На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України

30-01-2017 23:01 "Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України"

Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України

 

 

Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України.


Зокрема ПАРЄ розглянула скандальні поправки до резолюції по Україні, які стосувались довиборів народних депутатів до Верховної ради України на окупованій частині Донбасу


Її автори – це проросійські депутати з ліворадикальних партій, які заявили про «недопредставленість» у Верховній Раді депутатів від східноукраїнських регіонів. Цю норму після резонансу в суспільстві депутати ПАРЄ , на щастя, не прийняли. Проте ухвалили ряд інших поправок до резолюції по Україні, зокрема ті, які стосувались статусу мов нацменшин , захисту опозиції, а закон про люстрацію визнали таким, що порушує права людини. Саме цього, до речі, і вимагав одіозний «православний» олігарх, депутат Верховної Ради України, а тепер і делегат від України в ПАРЄ Вадим Новинський.


Після прийняття даних поправок ряд українських політиків, політологів та журналістів виступили з різкою критикою української делегації, зокрема усіх цікавило, як так вийшло, що проросійський політик Вадим Новинський, який перебуває в Україні під слідством, зміг взяти участь у засіданні ПАРЄ, дехто вважає, що була таємна домовленість між «Опоблоком» та Петром Порошенком.


«Вчорашня резолюція ПАРЄ — це перемога. Вітаю вас зі створенням нової коаліції: БПП, Народний фронт плюс Опозиційний блок! Ця коаліція раніше де факто існувала лише у Верховній Раді, а тепер вже діє і на міжнародному рівні. Новинський, Логвинський, Ар’єв, Гончаренко, Іонова та інші єдиним фронтом голосують разом у Страсбурзі. На користь кого ведеться ця співпраця? Можете самі зробити висновок з наступних цікавих тез резолюції: закон про люстрацію порушує права людини; злочини проти Майдану стоять на одному рівні з убивствами в Одесі 2 травня 2014 року; закон «Ківалова — Колесниченка» захищає права меншин і це необхідно зберегти; треба внести зміни до Конституції в частині децентралізації, передбачені Мінським процесом (це про особливий статус Донбасу); під час проведення децентралізації Україна має враховувати етнічний склад регіонів; необхідний захист прав опозиції. То що, перемога?», — написала на своїй сторінці у «Facebook» журналістка Тетяна Висоцька.


Український політик Олег Тягнибок теж розкритикував прийняту в ПАРЄ резолюцію щодо України, особливо ті пункти, що стосується мов нацменшин та закону про люстрацію. «Ми бачимо черговий провал української дипломатії і нашої делегації в ПАРЄ. Адже деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога. Найперше – це фактично вимога надання особливого статусу Донбасу (зміни до Конституції в контексті Мінських угод). Також надто пильною була увага доповідачів ПАРЄ до незаконно ухваленого «мовного» закону в частині збереження встановлених Ківаловим та гражданіном Росії Калєснічєнком так званих «низьких бар’єрів для використання мов національних меншин», навіть у разі визнання закону неконституційним у Конституційному Суді. У фінальний текст резолюції увійшли ще кілька абсолютно неприпустимих тез: розкритиковано люстрацію — очищення влади, прописано «захист прав опозиції» в інтересах того ж таки «Опоблоку», на один щабель поставлено злочини влади проти активістів Майдану і події в Одесі 2 травня 2014 р., засуджено заборону в’їзду в Україну одіозним московським журналістам. У світі поважають сильних! А владу, яка не вміє відстояти справді національні інтереси і йде на такі поступки, називаючи їх «перемогою», треба якнайшвидше гнати!» — заявив Тягнибок.


Все ж попри критику після скандального засідання ПАРЄ українська делегація залишилась задоволеною, зокрема олігарх Вадим Новинський, який на своїй сторінці у «Facebook» пообіцяв і в подальшому «підтримувати» українське питання в ПАРЄ. Зокрема у планах олігарха – «захист російської православної церкви Московського патріархату від держави Україна» та реалізація Мінських угод.


