терористичну діяльність на усій території України. При цьому він всоте з ніжністю згадав знаменитого радянського терориста і диверсанта генерала Судоплатова, до якого немолодий відставний полковник Багдасаров відчуває захоплення, подібне до того, який дівчинка-підліток живить до якого-небудь Джастину Биберу.


Як не дивно, прибічники відкритого терору, великої війни і розриву дипломатичних стосунків з Україною опинилися в студії Володимира Соловйова в меншості. Більшість експертів повністю співпадали з ними в риториці лайки відносно Києва, але закликати відкрито до терору відмовлялися і заклики ці, хай і досить м'яко, але цілком безперечно засуджували. Особливо потішно виглядав депутат Железняк, який постійно намагався натякнути "відмороженим" колегам, що такі речі потрібно робити тихо, а публіці про це знать не слідує.


Вододіл пройшов по статусу. Прибічники терору і війни - це люди вільних професій : співробітники ЗМІ і самодіяльні експерти. Цим і пояснюється їх цілком божевільні і безвідповідальні заяви. Усі ті, хто мають хоч якийсь статус, дотримувалися іншої точки зору. Це стосується і депутатів Держдуми Сергія Железняка з Леонідом Калашниковим і генерала ФСБ Михайлова і особливо свіжоспеченого радника директора Федеральної служби військ національній гвардії Олександра Хинштейна. На відміну від Михайла Леонтьева, який, перейшовши на службу в "Роснефть" абсолютно злетів з котушок і почав плювати на усіх і посилати весь світ в різні пішохідні подорожі, Олександр Хинштейн перетворився зовсім в інший бік. Став вибирати вирази, що привело до деякої скутості мови, дуже незвичної для знаменитого раніше "зливного бачка", який завжди раніше був готовий легко і невимушено брехати і обливати брудом все, що йому або його замовникові не подобалося.

Тепер Олександр Овсійович був сама акуратність.


Він, і що утворили з ним групу "Відповідальних патріотів" Железняк і Калашников, закликали "відморозків" Соловйова з Багдасаровым "не піддаватися на провокації" і триматися у рамках Мінських угод.


Хинштейн взагалі добалакався до того, що заявив, мовляв, все, що відбувається на території самопроголошених "республік", це внутрішня справа "ДНР" і "ЛНР" і саме вони і їх армії повинні турбуватися своєю безпекою і думати про своє майбутнє.


Коли він це говорив, обличчя Соловйова виражало складну гамму почуттів. Явно простежувалося бажання негайно розстріляти зрадника за законами військового часу за відвертий злив Новороссии. Але в той же час Соловйов прекрасно розумів, що перед ним не Гозман який, прости господі, а цілий Хинштейн, у якого сьогодні щодо розстріляти ресурсів більше, чим у телеведучого. Було ясно, що в публічний простір ненавмисно прорвалося протистояння двох позицій відносно перспектив війни на сході України.


"Відморозки" помітніші, в силу своєї голосистості. Але прибічники тихого, що "впихує" терористичні анклави до складу України, мабуть, контролюють точки ухвалення рішень. Хоча реалістичного плану немає ні у тих, ні у інших. Вирішення питання не знаходиться в нинішньому Кремлі. Воно буде знайдено або при зміні в Росії політичного керівництва, або прийде з України.

 

