На головну сторінку сайту Спільна Справа ТБ      
СПІЛЬНА
Сайт Спільна Справа ТБ в Запоріжжі
СПРАВА

Ukr

 

Кошик покупця

 

Кабінет покупця

  ГОЛОВНА  
|  ДОВІДКА  
|  КОРИСНІ СТАТТІ  
|  КОНТАКТИ  
|  КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ  
 

Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»

24-01-2017 22:40 "Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»"

Розмову вів

Михайло ГУБАШ.


Левко Лук’яненко: Ми не сироти у Бога!


Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна, достойник, котрий усе своє життя не власні хороми будує, як деякі «патріоти», а простору, вільну від невольницького «павутиння» всеукраїнську світлицю. Світлицю, у якій щасливо житимуть усі українці!


Левку Григоровичу, що ж воно нині відбувається в Україні — покращання життя чи подальше погіршення, злет до омріяних висот чи падіння у прірву?


— Я б, із вашого дозволу, хотів би підбити підсумки всього періоду нашої самостійності, невеличкого з історичної точки зору проміжку часу — всього чверть століття. Так от. У 25-річному існуванні самостійності України слід бачити як мінуси, так і плюси. Мінусів вельми багато: рабська покірність владі, безініціативність, ідейна розгубленість і невміння захищати національні інтереси, «хазяйнування» антинародної влади, яка зруйнувала економіку і зменшила населення з 52 до 45 мільйонів, жебрацьке становище абсолютної більшості населення… І сталося так, що українці з московської тюрми народів вийшли покірними рабами — без національної свідомості й людської гідності. Вийшли з-під московської окупаційної адміністрації з послабленою, а в південно-східній Україні — зведеною майже до нуля національною свідомістю та вкрай низькою громадянською активністю. Ми стали жертвами імперської ідеологічної обробки. З такою свідомістю виборці обирали людей до Верховної Ради, як і до місцевих рад, за будь-якими ознаками, окрім національної. Тому український парламент вже чверть століття не будував Україну, а руйнував її та забезпечував заможне життя шахраям і пройдисвітам. Наслідки нашої державності кожний із нас відчуває на власній шкурі.


Невже все так безнадійно і безпросвітно?


— Аж ніяк! Тому звертаю увагу і на плюси. Ці 25 років — це й переучування всієї нації. Відкритість України світові дала можливість мільйонам українців поїхати за кордон і порівняти своє життя з життям в інших країнах. Таке порівняння показує: не все в Україні найгірше. І ми не найгірші! Це притлумило комплекс національної меншовартості.


Наведу статистику, оприлюднену М. Михником на початку 2013 року в дописі «Бідні, бо дурні?». Михник зазначав, що за п’ять попередніх років кількість мільярдерів в Україні зросла із п’яти до 18! І серед них — жодного українця: один татарин, один росіянин та 16 євреїв. Із двохсот найбагатших сімей — лише 5% українців, росіян — близько 16%, а євреїв — понад 77%! Співвідношення доходів 10% найбагатших людей в Україні і доходів 10% найбідніших становить 40:1, тоді як у країнах ЄС — не більш як 7:1.


У Верховній Раді на той час було (вдумайтесь!) тільки 29% етнічних українців, у владі — ще менше. Доки серед народних депутатів парламенту не буде пропорційної кількості етнічних українців (320-360 за нинішньої кількості) — доти гальмуватимуть реформи, доти жодна проблема не вирішуватиметься на користь суспільства, доти народ буде тільки виживати і вимирати.


Сумно, Левку Григоровичу, від такого прогнозу наших реалій. Дуже сумно!


— Цифри — переконлива річ. Вони яскравіше за будь-які слова засвідчують факт чужинецької внутрішньої мирної окупації України. Це достатньо пояснює причини скорочення кількості населення за час самостійності на майже сім мільйонів, знищення продуктивних сил, науки, армії, інфраструктури і, по суті справи, планове нищення української нації…


Що, на Вашу думку, можна протиставити цьому, м’яко кажучи, неподобству? Чи вже процес не зупинити?..