Отже перемога, чи все ж таки зрада? Що означає для України прийнята резолюція ПАРЄ? Чому на міжнародному від України вимагають провести вибори на окупованому Донбасі та чому олігарх Вадим Новинський став делегатом ПАРЄ від України? Про це «Вголос» запитав у політичного аналітика Олександра Кочеткова, голову правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимира Фесенка, дипломата Богдана Яременка, політолога, соціолога, директора соціологічної служби «Український барометр» Віктора Небоженка та директора недержавної фундації «Інституту трансформації суспільства» Олега Соскіна


Що означала для України скандальна поправка у резолюції ПАРЄ щодо проведення довиборів у Верховну раду на окупованій частині Донбасу? Чому таке питання взагалі виникло?


Володимир Фесенко: Це була спроба Кремля провести скандальні поправки, але це все ж не вдалося. І реалізація цієї поправки – це був вкрай цинічний вчинок Москви, адже людина, яка першою запропонувала цю поправку – це людина з українськими коріннями, Андрій Гунько. Його батько був українським націоналістом, воював проти Москви, а після Другої світової війни мігрував у Німеччину. Так от його син став комуністом, людиною проросійських, лівих поглядів, ця людина неодноразово бувала у Донецьку, він активно підтримує Путіна та сепаратистів. Варто розуміти, що у ПАРЄ є багато друзів Росії, які намагаються за відсутності Росії підтримувати її інтереси. і те, що українська делегація не допустила провести цю поправку до резолюції, це вже перемога.


Віктор Небоженко: Це був програш української делегації у ПАРЄ і ми самі собі винні. Тобто ПАРЄ бачить, що українська дипломатія відправляє на свої засідання проросійську делегацію від України і саме через те на цьому засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи і були такі скандальні рішення та поправки до резолюцій.


Олег Соскін: Ця поправка до рішення ПАРЄ, як і все засідання цього органу та питання, які піднімались під час засідання для українців аж ніяк не перемога – це відверта зрада, а для українського народу – це жахлива поразка. Бо виконати Мінські угоди з терористами, які вбивають українських військових, і Росії, яка як агресор підтримує цих всіх вбивць — це аморально, бо загинули уже тисячі людей.


Олександр Кочетков: Це був проміжний етап нашої гібридної інформаційної війни з Росією. Назвати його переможним важко, бо він був лише частково успішним.


Якими будуть наслідки для України, якщо подібні питання щодо виконання Мінських угод шляхом проведення виборів на окупованому Донбасі, під час сесій ПАРЄ виникатимуть, і що буде, якщо за них ймовірно проголосують?


Віктор Небоженко: Мінські домовленості – це домовленості між Путіним і Порошенко, які прийняли без відома українців . Зараз усі розуміють, що якщо вибори на окупованому Донбасі відбудуться – це буде страшний спротив і усі розуміють, що цього робити не можна. А тому тепер ми цілий рік страждатимемо від аналогічних прокремлівських заяв.


Олександр Кочетков: Росія завжди намагалася та продовжує намагатися будь якими шляхами — військовими, дипломатичними та економічними, знищити Україну, як суверенну державу, тому вона пов’язує Мінські домовленості, які фактично передбачають знищення суверенітету України. Адже надання Донбасу особливого статусу – це розпад і зникнення незалежної України, які Росія пропихає. А оскільки делегація від Росії відсторонена від участі у засіданні, то вони винаймають тіньовим чином лобістів російських інтересів.


Олег Соскін: Тепер Порошенко, який і підписав ці Мінські домовленості, усвідомлює, що їх виконати неможливо, бо за умови їх виконання Україна, як держава зникне. Адже внаслідок законних виборів усі ці ворожі антиукраїнські сили отримають цілком легітимну владу, а це жахливо.


Чому Новинський, який перебуває під слідством, взагалі має можливість брати участь у засіданні ПАРЄ?