Джерело: блог Ігоря Яковенко


З блогів
06-12-2017 23:17
Сергей Гайдай: Определяющий день для Украины
Политический технолог и предприниматель Сергей Гайдай в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал события в Киеве 5 декабря 2017 года, назвав этот день определяющим для Украины ...
» детальніше
01-12-2017 23:27
Сергей Гайдай: Зачем Порошенко сконцентрировал власть?
Украинский политтехнолог и предприниматель Сергей Гайдай рассказал UKRLIFE.TV о том, зачем Президент Украины Петр Порошенко сосредоточил всю власть в стране в одних руках ...
» детальніше
26-09-2017 20:00
Боровий і Панфілов про ситуацію на Україні
Костянтин Боровий і Олег Панфілов про Саакашвілі, владу, інформаційний простір і суспільно політичну ситуацію на Україні ...
» детальніше
24-08-2017 08:00
Віктор Шишкін. Росія - незаконний член Організації Об’єднаних Націй
Чергова річниця відродження незалежності України і четвертий рік московсько-української війни ...
» детальніше
11-04-2017 14:55
Соскін: Народні депутати та "антикорупціонери" вимагають перетворити Україну на заповідник стукачів 
Низка народних депутатів України та громадських активістів підписали антикорупційну декларацію з п'ятнадцятьма вимогами до влади ...
» детальніше
10-04-2017 16:31
Олег Соскін: Порошенка повинна замінити така людина як Віктор Шишкін
Замість Порошенка президентом України повинен стати Віктор Шишкін, як Воіслав Коштуниця в Югославії змінив Мілошевича ...
» детальніше
05-04-2017 20:02
Соскін: Путін готовий повернути в Лугандонію Азарова або Януковича
У рамках зустрічей – «Діалоги без краваток» відбудбулась розмова з лідером Української Національної Консервативної партії, керівником проекту «Мій вибір НАТО», професором Олегом Соскіним ...
» детальніше
24-03-2017 19:01
Евген Бистріцький:ІСПИТ НА ДЕМОКРАТІЮ ДЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА ПРЕЗИДЕНТА
Це пост не про маленьку жіночку-безстрашного Гавроша нашої революції. Не про неї, яка плигає через паркан законотворчості у Раді так само беззастережно, як сміливо вона плигала через огорожі Межігір'я ...
» детальніше
21-03-2017 22:01
Сергей Гайдай: С кем воюет наш гарант и его люди?
Жизнь нашего президента и его команды - это постоянно обостряющяяся борьба ...
» детальніше
16-03-2017 23:05
Олег Соскін : Напруга зростає - Порошенко чинить опір
Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о проблемах в Верховной Раде Украины, прокомментировал ситуацию вокруг блокады Донбасса ...
» детальніше
11-03-2017 00:29
Юрій Макаров. Шевченко без башти
Домодерні стереотипи в сприйнятті національного героя і символу гальмують українців ...
» детальніше
02-03-2017 00:45
ВОЛОДИМИР ЛАНОВИЙ. ДОЧЕКАЛИСЯ : УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД НА СЛУЖБІ У ТЕРОРИСТІВ
Кабмін прийняв постанову, яка узаконює фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі. Всі поставки з України, які вимагали відновити російські окупанти та місцеві терористи для продовження функціонування квазіреспублік та ведення війни проти нас, за рішенням Кабміну ніби-то будуть відбуватися ...
» детальніше
01-03-2017 22:17
Михайло Саакашвілі : З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію
З 1 березня знову виросли тарифи на електроенергію, вже в п'ятий раз за останні два роки. Згідно з новими тарифами, середній місячний платіж за електроенергію складе майже 300 грн ...
» детальніше
28-02-2017 23:05
Лев Підлісецький: Блокада вивела на поверхню одну з найбільших афер в сучасній енергетиці
Працює/непрацює, заробили/зекономили, блокувати/не блокувати, бути чи не бути. Питання, які останніми днями штормлять мозок чи не кожного українця. Давайте спробуємо розібратись у цих питаннях ...
» детальніше
25-02-2017 10:00
Евгений Шевченко: "... Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо! ..."
Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю ...
» детальніше
24-02-2017 22:54