— Треба ґрунтовно готуватися до виборів місцевих рад та наступних президентських виборів, щоб збільшити відсоток українців у радах, а президентом України обрати патріотичного українця. При виборах депутатів рад усіх рівнів кожен виборець зобов’язаний передусім з’ясувати, якої національності кандидати. Виокремити українців і вже потім визначити, хто із них патріотичніший, має вищу освіту, професійну підготовку, життєвий досвід, довів на ділі свою моральність та людську порядність, хто з них дбав і дбатиме про Україну, а не про своє збагачення.


Чи не знайдуться такі, хто на весь світ волатиме (рік же Півня!) про дискримінацію нацменшин і таке інше?..


— Немає в світі країни, де б у парламенті було дві третини представників нацменшин, і тільки близько третини — корінної нації. Українців у Верховній Раді має бути пропорційно кількості українців у складі населення України, тобто близько 80%.


Але ж національності нас позбавили, принаймні у паспортах, ще, якщо не зраджує пам’ять, на початку Незалежності. До речі, яке Ваше як відомого націоналіста ставлення до цього?


— А як може ставитися нормальна патріотично налаштована людина до такого неподобства? Запис про національність у паспорті та свідоцтві про народження в Україні скасували у вересні 1993 року. Користуючись своїм депутатським правом законодавчої ініціативи, я у жовтні 2004-го вніс до парламенту законопроект № 6163-1, яким запропонував відновити запис про національність у паспорті громадянина України. Аргументував тим, що у нашій країні проживають національні меншини, які потребують державної допомоги, і тому графа «національність» необхідна для визначення їхньої кількості. Бо як може держава планувати забезпечення культурно-національних та освітніх потреб національних меншин, якщо не відомо, скільки є людей у тій чи іншій національній групі? Якщо держава не веде обліку національних меншин, то вона їх ігнорує, виносить за дужки суспільства, фактично принижує.


Засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради відбулося 20 жовтня 2004 року під головуванням Геннадія Удовенка. Після моєї доповіді розгорілася палка суперечка. Всі члени Комітету добре розуміли справжню причину вилучення з особистих документів запису про національність. Мене активно підтримували Віктор Терен, Іван Сподаренко, Рефат Чубаров. Удовенко дотримувався нейтральної позиції, і я бачив, що коли б більшість стала на мій бік, то й він би підтримав мене.


Перший заступник голови Комітету Микола Шульга був проти повернення запису про національність. Спочатку спокійно, а потім уже зі злими іскрами в очах закликав відхилити мій законопроект.


«Чого він так вислужується перед євреями? — свердлила думка. — Адже він українець, а не єврей? Це з холуйської натури догодити чужому чи, може, йому заплатили?» Словом, законопроект провалили, відправивши у «довгий ящик».


У листопаді 2012 року працівники радіо «Свобода» запросили мене взяти участь у дискусії. Передачу вів Віталій Портников. Ми давно знайомі. Він із тих євреїв, які не борються проти української державності, а навпаки, бачить своє майбутнє в незалежній Україні і приймає наше українство. Проблема лише в тому, що ми по-різному дивимося на їхню роль в українському суспільстві. Я навертав мову в бік питань про соціальну несправедливість. І тоді порушив питання про запис національності в паспорті та свідоцтві про народження.