Віктор Небоженко: Й справді, відколи це Новинський, який вважається кращим другом Путіна, виступає від імені України? Це не поразка української дипломатії – це поразка українського парламенту, це ж Верховна рада делегувала Новинського туди. Тепер не можна буде звинувачувати цього православного олігарха у тому, що він агент Кремля, бо він став зіркою ПАРЄ. Ви уявляєте, що ми накоїли: в Україні тепер буде дві зірки – Савченко і Новинський. Одна бідолашна, вбога жінка, а інший київсько-московський олігарх, права якого утискають. Їм залишилось лише об’єднатись. Тут не ПАРЄ винна, що з’являються і приймаються подібні рішення, а повна відсутність українського елементу в українському парламенті. Чому там ніхто не подумав про формування сильної української делегації у Асамблеї Ради Європи? Може пора його переобрати?


Олег Соскін: Тепер ці зрадники, Янукович і його прихвосні, бачачи, що народ зміг консолідуватись і вистояти, просто домовились з Порошенком. Перед засіданням ПАРЄ Порошенко їздив у Естонію та Фінляндію, там на мою думку, проводились якісь перемовини і Мінські угоди почали проштовхувати заново. Реалізувати ці зрадницькі угоди нікому не вдалось зсередини і наш президент вирішив усе звалити на Новинського та п’яту колону, а Новинський ці угоди з радістю проштовхне. Ви подивіться, що він говорить — нібито Московські церкви в Україні знищують. Та цю Московську церкву давно було пора ліквідувати – це кремлівська організація, яка під виглядом церкви приховує агентів ФСБ. Питання у тому, чому її і досі ніхто не ліквідував. Як таке може бути? Чому ми й досі не відродили свою Українську помісну церкву, а Новинський разом з Ахметовим та Льовочкіним та московськими попами хай скидаються коштами та створюють свою церкву на окупованих сепаратистами землях, вони ж їх так люблять.


Олександр Кочетков: Дійсно, напрочуд «дивно», що людина, яка знаходиться під слідством, людина, яка відкрито займається антиукраїнською пропагандою та підтримує Московську церкву, яка теж займається антиукраїнською діяльністю, має змогу виступати від імені України і це фактично руйнує дипломатичний український фронт, який має бути єдиним. Бо усі представники мають казати одне і те саме. На жаль, цього не було. Новинський бере участь в антиукраїнському фронті. Так от цього разу українській делегації вдалось недопустити проведення виборів на окупованому Донбасі та легалізація бойовиків не відбулася. Те, що питання виборів було усунуто – це перемога, але треба виходити у значно ширшу систему, бо це незначна перемога. Треба повертатись до Будапештського меморандуму та поєднувати звільнення Донбасу і Криму.


Богдан Яременко: Те, що у делегації України є люди, які є ворогами України – це насамперед через те, що самі ж українці обрали цього Новинського депутатом Верховної Ради, а відповідно до процедури він має право представляти свою фракцію у ПАРЄ, чим він і скористався. Новинський, як і політична сила, яку він представляє – це українофобська партія, яка ненавидить Україну і фактично домагається зникнення України з карти світу. Йому все одно про що кричати, лиш би це підривало незалежність нашої країни. Тут питання найперше до українського суспільства — як вони могли обрати такого депутата.


Що означає для України присутність Новинського на сесіях ПАРЄ в міжнародному контексті?


Віктор Небоженко: Це вкрай погано, бо дає можливість виконавчій владі та політикам інших країн показувати негативний образ України, як країни, яка не може себе захистити, натомість її захищають представники Москви, такі як Вадим Новинський. Це доказ правоти Путіна, що Україна настільки слабка країна, що Кремль змушений делегувати Новинського, як представника України. А яких рішень можна очікувати від ПАРЄ, якщо там бачать, які делегати представляють Україну. Зрозуміло – антиукраїнських.


Олександр Кочетков: ПАРЄ дуже болісно реагує на начебто різноманітні утиски опозиції, а це підсолоджена пігулка для Росії. Так, ПАРЄ, приймаючи резолюцію про захист опозиції вважає, що вона таким чином балансує між РФ та Україною. Таке відбуватиметься і далі.