Елена Трибушная: Ждун. Всеукраинский ждун. Вот так это называется.
Знаете, в чем главная причина того, что мы как страна все время скатываемся в задницу? В том, что большинству людей лень разбираться в происходящем вокруг и копаться в сортах говна. В стране, не в фейсбуке. Хотя и тут...
» детальніше
24-02-2017 21:16
Проповідь Дмитра Корчинського 24.02.2017
Про те, що мають робити націоналісти ...
» детальніше
14-02-2017 23:47
Віктор Шишкин: Виключення кримінальної відповідальності осіб за перешкоджання пересування вантажів до окупованих рериторій України
EM>Віктор Шишкін: "... Шановні Друзі, виконав завдання небайдужих ..."
» детальніше
09-02-2017 22:48
ІГОР ЯКОВЕНКО : "ЧЕ ГЕВАРИ" РОСІЙСЬКОГО СВІТУ
Чергова "раптова" смерть чергового ватажка терористів "ЛДНР" розділила російські ЗМІ на дві нерівні частини ...
» детальніше
31-01-2017 23:45
Олег Соскин: Победа Трампа стала шоком для двадцатки семей глобалистов, которые контролировали США
Победа Трампа на выборах президента США стала шоком для мировых финансовых и политических элит, для геополитических элит, которые контролируют ментально-информационное поле. Для них Трамп просто неприемлем ...
» детальніше
30-01-2017 20:19
Сергій Лещенко: Медіа-холдинг для Банкової. План захоплення каналу 112
Бажання Петра Порошенко продовжити своє перебування на посаді вступило в заключну стадію – формування сприятливих умов для переобрання на другий термін ...
» детальніше
27-01-2017 23:45
Виктор Небоженко: КРЕМЛЬ ОЗАДАЧЕН.
Неожиданно для себя, путинская Россия оказалась между двух огней. Впереди замелькали маленькие украинские ракеты. Сзади появились большие китайские ракеты. Казалось бы, и то и другое мелочь ...
» детальніше
27-01-2017 22:01
ІГОР ЯКОВЕНКО: ЦИНІЗМ VS ЛИЦЕМІРСТВО, А СВЯТЕННИЦТВО ПОТИРАЄ РУКИ
За новими трендами у світовій політиці стоїть глобальне зіткнення різних етичних систем. Йде світова війна етик ...
» детальніше
27-01-2017 21:00
ИГОРЬ ЯКОВЕНКО: ТОЛСТОЙ СОЖАЛЕЕТ О ВИНЕ ЖУРНАЛИСТОВ
В России большая радость. Между нацистом Петром Толстым, который по совместительству служит вице-спикером России и Александром Бородой, который служит президентом Федерации еврейских общин России, 26.01. 2017 случилось рукопожатие ...
» детальніше
21-12-2016 20:11
Анатолій Гриценко : Ми торкнемося дна, могутньо від нього відштовхнемося і підемо вгору
Незважаючи на непросту ситуацію в країні, колишній міністр оборони України і екс-народний депутат Анатолій Гриценко відмічає, що Україна переживала і складніші моменти ...
» детальніше
16-12-2016 23:22
Інтерв'ю Остапа Дроздова
15 грудня у Золочів завітав відомий журналіст Остап Дроздов в рамках презентації книжки роман-вибух «№1» ...
» детальніше
15-12-2016 17:20
Узурпація під виглядом децентралізації
Через появу нових витрат місцева влада змушена буде закрити дірки шляхом спустошення бюджетів розвитку ...
» детальніше
11-11-2016 00:20
Геннадій Балашов : АМЕРИКАНЦІ ЗАХОТІЛИ ЗМІН
У громадян США більше надій на мільярдера Трампа, який усе життя будував свою бізнес-імперію, чим на політика з багатим досвідом Клінтон ...
» детальніше
04-11-2016 23:38
Балашов: ЧЕСТЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ
Дорогие сограждане! Мы можем и должны научиться бороться за свои права! Государство ведёт незаконную деятельность, уничтожая и отнимая чужую собственность. Власть вытирает ноги о самый продуктивный класс населения — предпринимателей ...
» детальніше
03-11-2016 21:11
Балашов: Страсть к воле формировалась здесь веками, а власть не устраивает нас хронически.
Интересно, что каждый раз по самому названию Майдана понятно, чего ожидать в итоге. Оранжевая революция — "оранжевые" пришли к власти, украинцы разошлись по домам гордиться собой и слушать, как стабильна гривна и что "эти руки ничего не крали" ...
» детальніше
01-11-2016 12:30
Анатолій Амелін: Економічні підсумки України: як і чому ми втратили 25 років