Пані Ірина Геращенко ошелешила мене заявою: мовляв, національність — це інтимна інформація і записувати її в паспорт не можна. Що Портников рішуче проти запису в паспорті національності — цілком зрозуміло, але коли почув таке з уст розумної українки, це мене здивувало. Після закінчення радіопередачі вона затрималася з Портниковим. Мені залишилося дискутувати із самим собою й ставити запитання: ти, жінко, така розумна й красива українка, мала б пишатися українським походженням і записом його в паспорті. Невже за твоєю фізичною вродою і добрим розумом немає української душі? А, може, розгадка ось у чому: пані Геращенко записалася в Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції. Цей комітет має професійно сприяти зближенню України із Західною Європою. Люди з почуттям національної гордості прагнули б наближати Україну до Європи відокремленням влади від бізнесу і бізнесу від влади, виведенням правоохоронних органів, судів з-під упливу виконавчої влади, поборенням хабарництва, що, мов іржа, проїло все національне тіло корупцією, всі державні установи з верху до низу, поборенням кланово-олігархічного феодалізму, що поділив громадян України на жменьку феодалів і 40 мільйонів бідних і нещасних людей. А коли немає снаги до боротьби зі злодійською антиукраїнською владою, тоді хочуть достукатися в двері Західної Європи намаганням їй сподобатися перенесенням в Україну всього, що там є найгіршого: одностатеві шлюби, переробка жінок у чоловіків і навпаки, заміна національної культури англомовною попсою, легалізація сексуальних збочень та всяка інша бридота, яку в Україні споконвіків категорично засуджували.


Колись Сергій Головатий, щоб Україна сподобалася Заходу, добився явно передчасного скасування у нас смертної кари. Тепер, щоб сподобатися Заходу, скасували запис про національність в особистих документах та переносять в Україну західні моральні збочення. Так і хочеться заволати: та де ж ваша, українки, людська гідність, де ж ваша національна гордість?! Будьте самі собою і не намагайтеся стати французками чи німкенями!


Існує думка, що незалежно від національності та кольору шкіри всі люди є рівними, тому мають бути братами і сестрами у складі одного-єдиного людства.


— У світі панує егоїзм. На індивідуальному рівні його сформулювали в прислів’я: «Своя сорочка ближче до тіла». На міжнародному рівні національний егоїзм втілюють у життя представники своїх націй у різних сферах економічної, політичної культурницької, інформаційної діяльності. Людині властиво любити свій рід. І коли єврейський промисловий і фінансовий капітал пропагує творення із французів, українців, німців космополітів (громадян світу), то цю ідею вони поширюють для інших націй, а не для себе. Навпаки, для себе під машкарою так званого обраного народу вони залишають чинним принцип збереження свого єврейства в будь-якому інонаціональному суспільстві, й стан обложеної фортеці (гетто), яке вони самі собі запезпечують, рятує євреїв від асиміляції й перетворення їх на німців, українців, французів. Либонь, меншою мірою це стосується й інших націй.


А що ж українці? Повірте, ми не сироти у Бога, і, подолавши хвороби колоніального минулого, розум наш і завзяття виведуть Україну на вершину прогресу й людяності.


Та щось довгенько ми йдемо до тих сяючих вершин...


— А чому тут дивуватися? Російський імперіалізм і глобалізм (у хабадському виконанні) вже понад 20 років ведуть війну проти української нації за оволодіння нашою землею. Перший — з метою здобути живильну кров для відновлення великої імперії, а другий — для побудови в Україні нового Ізраїлю.


Чи вдасться, на Вашу думку, Україні встояти перед цими світовими потугами? Що або хто може відродити віру в таку спроможність української нації?


— Творець! Він на нашому боці, бо на нашому боці історична правда. Пізнання її веде до прозріння українців і розуміння тієї великої істини, що українці — окрема нація, яку Творець наділив найкращими земними теренами і дав нам окрему долю. Зазіхання на життя нації суперечить людській моралі, як суперечить їй заволодіння чужим добром, крадіжка чужого. Ця наша національна правота схилятиме нам на допомогу все більше країн світу, що пришвидшить відродження України.


Ваше 13-томне видання «Шлях до відродження» торік було удостоєно Національної премії імені Тараса Шевченка. Читачі «Сільських вістей» запитують, де можна якщо не купити, то хоч би прочитати ці книги?


— На жаль, тираж моєї книги доволі обмежений. Але вихід є: я особисто можу надіслати бажаючим всі 13 томів «Новою поштою». Втім, мушу відразу попередити, що це буде недешево — з огляду на вартість паперу та послуг друкарні й пошти.