Марія Бойко, «Вголос»


Новини
13-12-2017 23:57
Саакашвілі: моя мета - прибрати з України сарану, яка її з'їдає
Саакашвілі розповів про свою програму наведення порядку в Україні ...
» детальніше
23-10-2017 23:09
Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливим
Суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін назвав заяву першого президента України Леоніда Кравчука про можливу федералізацію нашої держави шкідливою. Про це він повідомив у коментарі i.ua.tv ...
» детальніше
20-10-2017 23:52
Віктор Шишкін. Звернення до суспільства
На передодні запланованого мітингу який відбувся 17 жовтня 2017 року, фахівцями Національної Асамблеї України був розроблений проект закону “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи заарештування народних депутатів України”. Цей законопроект дозволяє народним обранцям виконати свою передвиборчу обіцянку ...
» детальніше
13-10-2017 16:20
Віктор Шишкін: для Європи своя сорочка ближча до тіла
На думку судді Конституційного Суду України у відставці Віктора Шишкіна, у Парламентській асамблеї Ради Європи антиукраїнський фактор став домінуючим ...
» детальніше
07-10-2017 23:29
Віктор Шишкін: Верховна Рада так і не визнала Росію агресором
У проекті закону про реінтеграцію Донбасу забули про Крим, а Росію за фактом не визнали агресором. Весь документ спрямований на включення в українське законодавство мінських угод ...
» детальніше
30-09-2017 12:55
Олександра Дрік: Антикорупційний майдан. Через шахрайство влади Україна може залишитись без грошей і з корупцією
Президент та Уряд звітують до ЄС про запуск НАЗК і е-декларування як свій успіх і досягнення, а тим часом в Україні роблять все для того, щоби ні те, ні інше ніколи по-справжньому не запрацювало ...
» детальніше
16-06-2017 13:29
Політика. 21 століття. Що нас чекає
950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон ...
» детальніше
11-04-2017 20:00
Заява фракції «Самопоміч»: ПРИПИНИТИ ТЕРОР ПРОТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ
Останніми тижнями спостерігається тенденція до непропорційного застосування сили органами правопорядку,  використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліцейських в роботу законодавчого органу влади ...
» детальніше
10-04-2017 22:40
"Нас поглинає кредитне болото. Ситуація катастрофічна" - інтерв'ю з Лановим, Соскіним і Новаком
На сьогодні державний борг України становить близько 72 млрд доларів США. Це борги внутрішні й зовнішні, борги перед МВФ, ЄБРР, ЄІБ. Ми боргуємо ЄС, США, Японії і ще Бог знати кому. Мало це чи багато? Здатна Україна безболісно платити за своїми зобов’язаннями чи ні? І чи не загрожує нам дефолт? ...
» детальніше
03-04-2017 01:00
Ситник: Збитки від зловживання НБУ коштами на рефінансування - мільярди
НАБУ перевіряє законність витрачання коштів на рефінансування  та причетність до цього процесу керівництва Нацбанку України, збитки державі становлять мільярди гривень ...
» детальніше
21-03-2017 20:01
ВЛАДИМИР ГРИЦАЙ: Хто наповнює кишені бандитів з "ЛНР"?
... "Взаємовигідна співпраця" з ОРДЛО триває. Електроенергія туди як поставлялася, так і поставляється, вода теж ...
» детальніше
16-03-2017 23:52
Націоналісти підписали та представили Національний маніфест
16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту ...
» детальніше
15-03-2017 12:01
Константин Иванченко: Порошенко обойдется Украине дороже, чем Янукович
Что показала блокада ОРДЛО. Власть Украины прорвала блокаду «торговли на крови» с ОРДЛО. Эшелоны с грузами для убийц украинцев могут и дальше пересекать линию фронта ...
» детальніше
09-03-2017 21:00
Директор Інституту судових експертиз Рувін спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова – «Схеми»
Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександр Рувін 15 грудня 2016 року надіслав листа до Національного антикорупційного бюро України з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Романа Насірова – висновок судово-економічної експертизи, що своїми діями він завдав держбюджету збитків у сумі понад 2 мільярди гривень ...
» детальніше
28-02-2017 18:00
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс ...
» детальніше