Кілька разів в тиждень наші політики виступають на ТБ, перекладаючи твоє невдоволення на попередню владу, хоча вони і є попередня влада ...
» детальніше
29-10-2016 03:12
ИГОРЬ ЯКОВЕКО: КАК ЖИТЬ В ОКУПАЦИИ
Россия – оккупированная страна. Для того, чтобы это понять, надо взять в руки Конституцию РФ и сверить с реальностью каждую из 9 глав, а лучше каждую из 137 статей ...
» детальніше
25-10-2016 23:00
ГЕННАДІЙ БАЛАШОВ : КЛИЧКО ВТРАЧАЄ НА БАНДІ БЕЛОЦЕРКОВЦА
Київ - складне місто. Важкий на підйом, але нестримний у гніві. Його дух відчуває кожного, хто приїжджає сюди. Тисячолітня історія, багатий культурний бэкграунд, політичне життя, все сконцентровано тут. З Києвом жарти погані ...
» детальніше
24-10-2016 18:19
Геннадій Балашов анонсував проведення З'їзду підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
З'їзд підприємців Києва, вул. Хрещатик 7/11 з 13.00. Усі підприємці Києва зберуться у суботу 29 жовтня на З'їзд із метою організувати штаб національного опору ...
» детальніше
24-10-2016 05:28
Тимофей Иванов об "интервью" Балашова Скрыпину и Ко
Выводы от передачи: 1) Когда обсуждают идею, то надо придерживаться рамок обсуждения идеи. Скакание от идеи до текущей ситуации в Украине не принесло ничего хорошего в разговор. Сорвали разговор, и у всех "стали нервы". От того что кто-то не видит как реализовать идею, это не означает что идея плохая ...
» детальніше
21-10-2016 23:45
Ігор Яковенко : ПОСИДЕНЬКИ НА КРОВІ
За даними ООН російська інтервенція в Україні забрала життя 10 тисяч чоловік. На мій погляд, це істотна преамбула до коментаря про саміт "нормандської четвірки" у Берліні, який почався 19.10.16, а закінчився вже в ніч на 20.10.16 ...
» детальніше
21-10-2016 14:00
Геннадій Балашов : ПІДПРИЄМЦЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПАЛИТИ УСІ ЕВАКУАТОРИ
Рано чи пізно це доведеться зробити. Коли влада залишається глухою до народу, суспільство радикализируется. Вже два роки в Києві твориться #беззаконня ...
» детальніше
11-10-2016 23:00
Олексій Арестович: щодо стану справ у Державі у цілому.
Дуже показова ситуація щодо стану справ у державі у цілому. Державний апарат, якій хоче бути усюди і управляти усім, не може врегулювати просте (хотя й комплексне питання) вірної інформаційної політики на різних функціональних рівнях ...
» детальніше
25-08-2016 12:00
Тарас Березовець: 25 років України з "дивним російським братом"
Відносини Києва і Москви ніколи не стануть нормальними ...
» детальніше
24-08-2016 19:30
Яковенко Ігор: КОМУ ПУТІН ДОРУЧИВ ПІДІРВАТИ УКРАЇНУ
Записи телефонних переговорів радника президента РФ Глазьєва, члена Громадської палати РФ Затуліна і їх співрозмовників в Україні з приводу організації в цій країні озброєного заколоту ...
» детальніше
22-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "МЕДИАФРЕНИЯ - 168. АРМАГЕДДОН ПО-РОСІЙСЬКИ: ВЕСЕЛО І ФАЛЬШИВО"
Старенький жарт про песиміста, що твердить, що гірше бути не може і оптиміста, що радісно йому  заперечує: "може! може!", у історії сучасної Росії постійно наповнюється все новим змістом ...
» детальніше
22-08-2016 01:00
Яковенко Ігор: "Навіщо ж ви так з нами, Михайло Борисович?"
Перехід з категорії "привабливість, яка дурна"! у категорію "жах, яка дурна"! досить часто відбувається не з часом, і жодним чином не пов'язаний з гендерною приналежністю ...
» детальніше
19-08-2016 23:50
Яковенко Ігор: "НЕ-ВОЛЯ плюс НЕ-ДОВІРА"
Ідея, що якщо 40 років тягати народ по пустелі, то до землі обітованої увійдуть вільні люди, у випадку з Росією явно не спрацювала ...
» детальніше
24-06-2016 23:06
Буковский: Едва избавившись от ярма СССР, Украина тут же начала проситься в Евросоюз. Это дико и глупо!
Евросоюз – огромная и безумно дорогая бюрократическая структура, напоминающая Советский Союз. Великобритания наконец это поняла и проголосовала за выход из ЕС, который обречен на развал, убежден писатель и публицист Владимир Буковский ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 14-02-2018 09:00