Судячи з назви, багатотомник має автобіографічну основу?


— Так, я б сказав — біографічно-документальну. Окремі твори присвячено історико-філософському осмисленню дійсності, діяльності Української Гельсінської групи, моїй діяльності на посаді Посла України в Канаді. Кілька томів об’єднані спільною назвою «З часів неволі» й містять правдиві спогади про концтабірне життя політв’язнів-друзів, зокрема й бандерівців — бійців Української повстанчої армії. Упевненість у собі в ідейній боротьбі приходить з усвідомленням принаймні трьох речей. Перше: Російська імперія вичерпала себе, згнила зсередини і має згинути. Друге: ідея боротьби за незалежність України є справедлива й морально виправдана. Третє: за свою свободу нація мусить боротися, отже, необхідні українці, що ладні жертвувати життям за спільну справу.


Дозвольте від імені читачів найстарішої і наймасовішої в Україні газети «Сільські вісті» подякувати Вам, Левку Григоровичу, за те, що знайшли час на відверту розмову, побажати всім дожити до того дня, коли наша держава стане такою, про яку мріяло і якою хотіло бачити не одне покоління українців.


— Доживемо. Обов’язково доживемо!


Джерело: Сільські Вісті


Новини
13-12-2017 23:57
Саакашвілі: моя мета - прибрати з України сарану, яка її з'їдає
Саакашвілі розповів про свою програму наведення порядку в Україні ...
» детальніше
23-10-2017 23:09
Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливим
Суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін назвав заяву першого президента України Леоніда Кравчука про можливу федералізацію нашої держави шкідливою. Про це він повідомив у коментарі i.ua.tv ...
» детальніше
20-10-2017 23:52
Віктор Шишкін. Звернення до суспільства
На передодні запланованого мітингу який відбувся 17 жовтня 2017 року, фахівцями Національної Асамблеї України був розроблений проект закону “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи заарештування народних депутатів України”. Цей законопроект дозволяє народним обранцям виконати свою передвиборчу обіцянку ...
» детальніше
13-10-2017 16:20
Віктор Шишкін: для Європи своя сорочка ближча до тіла
На думку судді Конституційного Суду України у відставці Віктора Шишкіна, у Парламентській асамблеї Ради Європи антиукраїнський фактор став домінуючим ...
» детальніше
07-10-2017 23:29
Віктор Шишкін: Верховна Рада так і не визнала Росію агресором
У проекті закону про реінтеграцію Донбасу забули про Крим, а Росію за фактом не визнали агресором. Весь документ спрямований на включення в українське законодавство мінських угод ...
» детальніше
30-09-2017 12:55
Олександра Дрік: Антикорупційний майдан. Через шахрайство влади Україна може залишитись без грошей і з корупцією
Президент та Уряд звітують до ЄС про запуск НАЗК і е-декларування як свій успіх і досягнення, а тим часом в Україні роблять все для того, щоби ні те, ні інше ніколи по-справжньому не запрацювало ...
» детальніше
16-06-2017 13:29
Політика. 21 століття. Що нас чекає
950 мільйонів африканців і арабів поховають Європу до середини століття! - німецький професор. Так стверджує германський професор Гуннар Хайнзон ...
» детальніше
11-04-2017 20:00
Заява фракції «Самопоміч»: ПРИПИНИТИ ТЕРОР ПРОТИ СВОЇХ ЛЮДЕЙ
Останніми тижнями спостерігається тенденція до непропорційного застосування сили органами правопорядку,  використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліцейських в роботу законодавчого органу влади ...
» детальніше
10-04-2017 22:40
"Нас поглинає кредитне болото. Ситуація катастрофічна" - інтерв'ю з Лановим, Соскіним і Новаком