24-02-2017 14:26
Майже "розвели як кошенят", або як провалилась спроба приборкати НАБУ
"Розвели як кошенят" – так сказали б за часів Чечетова і Януковича про те, що відбулося вдень 23 лютого в залі Ради. Тепер це називають "боротьбою з корупцією" ...
» детальніше
23-02-2017 23:01
Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця
Торгівельна блокада Донбасу перетворилась з тимчасової акції у справжнє ідеологічне протистояння, відлуння якого чути вже і в столиці ...
» детальніше
23-02-2017 16:00
Как российская мафия грабит украинцев через тарифы облэнерго
В последние несколько месяцев только ленивый не вменял местным властям повышение тарифов на все коммунальные услуги, не задумываясь, что любая такая услуга наполовину, а в некоторых отраслях и более, состоит из затрат на электроэнергию ...
» детальніше
22-02-2017 16:00
"Свобода", ПС и "Национальный корпус" выдвинули ультиматум власти
"У нас хватит смелости, сил и решимости самораспустить эту Верховную Раду" ...
» детальніше
18-02-2017 06:00
Оксана Сироїд: СКАЛЬПЕЛЬ
Те, що з державним організмом коїться щось недобре, люди відчувають, і вже досить тривалий час ...
» детальніше
17-02-2017 22:44
Від цього плавиться мозок та закипа Лють. Або що таке алігархопаханат?
Від цього плавиться мозок та закипає… Перш ніж читати – сядьте та візьміть валідол. Або автомат! Та перестаньте взагалі платити мафії податки та комуналку! Бо вони не платять нічого! Що таке алігархопаханат ? ...
» детальніше
16-02-2017 23:26
Андрій Ильенко : Наша армія на російську агресію відповіла, а український політикум - ні
Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам ...
» детальніше
16-02-2017 15:53
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 2.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
11-02-2017 22:00
Степан Хмара: Доповнення до моєї статті - "ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"
Хочеться щоб українці більше думали. То був би найкращий імунітет від маніпулювання ними ...
» детальніше
10-02-2017 23:30
Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид ...
» детальніше
10-02-2017 15:47
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 1.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
04-02-2017 23:41
Пионтковский: Теперь по-тихому замочить Лукашенко в сортире уже не получится
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил перед всем миром, что суверенитету страны угрожает путинская Россия, и что он будет этот суверенитет отстаивать, считает российский политолог и публицист Андрей Пионтковский ...
» детальніше
04-02-2017 21:11
Россия: «Смерть» как товар на экспорт
Ирану достаточно было испытать баллистическую ракету для того, чтобы Трамп ввел санкции, приправив их гневным комментарием о том, что "Иран играет с огнем". Вопрос: сколько России надо убить украинцев под замерзающей Авдеевкой, чтобы "лучший президент, которого бог когда-либо посылал Америке" нашел в себе силы хотя бы публично возмутиться тому, что с 29 января дня не проходит без гибели украинских военных и мирных жителей в районе эскалации? ...
» детальніше
03-02-2017 23:30
Российский активист сражен загадочной болезнью, и США не должны молчать
"Через день после того, как президент Трамп и Владимир Путин провели первую телефонную беседу, поддерживаемые Россией силы начали самое массированное наступление в Восточной Украине за последние месяцы, - говорится в редакционной статье The Washington Post ...
» детальніше
03-02-2017 20:20
Майкл Вейсс: Путин отравил еще одного противника?
"Владимир Кара-Мурза почувствовал недомогание в поезде, когда возвращался из Твери, где только что показал фильм в память об убитом российском диссиденте, бывшем вице-премьере Борисе Немцове", - пишет журналист The Daily Beast Майкл Вейсс ...
» детальніше
02-02-2017 23:00
Степан Хмара: ПОРА ОТЯМИТИСЯ !!!
На Донбасі - АТО (антитерористична операція!), яку ніхто не проводить... СБУ, яка мала б здійснювати антитерористичні заходи, нічого не робить. Натомість на Донбасі є лінія фронту, яку називають "лінія розмежування". На "лінії розмежування" стоять війська ЗСУ, але не СБУ ...
» детальніше
02-02-2017 18:46