На сьогодні державний борг України становить близько 72 млрд доларів США. Це борги внутрішні й зовнішні, борги перед МВФ, ЄБРР, ЄІБ. Ми боргуємо ЄС, США, Японії і ще Бог знати кому. Мало це чи багато? Здатна Україна безболісно платити за своїми зобов’язаннями чи ні? І чи не загрожує нам дефолт? ...
» детальніше
03-04-2017 01:00
Ситник: Збитки від зловживання НБУ коштами на рефінансування - мільярди
НАБУ перевіряє законність витрачання коштів на рефінансування  та причетність до цього процесу керівництва Нацбанку України, збитки державі становлять мільярди гривень ...
» детальніше
21-03-2017 20:01
ВЛАДИМИР ГРИЦАЙ: Хто наповнює кишені бандитів з "ЛНР"?
... "Взаємовигідна співпраця" з ОРДЛО триває. Електроенергія туди як поставлялася, так і поставляється, вода теж ...
» детальніше
16-03-2017 23:52
Націоналісти підписали та представили Національний маніфест
16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту ...
» детальніше
15-03-2017 12:01
Константин Иванченко: Порошенко обойдется Украине дороже, чем Янукович
Что показала блокада ОРДЛО. Власть Украины прорвала блокаду «торговли на крови» с ОРДЛО. Эшелоны с грузами для убийц украинцев могут и дальше пересекать линию фронта ...
» детальніше
09-03-2017 21:00
Директор Інституту судових експертиз Рувін спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова – «Схеми»
Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександр Рувін 15 грудня 2016 року надіслав листа до Національного антикорупційного бюро України з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Романа Насірова – висновок судово-економічної експертизи, що своїми діями він завдав держбюджету збитків у сумі понад 2 мільярди гривень ...
» детальніше
28-02-2017 18:00
"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці
Після того як незаконні збройні формування нас пограбували, ми повинні безкоштовно постачати їм електрику за рішенням нашого уряду. Це парадокс ...
» детальніше
24-02-2017 14:26
Майже "розвели як кошенят", або як провалилась спроба приборкати НАБУ
"Розвели як кошенят" – так сказали б за часів Чечетова і Януковича про те, що відбулося вдень 23 лютого в залі Ради. Тепер це називають "боротьбою з корупцією" ...
» детальніше
23-02-2017 23:01
Володимир Парасюк про ідеологію протесту, схеми Ахметова та революцію до кінця
Торгівельна блокада Донбасу перетворилась з тимчасової акції у справжнє ідеологічне протистояння, відлуння якого чути вже і в столиці ...
» детальніше
23-02-2017 16:00
Как российская мафия грабит украинцев через тарифы облэнерго
В последние несколько месяцев только ленивый не вменял местным властям повышение тарифов на все коммунальные услуги, не задумываясь, что любая такая услуга наполовину, а в некоторых отраслях и более, состоит из затрат на электроэнергию ...
» детальніше
22-02-2017 16:00
"Свобода", ПС и "Национальный корпус" выдвинули ультиматум власти
"У нас хватит смелости, сил и решимости самораспустить эту Верховную Раду" ...
» детальніше
18-02-2017 06:00
Оксана Сироїд: СКАЛЬПЕЛЬ
Те, що з державним організмом коїться щось недобре, люди відчувають, і вже досить тривалий час ...
» детальніше
17-02-2017 22:44
Від цього плавиться мозок та закипа Лють. Або що таке алігархопаханат?
Від цього плавиться мозок та закипає… Перш ніж читати – сядьте та візьміть валідол. Або автомат! Та перестаньте взагалі платити мафії податки та комуналку! Бо вони не платять нічого! Що таке алігархопаханат ? ...
» детальніше
16-02-2017 23:26
Андрій Ильенко : Наша армія на російську агресію відповіла, а український політикум - ні
Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам ...
» детальніше
16-02-2017 15:53
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 2.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
11-02-2017 22:00
Степан Хмара: Доповнення до моєї статті - "ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ"
Хочеться щоб українці більше думали. То був би найкращий імунітет від маніпулювання ними ...
» детальніше
10-02-2017 23:30
Степан Хмара: ДЛЯ ТИХ, ХТО Є ЖЕРТВАМИ БРЕХЛИВИХ МАНІПУЛЯЦІЙ
Активне обговорення попередньої статті "Пора отямитися" показало, що поряд більшості людей, які підтримують позицію автора, є чимало таких, хто спантеличений брехливою пропагандою і поведінкою неукраїнської влади в Україні, яка задіяла для цього табуни платних гнид ...
» детальніше
10-02-2017 15:47
Віктор Шишкін. Лекция на тему: «Конституційне право». Частина 1.
У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України ...
» детальніше
04-02-2017 23:41
Пионтковский: Теперь по-тихому замочить Лукашенко в сортире уже не получится
Президент Беларуси Александр Лукашенко заявил перед всем миром, что суверенитету страны угрожает путинская Россия, и что он будет этот суверенитет отстаивать, считает российский политолог и публицист Андрей Пионтковский ...
» детальніше
04-02-2017 21:11
Россия: «Смерть» как товар на экспорт
Ирану достаточно было испытать баллистическую ракету для того, чтобы Трамп ввел санкции, приправив их гневным комментарием о том, что "Иран играет с огнем". Вопрос: сколько России надо убить украинцев под замерзающей Авдеевкой, чтобы "лучший президент, которого бог когда-либо посылал Америке" нашел в себе силы хотя бы публично возмутиться тому, что с 29 января дня не проходит без гибели украинских военных и мирных жителей в районе эскалации? ...
» детальніше
03-02-2017 23:30
Российский активист сражен загадочной болезнью, и США не должны молчать
"Через день после того, как президент Трамп и Владимир Путин провели первую телефонную беседу, поддерживаемые Россией силы начали самое массированное наступление в Восточной Украине за последние месяцы, - говорится в редакционной статье The Washington Post ...
» детальніше
03-02-2017 20:20
Майкл Вейсс: Путин отравил еще одного противника?
"Владимир Кара-Мурза почувствовал недомогание в поезде, когда возвращался из Твери, где только что показал фильм в память об убитом российском диссиденте, бывшем вице-премьере Борисе Немцове", - пишет журналист The Daily Beast Майкл Вейсс ...
» детальніше
02-02-2017 23:00
Степан Хмара: ПОРА ОТЯМИТИСЯ !!!
На Донбасі - АТО (антитерористична операція!), яку ніхто не проводить... СБУ, яка мала б здійснювати антитерористичні заходи, нічого не робить. Натомість на Донбасі є лінія фронту, яку називають "лінія розмежування". На "лінії розмежування" стоять війська ЗСУ, але не СБУ ...
» детальніше
02-02-2017 18:46
МИХЕИЛ СААКАШВИЛИ: "ПОРОШЕНКО УПРАВЛЯЕТ ПОТОКАМИ, НО ОН НЕ УПРАВЛЯЕТ СТРАНОЙ. УКРАИНОЙ УПРАВЛЯЕТ КРИЗИС"
Экс-президент Грузии Михеил Саакашвили стал оппозиционным политиком в Украине. После отставки он покинул власть, и делает свой политический проект, крайне редко попадая в поле зрения украинских СМИ ...
» детальніше
01-02-2017 12:23
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение украинских сил
США обвинили Россию в агрессии под Авдеевкой и назвали «оправданным» продвижение Миссия Соединенных Штатов Америки при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе выпустила специальное заявление в связи с агрессией РФ в Авдеевке, в котором она призвала Москву и подконтрольные ей оккупационные силы прекратить попытки захватить новые территории, отвести силы от линии соприкосновения и обеспечить проведения ремонта городской инфраструктуры, критически важной для выживания тысяч горожан, которые остаются без света и тепла в сильный мороз ...
» детальніше
30-01-2017 23:01
Олег Соскін: Виконання мінських угод означає ліквідацію України