МИХЕИЛ СААКАШВИЛИ: "ПОРОШЕНКО УПРАВЛЯЕТ ПОТОКАМИ, НО ОН НЕ УПРАВЛЯЕТ СТРАНОЙ. УКРАИНОЙ УПРАВЛЯЕТ КРИЗИС"
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили стал оппозиционным политиком в Украине. После отставки он покинул власть, и делает свой политический проект, крайне редко попадая в поле зрения украинских СМИ ...
» детальніше
01-02-2017 12:23
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение украинских сил
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение Миссия Соединенных Штатов Америки при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе выпустила специальное заявление в связи с агрессией РФ в Авдеевке, в котором она призвала Москву и подконтрольные ей оккупационные силы прекратить попытки захватить новые территории, отвести силы от линии соприкосновения и обеспечить проведения ремонта городской инфраструктуры, критически важной для выживания тысяч горожан, которые остаются без света и тепла в сильный мороз ...
» детальніше
30-01-2017 23:01
Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України
Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України ...
» детальніше
26-01-2017 22:09
Новоженець: Патріоти - не терористи !
26.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
24-01-2017 22:40
Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»
Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна ...
» детальніше
21-01-2017 23:38
Олег Романчук. Україна кишить колаборантами
Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що ...
» детальніше
19-01-2017 23:57
Новоженець : Христос хрещався ! - В ріці Дніпрі !
19.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
12-01-2017 23:21
Новоженець : Обрізання - нам чуже !
12.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
05-01-2017 22:37
Новоженець : Дідух, коляда - щасливого Різдва !
05.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
30-12-2016 21:18
Ростислав Новоженець: Вітання з Новим 7525 роком!
Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній» ...
» детальніше
26-12-2016 20:00
Дипломатичний скандал з Ізраїлем: чому Київ не міг проголосувати інакше
Минулі вихідні пройшли під знаком загострення відносин між Ізраїлем та Україною
» детальніше
24-10-2016 05:57
Українців зобов’яжуть заплатити за аудит квартир і платити пеню
В Україні вже в наступному році має запрацювати Фонд енергоефективності, інвесторами якого фактично стануть самі українці ...
» детальніше
21-10-2016 22:38
Партія 5.10 анонсувала З'їзд підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
Вже два роки в Києві твориться беззаконня. Зносяться десятки тисяч квадратних метрів дозволених ще учора торгових площ. Рушаться прибудови. Розбиваються фасади ...
» детальніше
21-10-2016 07:00
Заява Партії 5.10: Затримання Геннадія Балашова на Банковій
Сьогодні на вулиці Банкової прямо під адміністрацією президента, сталося те, що можна вважати апогеєм розквіту поліцейської держави - напад на Політичну Партію 5.10 і арешт лідера Партії Геннадія Балашова ...
» детальніше
14-10-2016 22:47
Білецький та «азовці» створили партію «Національний корпус»
Цивільний корпус «Азов» створив політичну партію «Національний корпус» ...
» детальніше
06-10-2016 23:00
Прямим текстом: Кого фінансує українець, сплачуючи за газ?
Квитанції за газ – гроші в кишеню сепаратистів. Кого фінансує українець, сплачуючи за блакитне паливо? І звідки ці космічні ціни?...
» детальніше
27-09-2016 23:27
Анатолій Амелін: 25 років Незалежності: економічні підсумки
Анатолій Амелін, директор економічних програм УІМ, колишній член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, підводить економічні підсумки 25 років незалежності України: мовою цифр ...
» детальніше
08-08-2016 22:02
Віктор Шишкін в студії НАРОД і ВЛАДА на кухні у дядечка Богдана
Віктор Шишкін в студії Народ і Влада на кухні у Дядечка Богдана про злочинні спроби руйнування конституційного ладу України ...
» детальніше
08-07-2016 21:55
Пам'яті філософа Елвіна Тоффлера
Американський філософ, соціолог і футуролог, один з авторів концепції постіндустріального суспільства ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 12-03-2018 00:45