Під час свого засідання Парламентська Асамблея Ради Європи розглянула та прийняла низку резолюцій, що стосувались України ...
» детальніше
26-01-2017 22:09
Новоженець: Патріоти - не терористи !
26.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
24-01-2017 22:40
Левко Лук’яненко: «Ми не сироти у Бога!»
Український націоналіст, дисидент часів СРСР, котрий відбув за ґратами 25 років, співзасновник Української Гельсінської групи, політичний і громадський діяч незалежної України, колишній народний депутат І, ІІ, ІV і V скликань, Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, автор «Акта про Незалежність України», а також книжок «Нюрнберг-2», «Маршал Жуков і українці у Другій світовій війні», «Шлях до відродження». Левко Григорович Лук’яненко — знакова постать у новітній історії самостійної держави Україна ...
» детальніше
21-01-2017 23:38
Олег Романчук. Україна кишить колаборантами
Вони ще небезпечніші за корупціонерів. Колаборанти – це своєрідні «зелені чоловічки». Тільки без уніформи. Поки що ...
» детальніше
19-01-2017 23:57
Новоженець : Христос хрещався ! - В ріці Дніпрі !
19.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
12-01-2017 23:21
Новоженець : Обрізання - нам чуже !
12.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
05-01-2017 22:37
Новоженець : Дідух, коляда - щасливого Різдва !
05.01.17. - "Історичні паралелі" з Ростиславом Новоженцем, заступником голови Української Республіканської партії ...
» детальніше
30-12-2016 21:18
Ростислав Новоженець: Вітання з Новим 7525 роком!
Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній» ...
» детальніше
26-12-2016 20:00
Дипломатичний скандал з Ізраїлем: чому Київ не міг проголосувати інакше
Минулі вихідні пройшли під знаком загострення відносин між Ізраїлем та Україною
» детальніше
24-10-2016 05:57
Українців зобов’яжуть заплатити за аудит квартир і платити пеню
В Україні вже в наступному році має запрацювати Фонд енергоефективності, інвесторами якого фактично стануть самі українці ...
» детальніше
21-10-2016 22:38
Партія 5.10 анонсувала З'їзд підприємців Києва 29 жовтня 2016 року
Вже два роки в Києві твориться беззаконня. Зносяться десятки тисяч квадратних метрів дозволених ще учора торгових площ. Рушаться прибудови. Розбиваються фасади ...
» детальніше
21-10-2016 07:00
Заява Партії 5.10: Затримання Геннадія Балашова на Банковій
Сьогодні на вулиці Банкової прямо під адміністрацією президента, сталося те, що можна вважати апогеєм розквіту поліцейської держави - напад на Політичну Партію 5.10 і арешт лідера Партії Геннадія Балашова ...
» детальніше
14-10-2016 22:47
Білецький та «азовці» створили партію «Національний корпус»
Цивільний корпус «Азов» створив політичну партію «Національний корпус» ...
» детальніше
06-10-2016 23:00
Прямим текстом: Кого фінансує українець, сплачуючи за газ?
Квитанції за газ – гроші в кишеню сепаратистів. Кого фінансує українець, сплачуючи за блакитне паливо? І звідки ці космічні ціни?...
» детальніше
27-09-2016 23:27
Анатолій Амелін: 25 років Незалежності: економічні підсумки
Анатолій Амелін, директор економічних програм УІМ, колишній член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, підводить економічні підсумки 25 років незалежності України: мовою цифр ...
» детальніше
08-08-2016 22:02
Віктор Шишкін в студії НАРОД і ВЛАДА на кухні у дядечка Богдана
Віктор Шишкін в студії Народ і Влада на кухні у Дядечка Богдана про злочинні спроби руйнування конституційного ладу України ...
» детальніше
08-07-2016 21:55
Пам'яті філософа Елвіна Тоффлера
Американський філософ, соціолог і футуролог, один з авторів концепції постіндустріального суспільства ...
» детальніше
 
Copyright © 2013, Запоріжжя
Останнє оновлення сайту: 12-03-2018 00:45